WYeksponowani
Fotograf
Łódź
michal.borkowski@gmail.com
wyeksponowani.pl/
92-419 Ks. J. Mazowieckiego

Fotograf WYeksponowani, Łódź

Witam serdecznie!

Od lat zajmuję się fotografią ale póki co koncentrowałem sie na niekomercyjnym, artystycznym podejściu do tego tematu. Z czasem jednak zacząłem dojrzewać w swojej pasji i okazało się, że kolejne nagrody zdobywane w Łódzkim Towarzystwie Fotograficznym to jednak trochę za mało. Moim kolejnym celem jest zrobienie nie tylko sztuki dla sztuki ale sztuki dla Was. Chcę, żebyście to Wy byli przeze mnie WYeksponowani!

Fotografuję głównie na terenie miasta Łodzi ale również chętnie wybiorę się za młodą parą do Warszawy lub każdego innego miejsca na terenie naszego kraju.

Na swoich zdjęciach nie chcę pokazać Was jako ludzi trzymających się za ręce i sztucznie się uśmiechających — chcę pokazać Was takich jakimi faktycznie jesteście! Uśmiechniętych, bawiących i kochających się!

Nietypowe miejsca, w których organizuję plenery, wieczny uśmiech udzielający się parze młodej, dobra kondycja pozwalająca nadążyć za parą młodą zawsze i wszędzie (kiedy tylko tego para chce oczywiscie ;-) i czysty profesjonalizm, który jest dla mnie wartością nadrzędną we wszystkim co robię może jest tym czego potrzebujecie w tym pięknym dla Was czasie — w czasie Waszego ślubu!

Zapraszam Was serdecznie do kontaktu.

Pozdrawiam,

Michał Borkowski

Prace z portfolio
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
Zobacz wszystko w portfolio (5 zdjęć)