Wasz najlepszy prezent ślubny....

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8
z 8
Poprzednia

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Jeśli decydujecie się na podarowanie prezentu ( a w niektórych sytuacjach jest to jedynym dobrym rozwiązaniem; na ślubie cywilnym czy dla kolezanki z pracy) to proponowałabym zastanowić się nad kompletem pościeli. Po pierwsze pościel nigdy dość. Po drugie jest to coś co się państwu mlodym przyda. Postawcie na dobrej jakości pościel z bawełny satynowej.
Nie polecam dekoracji do mieszkania. Każdy ma inny gust i nie wiem czy coś takiego będzie się im podobało.

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

Patrzcie tutaj - http://www.empik.com/dom-i-ogrod/male-agd/prezenty-slubne
Wydaje mi się, że takie prezenty są najbardziej praktyczne i po prostu będą wykorzystane. Jeśli nie zostaną wykorzystane od razu, to na pewno z czasem. Ale na pewno są praktyczne i nie jest to jakieś byle co.

Klaudyna nowak

Panna młoda, Kraków

Ja liczę, że żadnych tego typu prezentów nie będzie, a dostaniemy tylko pieniążki, które musimy przeznaczyć na remont nowego mieszkania :)

Monika Krystiańczyk

Żona, Katowice

Zdecydowanie Thermomix <3

Ewelina Wojciechowska

Żona, Wrocław

Najfajniejszym prezentem był ten sprawiony przez świadkową. Zafundowali nam lot w tunelu aerodynamicznym w SPEEDFLY. To, było coś co nas kompletnie zaskoczyło! Świetny pomysł, a pamiątkę mieliśmy na zawsze.

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Oj widziałam jak drogi jest thermomix i nie wiem szczerze powiedziawszy czy kupiłabym sobie… Aczkolwiek zastanawiałam się :)

Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://www.megakoszulki.pl

Na stronie jest wiele gotowych wzorów poduszek czy koszulek.Również na rocznicę.Można coś zaprojektowac.

Marta Wysocka

Żona, Skawina

Ja się bałam, że dostaniemy mnóstwo prezentów takich wiecie… Do domu ;) na szczęście nie było ich zbyt dużo, fajnie były filiżanki "mąż i żona" chociaż banalne, to i tak je lubimy i uzywami. Najlepsza pościel z egipskiej bawełny, bo jest w użyciu non stop i ją uwielbiam. Sama jak idę na jakiś ślub, to raczej tylko pieniądze, bo nie mam głowy do wymyślania :)

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

Fotoksiążki są spoko pomysłem na prezent.
Kosztują śmieszne grosze — zerknijcie na Empik Foto.
A przynajmniej takie pomysły w każdym przypadku będą trafione.
Oczywiście to wiele zależy od tego, czy macie odpowiednią liczbę fotek.
Bo z 10 zdjęć to fotoksiążki nie zrobicie.

Kamila Gwiazdowska

Gość na weselu, Warszawa

W zasadzie to wiele tych prezentów nie dostałam z uwagi na to, ze obecnie wiekszość gości daje pieniądze ( i moze dobrze bo dzięki temu można wydać pieniadze z prezentów na to co będzie rzeczywiście potrzebne). Ale dostałam kilka rzeczy z pracy swojej oraz męża. Mąż dostał komplet filiżanek, w sumie przydaje się ale nie podobają mi się z wyglądu

Ja natomiast dostałam dwa komplety pościeli, które rzeczywiście mi się przydają tak wiec jestem zdania ze jest to o wiele lepsza opcja prezentowa. Jesli szukacie takiej pościeli, polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://i-posciel.pl/posciel-z-kory-bielawa-kora

W sklepie można dostać pościel z kory w dobrej cenie.

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

Hmm… a może jako prezent ślubny wystarczy po prostu fotoksiążka? Taka jak na Empik Foto? W której umieścicie wiele różnych fotek z waszej znajomości? Nie mogliśmy iść na wesele, daliśmy ostatnim razem coś takiego i wydaje nam się, że taki prezent jest po prostu trafiony.

Aneta Kobusz

Panna młoda, Wrocław

Najlepszy prezent jaki dostaliśmy na swój ślub to iRobot Roomba e5. Akurat skończyliśmy budować dom, więc taki pomocnik do sprzątania bardzo się przydał. Zapomniałam co to odkurzanie, to duża wygoda.

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8
z 8
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: