Torebka dla panny młodej?

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

Castia

Żona, Warszawa

ja miałam torebkę, kilka niezbędnych rzeczy "na wrazie w" było w środku i przydalo się, bo jak akurat musiałam coś wziąć z torebki i świadkowa gdzieś zniknęła... po prostu taki dobry motyw, godne polecenia :) 

lalunia20

Żona, Warszawa

Ja nie miałam tylko by mi przeszkadzaławłaściwie.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja byłam bez torebki bo za barzo nie miałabym sił i chęci jej nosić:) ale moja siostra i mama wszystko trzymały u siebie co potrzebowałam:)

karlita

Żona, Warszawa

torebka przeszkadza pannie młodej!!

od teo jest starsza by mieć przy sobie wszystko

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja już nawet upatrzyłam sobie przecież gdzies muszę  wsadzićswoje gadzety :)

karlita

Żona, Warszawa

swoje gadzety dasz druhnie :) Ona je przetrzyma i będzie ci podawać jak będą potrzebne :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ale przecięż trzeba je umieścic w torebce-dlatego jest nam nawet w tak ważnym dniu potrzebna

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja uważam,że to zbyteczne i tak w jednej rece bede miec bukiet to już wystarczy

karolciaj1987

Panna młoda, Warszawa

ja raczej nie była bym za posiadaniem torebki,ważne żeby druchna miała dużą:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Pasowałoby mieć w kościele przy sobie chociaż jakąś husteczke, ale nie mogę sobie wyobraźić torebki i sukni ślubnej.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Nie uważam aby była mi potrzebna. Moja świadkowa w razie potrzeby wszystko mi przytrzyma lub poda.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ksiezniczka chusteczki może mieć świadek w kieszeni i Ci w każdym momencie może ją podać.

Klaudyna nowak

Panna młoda, Kraków

Z tego co się orientuje Panna Młoda nie powinna mieć torebki, światkowa jej powinna wszystko trzymać

zwan z

Gość na weselu, Warszawa

Niby tak,ale jednak dobrze jest mieć pod ręka pudeer matujący, szminkę czy chusteczki. Ja rowniez miałam telefon bo w trakcie wesela czekałam na pewien ważny telefon z życzeniami :)

Tak wiec torebka sie przydaje. Warto jest wybrac przy tym model, który posłuży nam nie tylko na weselu ale również i po weselu. Tak abyśmy mogły wziąć torebkę również i na inne okazje. Polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://sklep-torebki.pl/damskie/torebki/kopertowki.html
W sklepie jest sporo fajnych kopertówek z prawdziwej skóry,

Patrycja Stefaniuk

Gość na weselu, Lubin

Nie. Po co torebka do ślubu. to totalnie nie pasuje moim zdaniem… Eh. Ktoś ci, co ci tam będzie potrzeba po ślubie, gdzieś schowa u siebie :)

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: