Pracownia Urody
Stylista
Łódź
salon@pracowniaurody.com
www.pracowniaurody.com
ul. Piotrkowska 28

Stylista Pracownia Urody, Łódź

PracowniaUrody jest profesionalnym Salonem Goldwell Professionnel, które powstało z intencją stworzenia miejsca gdzie sen o zdrowych włosach i pięknie wyglądającej skórze przerodzi się w rzeczywistość.

Nie mamy zbyt wiele czasu dla siebie, w naszym zabieganym świecie. Praca, dom, tak wiele obowiązków a mimo to chciałybyśmy być zadbane, zadowolone z siebie po prostu najpiękniejsze.

Klienci naszego studia, zarówno panie jak i panowie to indywidualiści, którzy chcą się wyróżniać.

Dobra fryzura powinna tak pasować do klienta jak świetnie skrojony garnitur-to wielkie wyzwanie dla naszych stylistów, którzy starają się sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających klientów.

Piękne i zadbane włosy są ozdobą każdej kobiety i każdego mężczyzny. Nie jest ważne czy są długie czy krótkie, blond czy czarne, jeśli są fachowo ostrzyżone i nadają charakter całej postaci.

PracowniaUrody pracuje wyłącznie na kosmetykach Goldwell Professionnel, zapewniając prawidłowe odżywianie i pielęgnację włosa dające poczucie swobody, a co za tym idzie łatwość układania

Stosujemy najnowsze techniki strzyżeń, farbowania i baleyagu gdzie kolory są dobierane do charakteru i stylu klientki.

W PracowniUrody zapewniamy kompetencję, profesjonalizm i komfort dzięki stylistom szkolonym przez firmę Goldwell Professionnel oraz Kyrolan.

Ślub to jedna z najważniejszych okazji w naszym życiu, w związku z tym każda z nas chce tego dnia wyglądać wyjątkowo i pięknie.

Makijaż tego dnia powinień być delikatny wydobywający naturalne piękno i podkreślający je, jednocześnie nie możemy zapominać o tym, że musi on być wykonany nieco inaczej niż nasz codzienny makijaż ponieważ musi spełnić również swoją funkcję na zdjęciach.

Wykonujemy makijaże od 6 lat, są to makijaże ślubne, wieczorowe, sylwestrowe, dzienne i inne okazje. Stylizujemy i malujemy do sesji zdjęciowych, nagrań TV, pokazów mody. Posiadamy duże doświadczenie przy makijażach ślubnych, dzięki stałym szkoleniom firmy Kyrolan.

Makijaż ślubny proponujemy poprzedzić makijażem próbnym, gdzie możemy Ci pokazać kilka Twoich twarzy, a Ty wybierzesz tę która najbardziej Ci się spodoba.

Oferujemy:

· Bezpłatne konsultacje w zakresie doboru fryzury i koloryzacji

· Fryzury ślubne i wieczorowe

· Kolekcje najnowszych fryzur

· Wizaż

· Kosmetyka ogólna

· Pielęgnacja dłoni i stóp

· Systemy rabatowe

· Szczególną dbałość o higienę i komfort klienta

ZAPRASZAMY

WSZYSTKIE PANIE I PANÓW