MONIKA JARZYŃSKA, EURO-STYL

Stylista, Łódź

www.euro-styl.com
ul. Nawrot 28

Stylista MONIKA JARZYŃSKA, EURO-STYL, Łódź

Witam:) Jestem dyplomowaną wizażystką, makijażystką .Moją największą miłością oraz pasją jest makijaż i wizerunek a specjalizacją: makijaże ślubne! Pracuję wyłącznie na profesjonalnych(używanych do TV, teatru, filmu) jak i eksluzywnych kosmetykach, gwarantując tym samym 48h trwałość i wodoodporność makijażu!!!

Malowałam wielokrotnie gwiazdy polskiego ekranu, MISS POLSKI, modelki. Z przyjemnością umaluję także CIEBIE:) Moje doswiadczenie zdobywałam u najlepszych, pracując dla takich firm jak: GUERLAIN, KENZO, JEAN PAUL GAULTIER oraz szkoląc się systematycznie na targach i kongresach polskich jak zagranicznych.

Współpracuję z KOSMETOLOGAMI, którzy pomogą przygotować perfekcyjnie skórę do makijażu i zaproponować odpowiednie zabiegi kosmetyczne a takżemanicure oraz FRYZJERAMI-STYLISTAMI, którzy uzupełnią wizerunek o przepiękną, ślubną fryzurę ną jak i kolor włosów i perfekcyjne cięcie! a także MASAŻYSTAMI, którzy zrelaksują Cię przed dniem pełnym wrażeń i przeniosą w orientalny świat za pomocą cudownego masażu:)

Serdecznie zapraszam

Monika Jarzyńska doradca ds. wizerunku ślubnego 0.600 28 33 99

Prace z portfolio

 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
Zobacz wszystko w portfolio (4 zdjęć)