Artystyczna fotografia ślubna czy normalny fotograf?

Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia

MłodaPani

Żona, Warszawa

moim zdaniem warto zadbać o to żeby zdjęcia miały jakiś styl i charakter, kierując się przede wszystkim własnym gustem ponieważ zdjęcia ślubne są przede wszystkim pamiątką dla pary młodej a nie babci czy cioci. Osobiście najbardziej pasował mnie i mojemu mężowi styl Pani Kasi z Ocal Chwile, dzięki niej mamy naprawdę wspaniałe zdjęcia

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Oj powiem Wam,że aktualnie czasami ciężko jest odróżnić fotografię artystyczną od tak zwanej fotografii zwyklej. Większość fotografów ma w swojej ofercie i zdjęcia artystyczne i zdjęcia standardowe. Dopasowują się do oczekiwań i wymagań klienta bo wiadomo,że najwazniejsze jest to aby klient był zadowolony :)
Jeśli zastanawialibyście się nad jakimś fajnym fotografem z Krakowa to polecam ten duet:
Zdjęcia mają świetne

Kamil Koziński

Fotograf, Warszawa

Jedno drugiego nie wyklucza. Fotograf artysta może być tez normalny :-) i na odwrót. Nie ma ścisłych podziałów. Najważniejsze by był profesjonalny a jego portfolio odpowiadało Parze Młodej.

Sebastian Sadlej

Fotograf, Częstochowa

Idealny fotograf na ślub powinien mieć styl, który najlepiej wpasowuje się w Wasze gusta. Obejrzyjcie jego realizacje, umówcie się na spotkanie, aby przedstawił Wam szczegóły swojej pracy. Duże studio i podpisem "artystyczne" w logo nie gwarantuje wcale, że ich zdjęcia przypadną Wam do gustu.

Aleksandra Tokarska

Żona, Piwniczna-Zdrój

Ja wybrałam fotografkę o artystycznym zacięciu i zdjęcia wyszly przepiękne, naturalne, z ładnym światłem. Niedawno zamówiłam w kserkopie fotoalbum i z taką oprawą prezentują się bardzo dobrze. Album ma płócienną oprawę, trochę w stylu boho, więc wszystko pasuje do siebie, bo też w takim klimacie miałam ślub

Natalia Nykiel

Żona, Poznań

Zdecydowanie normalny fotograf. Zdjęcia artystyczne zawsze możecie sobie na sesji zrobić, a jednak co fotografia naturalna z zabawy, to naturalna. Myślę, że tak powinniście szukać. Pamiętajcie też, że każdy fotograf ślubny ma swój czas i nie zawsze zdecyduje się na takie zdjęcia.

Elizka13

Panna młoda, Warszawa

Moim zdaniem najważniejsze jest to, aby fotograf miał przede wszystkim odpowiednie wyczucie przy robieniu fotografii. Tylko wówczas nawet na pierwszy rzut oka zwyczajne zdjęcia weselne będą zarówno bardzo magiczne, jak i naturalne. Osobiście nawet mam ulubionego specjalistę, zajmującego się tego typu sesjami, a konkretnie chodzi mi tutaj o Pana Kamila Kozińskiego. Jego pracą są bowiem niesamowite i bardzo żałuję, że nie skorzystałam z jego usług na własnym ślubie:).

Magdalena Kuc

Panna młoda, Dźwirzyno

O tak, prezentacja już zrobionych zdjęć to ważna sprawa. Zresztą zdziwiłybyście się, jak wyglądają zdjęcia po samej sesji zanim fotograf je przerobi na komputerze :) Przeczytajcie ten artykuł „Fotoksiążka czy fotoalbum – co wybrać?”, może was zainspiruje do stworzenia jakiegoś cudeńka, które aż chce się pokazywać

Klaudia Matynia

Fotograf, Olkusz

Polecam się Słodko Studio :)
Małopolska, Śląsk :)

https://www.facebook.com/slodkostudio/

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: