Andy Grand

DJ Andy-Grand

DJ, Szczecin

+48 502 39 0 460

Szczecin
+48502390460
dj.andy-grand@wp.pl

DJ Andy Grand, Szczecin

Realizujemy Marzenia o Wspaniałym Weselu
Jeśli pragniecie "Państwo Młodzi" zorganizować WESELE MARZEŃ to zdecydowanie POLECAMY Rewelacyjny Duet: DJa i WODZIREJa. Gdy tylko Wodzirej "pojawia się" na parkiecie to Każdy może liczyć na wspaniałą zabawę do "białego rana" a DJ w tym czasie tworzy niepowtarzalny klimat muzyczny.

To właśnie Oni: DJ i WODZIREJ integrują i czarują swoją osobowością wszystkich Gości porywając do tańca i wspólnej zabawy. Rewelacyjny Duet: DJ & WODZIREJ z wieloletnim doświadczeniem i talentem w branży weselnej oraz nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem wysokiej światowej klasy to gwarancja Wesela Marzeń i Super Zabawy.

Dlaczego My?
Bo to właśnie My Realizujemy Marzenia o Wspaniałym Weselu i Wspaniałym Balu. Mamy za sobą już kilkadziesiąt Rewelacyjnych Wesel & Poprawin od Świnoujścia po Dąbrowę Górniczą i dołożymy wszelkich starań, by PAŃSTWA WESELE było również znakomite, by było SPEŁNIENIEM MARZEŃ.
Wysoka kultura osobista, ładna dykcja i DAR nawiązywania kontaktów to Nasza DOMENA a jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie to Nasza MISJA.
Posiadamy także liczne efekty świetlne (LEDy, LASERy), wytwornice dymu (chmur) i nagłośnienie pozwalające zadowolić bardzo wybrednych.

Szanowni "Państwo Młodzi", Rodzice, Dziadkowie, Świadkowie i Goście. Pragnę powiedzieć, że Prowadzenie Uroczystości to nie tylko "puszczanie muzyki" To cały zespół sił, środków i czynności starannie przygotowany. To dobór odpowiedniego repertuaru i programu weselnego a wszystko po to, by uszczęśliwić wszystkich Gości.
Gram także na akordeonie i śpiewam też. Witam Pana Młodego Marszem Weselnym przed "Domem Panny Młodej", uczestniczę w czasie Błogosławieństwa i Wyprowadzenia Pary Młodej grając na akordeonie.
Prowadzimy zabawy, konkursy z nagrodami w tym również dla dzieci oraz na życzenie KARAOKE, bo przecież śpiewać każdy może...

Do każdej uroczystości przygotowujemy się indywidualnie, by stworzyć "Szampański Nastrój" i "Super Zabawę".
Szanowni Państwo Młodzi -WESELE-to wydarzenie życia. Chcemy by było wspaniałe i niezapomniane, by było Spełnieniem Marzeń.

Z najlepszymi życzeniami DJ Andy-Grand Tel. 502 390 460.
Dlaczego więc tak TANIO?: Bo Uwielbiamy WESELA.

Pojęcie DJ (Dee Jay) zostało po raz pierwszy użyte w 1935 roku przez Waltera Winchella, gdy opisywał Martina Blocka, pierwszego radiowca, który w oczach społeczeństwa uzyskał status gwiazdy.
Didżej lub DJ, dyskdżokej (ang. Disc Jockey – Dee Jay) – osoba zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo w celu rozbawienia publiczności. DJ najczęściej stara się stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory muzyczne, a nawet dodając efekty dźwiękowe, sample, utwory typu acapella. DJ-e turntabliści posługują się także skreczem.

WODZIREJ — Człowiek prowadzący tańce i zabawy na Weselach, Balach, Zabawach. Udoskonala i Scala Uroczystość.
Wodzireje stanowią grupę zawodową, która wypracowała szereg zasad działania, opartych na muzyce, słowie i tańcu.
Tworzą układy choreograficzne, prowadzą szkolenia taneczne i animacyjne. Organizują grupę, reżyserują całe wydarzenia muzyczno-taneczne. Ważną funkcją WODZIREJA jest aktywizacja i uczenie uczestników WESEL wspólnej zabawy, śpiewu i tańca.

Specjalizacja i usługi

DJ ze sprzętem, 6 godzin
od 3 000 zł

Prace z portfolio

 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
Zobacz wszystko w portfolio (14 zdjęć)

Albumy