Pudełko na koperty

Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia Następna

joanna1987

Żona, Warszawa

my na zaproszeniach mamy wierszyk ze prosimy o gorsik, ile kto moze, i kupony totka zamiast kwiatkow, wiec goscie bedą przygotowani na koperty. zreszta takie teraz czasy, ze zazwyczaj pieniadze sie daje.

co do pudełka, to własnie jeśli się na nie zdecyduje to tylko dlatego ze potem mozna wszystko złożyc w jedno miejsce i nic sie nie zapodzieje;)

katia161

Żona, Warszawa

A my będziemy mieć kuferek taki jak na bizuterię, pewnie będzie leżał w samochodzie ale do niego będą wkładane koperty zeby się nie zapodziały gdzieś pod kwiatami czy prezentami w samochodzie.

Mniej więcej taki, tylko może inaczej ozdobię, gdyby miał jednak ujrzeć światło dzienne :)

kruszyna7733

Żona, Warszawa

my tez będziemy miec kuferek, tyle ze wiklinowy, sama go ozdobilam pudelka niektore mi się podobają ale zazwyczaj te drogie, a co do otworu to wlasnie tez mialam obawy ze kazda koperta czy pamiątka moze się nie zmiescic dlatego jednak zdecydowalam sie na koszyk z otwieranym wieczkiem

katia161

Żona, Warszawa

kruszyna bardzo ładny

Arwena

Panna młoda, Warszawa

joanna1987

Żona, Warszawa

bardzo ładne te kuferki i koszyczki:) może i ja nad takowym pomysle,

wiadomo - pudełka są dla bezieczenstwa i wygodny, bez kuferka koperty mozna włożyc nie wiadomo gdzie pogubic itp- moga zniknac (nie daj Boże) ale teraz przeszła mi myśl, że jak pieniążki bedą w "naznaczonym" kuferku czy pudełku tez moze kogos pokusic i kuferka ni ma;) kuferek na oczach-nie trzeba szukac kopert;)

mam nadzieje że ewentualne złodziejaszki to tylko moje czarne mysli:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

mi dzisiaj przyszlo na mysl, że wygodniejsze i praktyczniejsze będą torby takie papierowe ładnie ozdobione. No bo jakoś źle mi się kojarzy takie pudełko, poza tym jak świadkowa będzie je trzymać to zajmuje obie ręce, a taką terbę przewiesi przez rękę, a świadek swoją i będzie to badziej zgrane, alejeszcze zobaczymy

morelkowata

Panna młoda, Warszawa

Ten wiklinowy kuferek świetny, ładnie się prezentuje. Torby też dość dobre rozwiązanie, tylko jak My myślimy o bileciku, aby nie przynoszono kwiatów to z kuferkiem będzie lepiej.

zawadzia89

Żona, Warszawa

my bedziemy miec takie pudelko na koperty, zdjecie jest ciemne ale widac to pudeleczko :) my nie bedziemy rozdzielac kopert bo to bez sensu:)

Savanah

Żona, Warszawa

a ja zamiast pudła będę miała koszyczek :) taki od święconki :) tylko ładnie go przystroję w kolory przewodnie wesela :)

Dekoprint_pl

Panna młoda, Warszawa

Koszyczek na koperty to też dobry pomysł,ważne aby ogólnie mieć coś w czym będziemy przechowywać wszystkie prezenty czy podarunki od naszych gości. Wiele takich akcesoriów znajdziecie na naszej stronie Dekoprint gdzie serdecznie zapraszam:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

A to nasze od Lentilkaa :)

Oldziunia

Żona, Warszawa

Roxana piekne :)

ja nasze tez zrobilam sama, uwazam ze takie pudełko to fajny dodatek :D

klaudia_magdalena

Żona, Warszawa

a powiedzcie mi dziewczyny czym oklejacie swoje pudełka? 

Oldziunia

Żona, Warszawa

ja pytałam to dziewczyny mówiły ze papierem dekoracyjnym ale zazwyczaj białym,z allegro :)

klaudia_magdalena

Żona, Warszawa

yhym, a jeszcze jedno pytanie z tej kategorii: jaki rozmiar macie pudełek? bo nie umiem sobie wyobrazić jak duże powinno być;)

Oldziunia

Żona, Warszawa

wiesz co , jak np dwa pudełka po butach , mysle ze beda wystarczajace :) Luknij do mojej galrii, moje jest średniej wielkosci :) w pepco takie są składane jak moje ;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja swoje też będę robiła sama ;) W Pepco jest duży wybór pudełek różnej wielkości ;)

Oldziunia

Żona, Warszawa

dokładnie, w pepco albo w papierniczych :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

teraz wybór jest ogromny ;) nie to co kiedyś, kto by kiedyś pomyślał o pudełku na koperty :P

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: