Plum-art

Fotograf, Chorzów

www.plum-art.pl
41-506 Batorego

Fotograf Plum-art, Chorzów

Jesteśmy jedną z wielu firm rodzinnych, ale jedną z niewielu, która łączy pasję, doświadczenie oraz kierunkowe wykształcenie wyższe, na drodze do końcowego Państwa zadowolenia, a w rezultacie do osiągnięcia naszego sukcesu. Uśmiech, a czasem nawet łzy na twarzach naszych klientów w momencie przekazania efektów naszej pracy, to nasz sukces.

Zaczynaliśmy od aparatów typu „Zenit” czy „Practica” oraz dziesiątek rolek filmowych i godzin spędzanych w ciemni fotograficznej. Teraz korzystamy z najnowszego sprzętu cyfrowego, ale doświadczenia nabytego przez lata, pracując na sprzęcie analogowym, nie można przecenić.

Bardzo dużym uznaniem cieszą się również nasze reportaże firmowe, kręcone profesjonalnym sprzętem i montowane wg naszych pomysłów, uwzględniając propozycję i życzenia naszych klientów.

Byliśmy gośćmi na około osiemdziesięciu ceremoniach ślubnych i podobnej liczbie imprez weselnych. Robimy zdjęcia reklamowe, fotografujemy artystów na koncertach i nie tylko, robimy sesje indywidualne, bywamy na imprezach rodzinnych, firmowych oraz różnych wydarzeniach.

Poniżej prezentujemy kilka plansz naszych foto książek więcej informacji na naszej stronie internetowej. Zapraszamy.

Prace z portfolio

  • Lubię to
    0
  • Lubię to
    0
  • Lubię to
    0
Zobacz wszystko w portfolio (3 zdjęć)