Wsparcie informacyjne lokalu

Co miesiąc ponad 60 000 odwiedzających Ślubowisko szuka miejsca na bankiet weselny. Przekonaj się sam, na Ślubowisko umieszczono większość lokali w twoim mieście. Nie przegap swojej szansy, aby opowiedzieć im o swojej restauracji lub knajpie. Jeśli reprezentujesz jedną z nich, skorzystaj z jednej z naszych ofert:

Ogłoszenie wyróżnione

Jeśli oficjalnie reprezentujesz lokal - utwórz darmową stronę w katalogu Ślubowisko już dzisiaj.

Aby utworzyć stronę, należy zarejestrować się i wypełnić podstawowe informacje o lokalu. Następnie strona od razu pojawi się na witrynie.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy lub potrzebujesz naszej pomocy w tworzeniu strony - skontaktuj się ze specjalistami wsparcia.

Dążymy do maksymalnego zasięgu naszej bazy, więc twój lokal może już się znajdować w katalogu. Jeśli zauważysz, że tak, ale strona zawiera nieścisłości, możesz utworzyć nową stronę lokalu za darmo, abyśmy mogli później usunąć stronę z nieaktualnymi informacjami. Możesz też wysłać do nas listę uwag.

Wyślij zgłoszenie

Ogłoszenia wyróżnione

Specjalna oferta dla najlepszych.
If you want to highlight your venue in our directory and maximize your results from our site, then you can get a priority placement.
Ogłoszenia wyróżnione
Ogłoszenie wyróżnione
Priority placement is always displayed at the top of the page unlike the free one.
Ponadto otrzymasz:

Panoramy 3D

Nie dla wszystkich miast

Nasi specjaliści zrobią zdjęcia twojego lokalu i zrobią 3D-panoramy, które pozwolą odwiedzającym stronę obejrzeć sale bankietowe w korzystnym ujęciu.

Menedżer osobisty

Osobisty menedżer może uaktualniać na twoje żądanie informacje na stronie lokalu, śledzić jej postępy, odpowiadać na twoje pytania.