Kiedy sesja slubna??

Strona
1 2 3 4
z 4
Następna

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Kiedy najlepiej zrobic sesje zdjeciowa??Przed slubem czy podczas zabawy wyskoczyc na dwie godz????

kasya1985

Żona, Warszawa

Witam!

Ja mam sesje zdjęciową po weselu, a dokładniej w innym dniu tygodnia. Stwierdziliśmy że tak bedzie wygodniej. Tym bardziej, że mamy z narzeczonym sesję nad morzem i musimy dojechać ok. 30 km. Poza tym będzie już luźniej, bez stresu że sie pobrudzi sukienkę :-)

Myśle, że jest to dobre rozwiązanie :-)

 

Pozdrawiam

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja nadal się zastanawiam :/

w końcu raz w życiu wychodzi się za mąż i chce się uwicznić tą właśnie chwile! Ale czy warto zostawić gości podczas swojego ślubu? Nie będzie można połozyc się na trawie bądź wejśc w sukience do wody :)bo i takie rzeczy się zdażały, widziałam taką czołówkę na płycie z wesela i była świetna!!!

jeszcze nie wiem co zrocię ;)

pozdrawiam

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

my wybraliśmy sesję w plenerze juz po weselu, czyli w jakimś innym dniu tygodnia. jest wiecej czasu i można poszaleć ze zdjęciami bez obawy że suknia czy garnitur się pobrudzi;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

A my sobie zostawiamy Fotografa na następny dzień :) W dniu ślubu zrobi reportaż z uroczystości, a następnego dnia będziemy mogli szaleć w plenerze :) I zdjęcia będą trochę inne. Bardziej spontaniczne, z wiatrem we włosach i z pewnością w mniej zobowiązującej stylistyce :):):)

Sylcia

Żona, Warszawa

ja też sie zastanawiam a ślub ju za 2 tygodnie;/ ale myśle ze u nas za nas zdecyduje pogoda ( bo gdy będzie padało to bedziemy musięli i tak zrobić ja w inny dzien:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja wyskoczyłam na 2 h podczas wesela na taką sesję:) park w Łańcucie miałam oddalony o 10 mni od mojego lokalu, więc czegóż trzeba było więcej:)

myślę, że robienie sesji w inny dzień jest bez sensu- znów trzeba się czesać, malować, uierać w stroje ślubne... dużo zachodu:)

choć z drugiej strony jak pada deszcz to trudno zrobić taką sesję w plenerze...

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja miałam mieć sesje w innym dniu- ucieszył się z tego wodzirej a zmartwił fotograf, więc stwierdzł, ze my pojedziemy do ogrodu 15 min od naszego lokalu [albo nawet mniej] i nie będzie tam  w maju tłoku więc szybko się uporamy, a on sesję robi tak o zachodzie słońca więc myślę że jakoś będzie.

no i jakoś mnie jednak przekonało,że szkoda kasy na te perfekcyjne wloski i makijarz.

 

natomiast troche dziwna jest sesja przed ślubem,więm,że wiele osób tak robi,że ślub np na 16 a sesja w południe, ale przecież, jeszcze wtedy NIE SĄ MAŁŻEŃSTWEM. i nie mają obrączek,a jeśli do zdjęcia zakładają to coś tu nie tak...

 

 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

po weselu

fotoślub.net

Fotograf, Strzelin

Inny dzień przed ślubem - wtedy trzeba uważać, aby sukienka się nie pobrudziła jeszcze przed właściwą uroczystością.

W inny dzień po ślubie - ale wtedy zazwyczaj sukienkę i tak trzeba wcześniej wyprać – całonocna zabawa zostawia ślady. Przed sesją warto się dobrze wyspać, więc zaraz na drugi dzień - to nie jest dobry pomysł.

W dzień ślubu sesja będzie mocno ograniczona czasowo. Ale nie trzeba ponownie robić fryzury, makijażu i wiązanka ślubna jest jeszcze w dobrym stanie (a to ciekawy dodatek).

Zatem nie ma idealnego rozwiązania i każdy musi sam wybrać:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

plener po weselu w dzień tygodnia

Marcin Fryże Fotografia

Fotograf, Kraków

Zdecydowanie polecam sesję w tygodniu. Zupełnie co innego niż w dniu ślubu.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

My mielismy przed slubem:)Zanim pojechalismy do kosciola to najpierw fotograf zabral nas na sesje:)Dobrze wyszlo bo po slubie w inny dzien bym nie dala rady bo taka impreza byla,ze sukienka zostala troche przydeptana i w dwoch miejscach porwana(szczescie nie widac tak tego)Teraz czekam az wroci z salonu naprawiona i jedziemy do Polski na sesje:9

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Fotograf w dniu ślubu czy inny termin? Jakie mają Państwo zdanie? Czy termin zdjęć np .3 tyg czy więcej po ślubie ma sens?

 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ma to sens tylko jeśli państwo młodzi znów zechcą wydać kolejkne pieniądze na wystrojenie się jak w dniu ślubu. Fryzura, makijaż, czysta suknia i garnitur, kwiaty..

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Moim zdaniem powinno to być w dniu ślubu ... przecież to ten "dzień" i "ten dzień" , który powinien być uwieczniony ...ale to moje osobiste zdanie :D

martitkaa84

Żona, Warszawa

zgadzam się w 10000% z asiunką. to dzień ślubu ma być uwieczniony a nie jakis zwykły inny szary.....

Marcin Fryże Fotografia

Fotograf, Kraków

asiunka, martitkaa84, a co w sytuacji gdy pada? albo ślub jest o 18 lub 19 ? "Ten dzień" jest uwieczniony reportażem, czyż nie? Niektóre pary w ogóle nie robią pleneru, i to przecież nie oznacza, że nie mają tego dnia uwiecznionego...

martitkaa84

Żona, Warszawa

jesli slub jest o 18 albo 19 to zdjecia mozna zrobić przed. a jak pada zawsze mozna mieć sesje w studio. owszem w wyjatkowych sytuacjach mozna zrobić sesję w inny dzień ale to sa koszty... czyszczenie sukni, fryzura...

Marcin Fryże Fotografia

Fotograf, Kraków

Wiele par jest przeciwnych robieniu pleneru przed... podobny temat był zresztą już poruszany (... bo nie są jeszcze małżeństwem, bo bez obrączek, itp.). Studio też nie jest rozwiązaniem na deszcz z kilku powodów:

- Młodzi w ogóle nie biorą pod uwagę sesji studyjnej (też jestem zdania, że sesja w studio nigdy nie zastąpi tej w plenerze)

- fotograf nie dysponuje własnym studiem (można pojechać do innego, ale to są dodatkowe koszty)

- fotograf dysponuje studiem, ale przyjechal z dalsza

 

a czyszczenie sukni... suknia jest najczęściej brudniejsza po plenerze w dniu ślubu, kiedy to Młodzi wracają na wesele, niż po weselu, kiedy to przychodzi do zrobienia pleneru w tygodniu.

 

Ale to wszystko jest oczywiście kwestią indywidualnych upodobań Pary Młodej, ja tylko mogę doradzać :)

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4
z 4
Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: