Dziękujemy za kontakt.

W najbliższym czasie odpowie cimenedżer.

Wsparcie informacyjne lokalu

Każdego miesiąca ponad 60 000 odwiedzających Ślubowisko szuka miejsca na swoje wydarzenie. Skorzystaj z okazji, aby opowiedzieć im o swoim miejscu! Jeśli jesteś jego oficjalnym przedstawicielem, skorzystaj z jednej z naszych ofert:

Ogłoszenia wyróżnione

Specjalna oferta dla najlepszych.
Jeśli chcesz wyróżnić swój lokal spośród innych w katalogu i czerpać maksymalne korzyści z naszego serwisu, możesz zamówić rozmieszczenie priorytetowe.
Priorytetowe rozmieszczenie jest dostępne wyłącznie dla placówek współpracujących z serwisem w formatach pracy z usługą bankietową lub w ramach płatnego abonamentu.
Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do odmowy świadczenia usług instytucji w dowolnej formie współpracy bez wyjaśnienia przyczyn.
Ogłoszenia wyróżnione
Ogłoszenie wyróżnione
Karta z miejscami priorytetowymi, w przeciwieństwie do darmowych, jest zawsze wyświetlana na górze.
Ponadto otrzymasz:

Panoramy 3D

Nie dla wszystkich miast

Nasi specjaliści zrobią zdjęcia twojego lokalu i zrobią 3D-panoramy, które pozwolą odwiedzającym stronę obejrzeć sale bankietowe w korzystnym ujęciu.

Menedżer osobisty

Osobisty menedżer może uaktualniać na twoje żądanie informacje na stronie lokalu, śledzić jej postępy, odpowiadać na twoje pytania.

Ogłoszenie wyróżnione

Jeśli jesteś oficjalnym reprezentantem lokalu – utwórz stronę w katalogu Ślubowisko już dzisiaj.

Aby utworzyć stronę, należy zarejestrować się i wypełnić podstawowe informacje o lokalu. Następnie strona od razu pojawi się na witrynie.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy lub potrzebujesz naszej pomocy w tworzeniu strony - skontaktuj się ze specjalistami wsparcia.

Strony hostowane bezpłatnie mogą nie wyświetlać się w niektórych lub we wszystkich sekcjach katalogu. Jest to określane przez algorytmy i może różnić się w zależności od regionu i czasu.

Jeśli zauważysz, że twoja strona zawiera nieścisłości i informacje wymagają aktualizacji, ale nie masz dostępu do ich edycji, możesz przesłać nam listę wymaganych zmian.

Wyślij zgłoszenie