Karykaturzysta - Roman Wieloch

Artysta, Kraków

www.karykatury-portrety.pl
31-619 oś. Srebrnych Orłów

Wykonawca Karykaturzysta - Roman Wieloch, Kraków

Nazywam się Roman Wieloch, jestem absolwentem Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, magistrem sztuki. Tworzę obrazy olejne, przedmioty artystyczne oraz portrety i karykatury.

Jeśli chcecie Państwo uatrakcyjnić przyjęcie weselne to świetnym pomysłem jest zatrudnienie profesjonalnego rysownika.

Nie jest to atrakcja na pół godziny czy godzinę jak pokaz taneczny czy sztuczne ognie itp. Jest to atrakcja i show na 100%, na całą noc! Zainteresowanie jest można powiedzieć narastające w miarę przybywania rysunków. Goście otrzymują niebanalny upominek, który zawsze będzie im przypominał mile spędzone chwile na Państwa przyjeciu weselnym. Rodziny sie integrują, mają współny temat do rozmów, reagują salwami śmiechu. Całość zdarzenia niezwykle pasuje do atmosfery i radości tego dnia.

Pracuję wiele lat na weselach i innych imprezach i nigdy nie zdarzyło się, żeby goście nie byli zachwyceni tą atrakcją.

Rysuję szybko z dużą dozą podobieństwa. Karykatura może być odważna lub bliższa portretowi, to uzgadniam z osobą pozującą. Rysunek powstaje w ciągu 4-10 minut. Cena za 1 osobę, czarno-białą pracę 20-30zł, zależy od uzgodnionej techniki. Format do uzgodnienia.

Oferuję również pastelowe rysunki ze zdjęć jako upominek dla młodej pary, podziękowanie dla rodziców, chrzestnych, świadków.

Pracuję w Krakowie oraz woj. małopolskim i śląskim.

Prace z portfolio

  • Lubię to
    0
  • Lubię to
    0
  • Lubię to
    0
Zobacz wszystko w portfolio (3 zdjęć)