WySPA Karolina Hertman

Stylista, Bolesławiec

59-700 Starzyńskiego 2B

Stylista WySPA Karolina Hertman, Bolesławiec

W salonie „WySPA” nie liczy się czas. Postawiliśmy na kompleksowe „zajęcie się” Naszym Klientem. Ma On czuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie już od momentu przekroczenia progu naszego salonu. Dlatego na Wyspie panuje intymna atmosfera, przytulny zapach. Tutaj można zatrzymać na chwilę czas, wypić aromatyczną kawę, porozmawiać z obsługą, zasięgnąć rady na tematy pielęgnacji ciała, a przede wszystkim skorzystać z wyjątkowych zabiegów.

Polecamy przede wszystkim bogaty wachlarz masaży (relaksacyjne, wyszczuplające, lecznicze, czekoladowe, aromaterapeutyczne, klasyczne, drenaże, masaże twarzy, dłoni, stóp), zabiegi na ciało (m.in. wyszczuplające, miodowe, żurawinowe, orientalne, czekoladowe), zabiegi kosmetyczne na twarz sygnowane przez firmę DERMIKA oraz kosmetykę podstawową (manicure, pedicure, depilacja woskiem, henna brwi i rzęs). Dodatkowo posiadamy solarium i urządzenia body roll.

By dać Państwu to, co najlepsze z naszych usług, współpracujemy z firmą DERMIKA. Jest to jedna z czołowych firm produkujących kosmetyki profesjonalne w Polsce.Zdajemy sobie również sprawę z tego, że duża część naszych klientów, to Młode Mamy. Same też jesteśmy matkami, więc wiemy jak ważne są dla nas dzieci i dla nich mamy coś wyjątkowego: Kolorkową Wyspę. To kącik dla Najmłodszych, gdzie można porysować i pobawić, a efekty ich pracy mogą być wywieszone w naszej Galerii. Ponadto każdy Milusiński może zjeść smaczne ciasteczko i dostaje od nas mały upominek!

Prace z portfolio

 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
Zobacz wszystko w portfolio (4 zdjęć)