Najbadziej nietrafiony prezent jaki dostaliście?

Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia

Kasikk9

Żona, Warszawa

ja gdybym jeszcze mogła to prosiłabym zamiast kwiatw o książki - uwielbiamy czytać a cenowo pewnie podobnie co i wiązanka kwiatów, które zwiędną. Także jak dla mnie wino i ksiażki na pierwszym miejscu. :) 

ZakochanaZłośnica

Żona, Warszawa

my poprosilismy o książki lub totolotka ;)

Kasikk9

Żona, Warszawa

dużo par prosi o totolotka, ale żadna z tych, które znam jeszcze nic nie wygrała :( 

majka_

Żona, Warszawa

Moja przyjaciółka opowiadała, że dostała 4 puste koperty. Ja jakbym nie miała co włożyć w koperte to bym w ogóle nie poszła. Chociaz z drugiej strony, moze ktos jej nie lubil i zrobil to po zlosci? Wy też tak miałyście?

Awgusta

Żona, Warszawa

majka_ my nie mieliśmy takich "fajnych" gości, ale moja siostra dostała jedną pustą......

bs2202

Żona, Warszawa

Ojej... jak można dać pustą kopertę?!

Na upartego i tak idzie dojść od kogo :/

My zamiast kwiatów poprosiliśmy o karmę dla psów, którą przekażemy schronisku :)

Elleqa

Żona, Warszawa

A zastanawiałyście się co można zrobić, zeby nie dostać tyle kompletów kawowych czy pościeli ? Jestem przed ślubem i zastanawiam sie czy jest wogóle taka możliwość. 

ZakochanaZłośnica

Żona, Warszawa

teraz ludzie rzadko dają prezenty pojedyńcze osoby co najwyżej ;)

Awgusta

Żona, Warszawa

Elleqa cięzko, chyba, ze rozmawiac z ludzmi i podkreslać, ze nie chce się nic poza koperta :) 

petera Bigos

Żona, Warszawa

Również wolałam dostać kopertę. Pieniądze to najlepszy prezent. NIe ma niczego gorszego niż dostanie kilku zestawów kawowych. Potem nie ma co z tm robić.

Sama nie przepadam za dostawaniem kosmetyków.Wiem co jest dla mnie najlepsze i wolę sobie sama to kupić.

Karolina Stefaniak

Panna młoda, Warszawa

Oj, ja dostałam na przykład w prezencie ślubnym pralkę. Super prezent, prawda? Tylko szkoda, że była… kompletnie zepsuta! Ponoć nowa, ale może z ekspozycji i klienci zepsuli? Po kilku próbach uruchomienia jej zwróciliśmy się o pomoc do fachowców z Eldan Serwis, na szczęście ją naprawili. Teraz możemy się nacieszyć prezentem :)

Anna Dymek

Żona, Poznań

Ciekawy temat :) Najbardziej nietrafionym prezentem, który dostałam był… nóż :D Tak. I nawet ucieszyłabym się, gdyby to nie byłą nasza pierwsza rocznica :P Mój mąż jest strasznie pragmatyczny, wiedział, że będąc na dorobku jest nam to niezbędne, ale jakoś — mimo wszystko — zrobiło mi się dziwnie :) Przed obecną rocznicą uczuliłam go, że żadne takie prezenty w grę nie wchodzą, zobaczymy co wymyśli :P A swoją drogą też mam nadzieję, że mojego prezentu nie odbierze jakoś źle — dostanie taką nerkę-saszetkę na siłownię . Może w końcu zmobilizuje się do regularnych treningów ;)

Krzysztof Berda

Mąż, Katowice

Filiżanki, ma się rozumieć. Filiżanek jeszcze przed ślubem mieliśmy od groma, a kawę i herbatę pijamy wyłącznie z kubków. Na szczęście przyjaciele brali ślub wkrótce po nas, więc… :->

Wilczura

Żona, Warszawa

Dlatego warto kupować prezent zgodnie z zainteresowaniami danej osoby.

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

Proszę — Empik - Może i proste, może i mało wymyślne, ale to za konkretne. I jeśli tylko kupicie fajny prezent, to on na pewno będzie wykorzystany. Idźcie w takim kierunku, nie kupujcie na siłę, albo rzeczy oklepanych. Lepiej po prostu pogadać o tym, czego oni oczekują.

Aleksandra Tokarska

Żona, Piwniczna-Zdrój

kilka kompletów pościeli, a żadna nie pasowała na naszą kołdrę :D

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: