Jaki garnitur na ślub?

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna

mrmlody

Panna młoda, Warszawa

Buty do garnituru tylko czarne, "oxfordy", albo "derby".

trilli

Żona, Warszawa

no wlasnie nie musza byc tylko czarne- kto powiedzial ze muszaq byc tylko czarne..jak ma pan mlody jakis jasniejszy garnitur to czarne nie za bardzo pasuja...

agabednarczyk87

Żona, Warszawa

My w dalszym ciągu nie jesteśmy przekonani, widzę, że Wasze zdania też są podzielone. Wrzucam linki dotych nad którymi się zastanawiamy (bordowy- fajny :D, i granatowe- klasyka).

Czekam na Wasze opinie, nr 1czy nr2czy nr 3? Z góry dzięki!!! (ps. To nie dla Pana Młodego, tylko dla gościa weselnego)

Co do profesjonalizmu sprzedawców to fakt, zdarzyło nam się zauważyć w jednym z popularnych sieci, że Pani zalezy tylko an tym żeby towar nam wciasnąć.

Jak mogę na pewno polecić dwie marki z linków :)

cucu

Żona, Warszawa

agabednarczyk87 jak dla mnie nr 1 :)

agabednarczyk87

Żona, Warszawa

Mój F. wybrał (co mnie bardzo zdziwiło) bordowy garnitur, tzn. tak mu Pani doradziła i wygląda super. I do bordo pasują tylko czarne buty.

Ale uważam, że w przypadku jaśniejszego granatu czy stalowego garnituru można pomyśleć o innym kolorze butów, szare lub granatowe lakierowane do ślubu są teraz bardzo modne!

/>

Elenor

Żona, Warszawa

My szukalismy buty czarno kremowe, niestety takich brak wiec były czarne lakierki z kremowymi sznurówkami ;) bardzo fajnie to wyglądało do kremowo czarnej marynarki smokingowej :)

gutis

Żona, Warszawa

jeśli chodzi o garnitury to może niekoniecznie w stacjonarnych salonach i sklepach bo tam często te modele są dosyć oklepane, może coś zamów w sklepie internetowym? nie mówię, że od razu garnitur, może najpierw jakąś marynarkę na próbę jak Ci się podoba fason i jakosć, a potem sam zdecydujesz :)

Lindsay

Żona, Warszawa

My planujemy zakupić smoking z Lancerto.

Mój TŻ ma kilka gajerków z tej firmy i nigdy się na nich nie zawiedliśmy, dlatego w tym najważniejszym dniu tez postawimy na nią :)

Testerka90

Żona, Warszawa

Nie śledzę tego wątku więc przepraszam, że prawdopodonie powtórzę pytanie - na ile wcześniej kupujecie garnitur? chodzi mi o miejsca, gdzie szyją na wymiar

Awgusta

Żona, Warszawa

tak z 3 miesiące na pewno :) My kupowaliśmy gotowy 2 miesiące przed ślubem :)

Elenor

Żona, Warszawa

Testerka

Nasz szyli tak 2-3 tygodnie wiec szybko ;) Ale w róznych miejscach maja rózny czas oczekiwania. Najlepiej podejśc i spytać żey wiedziec na czym sie stoi ;)

Testerka90

Żona, Warszawa

Ok dzięki dziewczyny -  śłub w pierwszą sobotę czerwca, więc w lutym na spokojnie zaczniemy szukać

Awgusta

Żona, Warszawa

No luty jest ok,na spokojnie poszukacie odpowiedniego garnituru 

annna40

Żona, Warszawa

W internecie jest wiele ciekawych sklepów internetowych gdzie można kupić dobre ubrania. Ja ostatnimi czasy wpadłem na promocje i kody zniżkowe do Media Markt, znajdziecie tam również kody zniżkowe na garnitury w sklepach Asos, niesamowite promocje mają, sami zobaczcie póki jest okazja !

blanczi1

Żona, Warszawa

granatowy wygląda świetnie

stefi

Żona, Warszawa

jakiś fajny :D

Ramsay

Żona, Warszawa

Ja osobiście wolałbym czarny, szyty na miarę. Moim zdaniem na dobry garniak nie ma co szczędzić pieniędzy. Poza tym jako mężczyźni mamy to szczęście, że strój posłuży na inne okazje, czego nie można powiedzieć o sukni ślubnej, która jest na jedną okazję niestety
(na szczęście można ją odsprzedać). Obecnie siedzę i przeglądam sobie oferty firm sprzedających garnitury. Moim marzeniem jest garniacz w stylu Agenta 47 ze sławnej gry "Hitman" xD

hania2

Żona, Warszawa

;ddddd

alicja2

Żona, Warszawa

zwykły czarny lub granatowy

amelia90

Żona, Warszawa

mi się granatowe nie podobają, na wesele tylko czarny 

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13