Peter Lubon Photography

Fotograf, Jędrzejów

www.plpfoto.pl
28-300 Chrobrego 2

Fotograf Peter Lubon Photography, Jędrzejów

Peter Lubon Photography. Jestem właścicielem studia fotograficznego specjalizującego się w uroczystościach ślubnych i weselnych. Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku europejskim i amerykańskim. Przez kilka lat z rzędu byłem rekomendowany przez nowożeńców w amerykańskim Weddig Wire a w roku 2012 zdobyłem prestiżową nagrodę Brides Choice Awards która jest przyznawana tylko dla 5% najlepszych studiów w USA.

Jestem członkiem WPPI (Wedding and Portrait Photographers International), PPA (Professional Photographers of America). PPN (Photo Pro Network) i CPS (Canon Professional Services w USA i EU).

W ciągu kilku ostatnich lat zdobywałem wyróżnienia na wystawach fotograficznych organizowanych przez KPPA i PPN.

Do każdego ślubu podchodzę w sposób indywidualny. Wszystkie pakiety w mojej ofercie można dowolnie modyfikować i wykreować produkt przystosowany do Państwa potrzeb. Większość pakietów zawiera pracę dwóch fotografów co daje Państwu podwójne zabezpieczenie a nam extra kreatywność. Charakter naszej pracy cechuje profesjonalna a zarazem przyjazna atmosfera. Zawsze dbamy o to aby nasz klient otrzymał najwyższy poziom usług oraz oferowanych przez nas produktów. Zaświadczyć o tym może ponad 250 szczęśliwych par.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej:

plpfoto.pl

Prace z portfolio

 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
Zobacz wszystko w portfolio (2 zdjęć, 3 filmów)