Party A-Z Marcin Marczak
DJ
Opole
imprezy@party-az.pl
www.party-az.pl/
Dubois 14/3

DJ Party A-Z Marcin Marczak, Opole

Agata Jop — spotykacie się ze mną od 12 lat na łamach opolskiej prasy. Jestem dziennikarką — „Nowej Trybuny Opolskiej” i „Polska – The Times Gazeta Opolska”. Znam życie. Opisuję je codziennie. Pomagam Wam w rozwiązywaniu różnych problemów. Pomoc przy zorganizowaniu dla Was szampańskiej zabawy będzie dla mnie prawdziwą przyjemnością. Jestem profesjonalistką z dyplomem z reżyserii i doświadczeniem teatralnym. Wyreżyseruję dla Was imprezę, o której Wasi goście powiedzą: idealna.

Marcin Marczak – mam artystyczną duszę i wyobraźnię. Od 6 lat spełniam się jako DJ. Prowadzę imprezy, bo kocham muzykę. Potrafię wyciągnąć na parkiet każdego – i dorosłych, i dzieci. Daję ludziom chwile szczęścia. Sprawiam, że się śmieją. Uwieczniam ich uśmiech na filmach i profesjonalnych zdjęciach. Mam duże doświadczenie. Znam lokale. Wiem, który mogę Wam polecić, a który odradzić.

Proponujemy:

1. Oprawę muzyczną imprez (DJ, wodzirej, nagłośnienie) 2. Kompleksowe usługi fotograficzne (fotografia weselna, reportażowa, plenery) 3. Usługi video 4. Wynajem zabytkowego Cadillaca wraz z kierowcą 5. Usługi transportowe (samochody, autobusy, bryczki) 6. Dekoracje sal i pojazdów 7. Darmowe konsultacje i doradztwo

Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie.