PAT-STUDIO Fotografia & Makijaż.

Stylista, Szczecin

www.pat-studio.com
71-006 Jagiellońska

Stylista PAT-STUDIO Fotografia & Makijaż., Szczecin

Sesje ślubne- reportaż, plener, studio :)

Artystyczna Fotografia & wizaż.

Jestem fotografką z nieco innym podejściem niż większość zawodowców w tym fachu.

Profesjonalizm jest tak samo ważny jak atmosfera, aura i nietuzinkowość która unosi się w powietrzu dla każdego uczestnika ślubu.

Fotograf oprócz czujności w łapaniu chwil musi zwracać uwagę na każdy detal, szczególnie na mankamenty i przwidywać, czego młodzi nie chcieli by na zdjęciach uwydatniać… to taka kobieca przypadłość ;)

Ślub to taki moment w życiu każdej pary, który musi być dopięty na ostatni guzik-jak najbardziej się da… Obsługa ślubów, czyli osoby które niemal cały czas są w Waszym pobliżu są ważniejsze niż się wydaje… Fotograf to ktoś do kogo uśmiechacie się, rozmawiacie i skupiacie uwagę, dlatego niesamowicie ważne jest by oprócz tego, że niezbędny jest profesjonalizm, wzbudzał w Was pozytywne emocje i zaufanie. To od fotografa zależy w dużym stopniu jakie macie zdjęcia, nawet od strony Waszej mimiki, czując że jest obcy nie otworzycie się na tyle by patrzeć w obiektyw jak w dobego kumpla… A z tego co wiem mi się to udaję… :) Sprawdźcie sami!

Fotograf i wizażystka. Do każdego reportażu makijaż gratis… no i bezcenne czujne kobiecie oko gdy wizerunek Panny Młodej trzeba ratować tak by goście nie zdążyli zauważyć :)

Zdjęcia mówią same… :)

Pozdrawiam

Patrycja Złoczowska :)

Prace z portfolio

 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
Zobacz wszystko w portfolio (5 zdjęć)