Dziękujemy za kontakt.

W najbliższym czasie odpowie cimenedżer.

Wsparcie informacyjne lokalu

Co miesiąc ponad 60 000 odwiedzających Ślubowisko szuka miejsca na bankiet weselny. Przekonaj się sam, na Ślubowisko umieszczono większość lokali w twoim mieście. Nie przegap swojej szansy, aby opowiedzieć im o swojej restauracji lub knajpie. Jeśli reprezentujesz jedną z nich, skorzystaj z jednej z naszych ofert:

Ogłoszenie wyróżnione

Jeśli oficjalnie reprezentujesz lokal - utwórz darmową stronę w katalogu Ślubowisko już dzisiaj.

Aby utworzyć stronę, należy zarejestrować się i wypełnić podstawowe informacje o lokalu. Następnie strona od razu pojawi się na witrynie.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy lub potrzebujesz naszej pomocy w tworzeniu strony - skontaktuj się ze specjalistami wsparcia.

Dążymy do maksymalnego zasięgu naszej bazy, więc twój lokal może już się znajdować w katalogu. Jeśli zauważysz, że tak, ale strona zawiera nieścisłości, możesz utworzyć nową stronę lokalu za darmo, abyśmy mogli później usunąć stronę z nieaktualnymi informacjami. Możesz też wysłać do nas listę uwag.

Wyślij zgłoszenie

Ogłoszenia wyróżnione

Specjalna oferta dla najlepszych.
Jeśli chcesz wyróżnić swój lokal spośród innych zamieszczonych w naszym katalogu i czerpać maksymalną korzyść z naszej witryny, możesz zamówić rozmieszczenie priorytetowe.
Ogłoszenia wyróżnione
Ogłoszenie wyróżnione
Karta z miejscami priorytetowymi, w przeciwieństwie do darmowych, jest zawsze wyświetlana na górze.
Ponadto otrzymasz:

Panoramy 3D

Nie dla wszystkich miast

Nasi specjaliści zrobią zdjęcia twojego lokalu i zrobią 3D-panoramy, które pozwolą odwiedzającym stronę obejrzeć sale bankietowe w korzystnym ujęciu.

Menedżer osobisty

Osobisty menedżer może uaktualniać na twoje żądanie informacje na stronie lokalu, śledzić jej postępy, odpowiadać na twoje pytania.