F.F.Wojciech Romanek

Fotograf, Lublin

www.wojciechromanek.eu
20-630 Kaliska

Fotograf F.F.Wojciech Romanek, Lublin

Dzień Ślubu jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu, więc warto go uwiecznić na pamiątkę dla siebie i potomnych, by po wielu latach usiąść i przypomnieć sobie te cudowne chwile.[tel]Chciałbym zachęcić Państwa do obejrzenia mojej galerii i umówienia się na spotkanie, gdzie w spokojnej i miłej atmosferze obejrzą Państwo moje prace, również te z lat wcześniejszych.

Posiadam zezwolenie Kurii Biskupiej, wydane w 1995 roku, na fotografowanie w czasie celebracji liturgicznych w Archidiecezji Lubelskiej. Moje wieloletnie doświadczenie i Wasze osobowości na pewno zaowocują wspaniałym efektem końcowym.

W dniu ślubu do Państwa dyspozycji jestem od samego rana. Sesję plenerową proponuję przełożyć na inny dzień, kiedy to opadną emocje związane z organizacją uroczystości, a Wy będziecie spokojni i oddani sobie. Jeśli jednak wolicie, by odbyła się ona tego samego dnia, to będę do dyspozycji. Jestem otwarty na wszystkie Wasze pomysły i życzenia, jeśli są tylko technicznie możliwe do wykonania.

Z zamiłowania i wykształcenia jestem fotografem.Fotografią ślubną zajmuję się od 1990r.Mimo, iż posiadam doświadczenie zdobyte w kraju i zagranicą nadal jestem otwarty na Państwa sugestie i propozycje.W swoich pracach staram się utrwalić magię niepowtarzalnej atmosfery jaka otacza nowożeńców.

Prace z portfolio

  • Lubię to
    0
  • Lubię to
    0
  • Lubię to
    0
Zobacz wszystko w portfolio (3 zdjęć)