Magvel- Magia Ślubu

Organizator, Szczecin

www.magia-slubu.pl
70-813 Mazurska 22

Organizator Magvel- Magia Ślubu, Szczecin

W branży ślubnej działamy od kilku lat.Głównie zajmujemy się kompleksową organizacją imprez okolicznościowych (wesela, śluby, zaręczny, panieńskie, kawalerskie, romantyczne randki, urodziny, imieniny, rocznice, chrzciny, pierwsze komunie...).

Koordynacją danej imprezy zajmie się jeden z naszych profesjonalnych konsultantów, który będzie przez czas przygotowań Waszym przewodnikiem.

Pomoże on dobrać rozwiązania odpowiednie do planowanego budżetu,oraz by były zgodne z Waszymi oczekiwaniami. Dzięki jego pracy Wasza impreza będzie mogła odbyć się bez niechcianych niespodzianek, a stres związany z organizacją i przebiegiem tego niepowtarzalnego dnia nie będzie dotyczyć bezpośrednio Was.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi opiekunkami do dzieci, dzięki czemu każda imreza-bez względu na wiek uczestnika będzie należała do udanych.

Posiadamy dużą bazę profesjonalnych firm, a rabaty, które uzyskaliśmy podczas współpracy są wyłącznie z korzyścią dla Państwa.Zapraszamy również do naszej agencji ślubnej, gdzie można zakupić lub wypożyczyć artykuły do ślubu czy wesela.

Polecamy wypożyczenie wraz z transportem i obsługą wielkiej skrzyni z balonami napełnionymi helem(hit!!!), fontanny czekoladowej z pyszną belgijską czekoladą, wytwornicy baniek mydlanych, rożków z płatkami róż.

Firma MAGVEL-Magia Ślubu działa na terenie województwa zachodniopomorskiego: Szczecin, Gryfino, Chojna, Goleniów, Police

Prace z portfolio

 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
Zobacz wszystko w portfolio (4 zdjęć)