Jaki garnitur na ślub?

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
z 12
Poprzednia

KasiaN

Żona, Warszawa

Bardzo podoba mi się ten garnitur

marekwu

Żona, Warszawa

Ja się zdecydowałem na zakup garnituru od vizarro.pl mają świetny wybór. Obsługa pomaga wybrać najlepszy garnitur właśnie dla mnie. Bardzo pomocni. Ja byłem zadowolony, bo oszczędziło mi to sporo czasu, a garnitur leży na mnie jak ułał. Idealny wybór dla mnie.

karajk

Żona, Warszawa

Hmm ja też byłam z mężem w tym sklepie w Vizarro. Jechaliśmy kawałek drogi do Torunia ale warto było. Nie dość że mój mąż wyglądał jak z bajki to w dodatku świetnie się w nim czuł. W naszym małym mieście nie było nic godnego uwagi, a wiele słyszeliśmy właśnie o Vizarro. Kupiliśmy garnitur smokingowy, a w dodatku dostaliśmy promocje 50% na buty, więc wyszliśmy od nich bardzo zadowoleni.

Gola P

Żona, Rudnik nad Sanem

Narzeczony wymyślił sobie garnitur w kolorze kobaltowym, dobrze, że to jeden z kolorów, które lubię :D

Awgusta

Żona, Warszawa

Gola, kobaltowy bardzo fajny kolor. Szkoda,ze ten odcien zrobil sie ostatnio bardzo popularny wsrod Panow Mlodych.

Melka2001

Żona, Warszawa

Mi sie podobają garnitury w odcieniach niebieskiego. Fajnie wyglądają :)

Krystian Czoch

Gość na weselu, Toruń

Proponowałbym albo klasyczny czarny, albo coś innego, jakiś błękit? Mój przyjaciel na którego niedawno ślubie byłem z kolei miał brązowy. Razem kupowaliśmy w Vizarro w Inowrocławiu. To nie mój pierwszy garnitur, ale w nim akurat przetańczyłem całą noc i bardzo dobrze się czułem, nic nie uwierało. Przyjaciel też nie narzekał ;)

Katarzyna Sęczkowska

Panna młoda, Warszawa

Oczywiście taliowany. A jeśli chodzi o kolor czy wzór to moim zdaniem nie ma co się sugerować modą, tylko własnym gustem i pomysłem na wesele.

Melka2001

Żona, Warszawa

A ten? Co o nim sądzicie? Mi się bardzo podoba. Lubie granatowy kolor.

Melka2001

Żona, Warszawa

Prosty, elegancki, nie przesadzony.

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Wiele osób decyduje sie na garnitur do ślubu czarny. Jak najbardziej ten kolor pasuje. Jest on jednak bardzo formalny. Nie bedzie pasował do tak wielu okazji jak na przykład garnitur granatowy. Tak więc warto będzie zastanowić się właśnie nad granatem :)
Polecam zerknąć sobie na kolekcje garniturów, które ma Lancerto
Jak widzicie sami w tym roku królują własnie granaty :)

Iza Ignasik

Żona, Warszawa

Mojemy narzeczonemu marzy się frak ;)

Olka Matoga

Żona, Wrocław

A ja namawiam swojego do granatu ;)

Paulina Zdebska

Żona, Złoczew

Sprawdźcie sobie salon Magdalena w Olsztynie, mają tam cuda, piękne suknie ale i garnitury też. Mąż własnie tam znalazł garnitur i to bardzo fajny, grafitowy, dobrze skrojony, taki slim ;) idealnie się w nim prezentował. Salon jest bardzo duży, mają dobra ofertę.

Krzysztof Sulwiński

Mąż, Szczecin

Sam garnitur, to wyłącznie połowa sukcesu. Uważam, że naprawdę warto byłoby zdecydować się również na zakup spinek do mankietów, które przy takich uroczystościach są niezbędne...

Karol Piotrowicz

Gość na weselu, Warszawa

Ciemny granat, to uniwersalny kolor.

Dariusz Guzik

Pan młody, Poznań

W Toruniu I Inowrocławiu polecam salony VIZARRO
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://vizarro.pl/
Zapewniam,że sprzedają dobrej jakości garnitury i na pewno doradzą jaki wybrać!
Może uda się nawet trafić na promocję i wyprzedaż kolekcji ;)

Filip Dąbrowski

Mąż, Zielonki

Ja postawiłem na czarny, bo szczerze mówiąc te niebieskie, albo granatowe mimo, że ładne, to stały się bardzo popularne.

Jacek Makowski

Pan młody, Konin

Wg. mnie garnitur powinien być elegancki i spójny, warto również dodać jakiś dodatek jak dodatkowy kwiatek, ja korzystałem z tego poradnika na zaplanuj-slub.pl

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
z 12
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: