Artystyczna fotografia ślubna czy normalny fotograf?

Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia

MłodaPani

Żona, Warszawa

moim zdaniem warto zadbać o to żeby zdjęcia miały jakiś styl i charakter, kierując się przede wszystkim własnym gustem ponieważ zdjęcia ślubne są przede wszystkim pamiątką dla pary młodej a nie babci czy cioci. Osobiście najbardziej pasował mnie i mojemu mężowi styl Pani Kasi z Ocal Chwile, dzięki niej mamy naprawdę wspaniałe zdjęcia

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Oj powiem Wam,że aktualnie czasami ciężko jest odróżnić fotografię artystyczną od tak zwanej fotografii zwyklej. Większość fotografów ma w swojej ofercie i zdjęcia artystyczne i zdjęcia standardowe. Dopasowują się do oczekiwań i wymagań klienta bo wiadomo,że najwazniejsze jest to aby klient był zadowolony :)
Jeśli zastanawialibyście się nad jakimś fajnym fotografem z Krakowa to polecam ten duet:
Zdjęcia mają świetne

Kamil Koziński

Fotograf, Warszawa

Jedno drugiego nie wyklucza. Fotograf artysta może być tez normalny :-) i na odwrót. Nie ma ścisłych podziałów. Najważniejsze by był profesjonalny a jego portfolio odpowiadało Parze Młodej.

Sebastian Sadlej

Fotograf, Częstochowa

Idealny fotograf na ślub powinien mieć styl, który najlepiej wpasowuje się w Wasze gusta. Obejrzyjcie jego realizacje, umówcie się na spotkanie, aby przedstawił Wam szczegóły swojej pracy. Duże studio i podpisem "artystyczne" w logo nie gwarantuje wcale, że ich zdjęcia przypadną Wam do gustu.

Aleksandra Tokarska

Żona, Piwniczna-Zdrój

Ja wybrałam fotografkę o artystycznym zacięciu i zdjęcia wyszly przepiękne, naturalne, z ładnym światłem. Niedawno zamówiłam w kserkopie fotoalbum i z taką oprawą prezentują się bardzo dobrze. Album ma płócienną oprawę, trochę w stylu boho, więc wszystko pasuje do siebie, bo też w takim klimacie miałam ślub

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: