fotoślub.net

Fotograf, Strzelin

tiny.pl/h79nm
57-100 Bajana

Fotograf fotoślub.net, Strzelin

Jeśli szukasz fotografa, który zrobi podczas ślubu tysiące zdjęć, przygotuje je w ciągu kilku minut i jeszcze weźmie za to parę groszy to szukaj dalej;) U mnie tego nie znajdziesz.

W dzień ślubu mogę być Twoim fotografem. Zachować najistotniejsze chwile, pokazać emocje. Stworzyć zdjęcia, które będą niesamowitą pamiątką przez długie lata.

Gdzie wykonuję zdjęcia ślubne?

Najczęściej jest to Wrocław i okolice. Przyjmuję zlecenia z całej Polski. Najlepiej się ze mną skontaktować w celu ustalenia szczegółów. Polecam też sesje plenerowe nad Bałtykiem oraz nad Adriatykiem w Chorwacji.

Dlaczego robię zdjęcia ślubne?

Lubię patrzeć na ludzi, kiedy przeżywają ważne chwile. Obserwować ich wzruszenie i emocje. Lubię patrzeć przez wizjer aparatu i utrwalać te najważniejsze momenty.

Uprawnienia

Posiadam zaświadczenie ukończenia kursu liturgicznego dotyczącego fotografowania podczas celebracji liturgii, wydane przez Wrocławską Kurię Metropolitalną.

Styl pracy

Duża część mojej pracy podczas ślubu to typowy reportaż. Jestem dyskretnym obserwatorem. Nie rzucam się w oczy. Czasami nawet jestem niewidzialny;) Dzięki temu, podczas ceremonii ślubu nie odczujesz dodatkowego stresu związanego z tym, że ktoś Cię fotografuje. Staram się robić zdjęcia naturalne, bez ustawiania w sztucznych pozach. Jestem otwarty na Wasze pomysły.

Prace z portfolio

 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
Zobacz wszystko w portfolio (4 zdjęć)