Przemysła Nikiel
DJ
Opole
e.kirejczyk@djsystems.pl
djsystems.pl
45-124 ul. Budowlanych 52 bud. 3/2

DJ Przemysła Nikiel, Opole

Jesteśmy firmą działającą w branży imprezowej od 1999r. Od samego początku duży nacisk kładziemy na profesjonalizm naszych przedsięwzięć. Dzięki Państwu cały czas się rozwijamy i nabieramy nowych doświadczeń aby stać się liderem na rynku imprezowym w Polsce.

Staramy się być wszędzie tam gdzie gra muzyka. Z nami będzie grała jeszcze lepiej! Zorganizujemy dla Państwa wszelkiego typu imprezy począwszy od dużych eventów firmowych do kameralnych imprez rodzinnych. Z nami wypromują Państwo swój produkt na ciekawie przygotowanej promocji, czy pokazie mody. Mamy również przygotowaną ofertę multimedialną na konferencje, spotkania biznesowe czy stoiska targowe. Posiadamy własny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy w różnych konfiguracjach, scenę z dachem, sprzęt multimedialny oraz niezastąpiony zespół ludzi, który nad tym wszystkim panuje. Muzycznie jesteśmy przygotowani na każdą imprezę. Posiadamy własną agencję profesjonalnych dj-ów z wieloletnim stażem. Organizujemy również zabawy karaoke.

Dołożymy wszelkich starań aby współpraca z nami była przyjemna, a mile spędzony czas na naszych imprezach został długo w Państwa pamięci. NOWOŚĆ! — WYNAJEM EKRANÓW, TELEWIZORÓW, PLAZMA, LCD, 42" CALE ZE STOJAKAMI — OPOLE, CAŁA POLSKA Z DOWOZEM I MONTAŻEM!

Zapraszam do współpracy :)

Kontakt: Ewelina Kirejczyk

e.kirejczyk@djsystems.pl

+48 881 674 334