Czy warto robić panieńskie?

Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia

jmalinowska

Żona, Warszawa

Ja sobie nie wyobrażam aby nie zorganizować sobie wieczoru panieńskiego ...

Zresztą nie ja sama organizowałam ale moje psiapsiółki ( które raczej na pewno by tego nie odpuściły). Pamiętam,ze było naprawdę świetnie. Najlepsza impreza na jakiej uczestniczyłam - no może poza samym weselem. Na początku przejechałyśmy się luksusową limuzyną po Warszawie. W śródku drinki, ulubiona muzyka. Potem bawiłyśmy się praktycznie do rana w klubie gdzie miałyśmy własną lożę. Mi i świadkowej w organizacji pomagała pani Ania, która w zasadzie wszystko to zaplanowała ( gdyby ktoś był zainteresowany to tutaj jest kontakt: panienskie.pl - obyło się bez stresu związanego z załatwianiem).

oneida

Żona, Warszawa

Nie każdy lubi takie zabawy. Ze mnie na przykład w ogóle nieimprezowy typ, dlatego nie zamierzam organizować wieczoru panieńskiego.

paula1x1

Żona, Warszawa

Ja też nie przepadam za hucznymi imprezami, a zwłaszcza tymi, na których jestem sama, bez mojego narzeczonego. Dlatego coraz częściej zastanawiam się nad tym, żeby wyjechać z moimi najbliższymi przyjaciółkami na spokojny weekend w góry, albo nad morze:), żeby wypocząć przed weselem :). 

marti87

Żona, Warszawa

paula  masz racje :) Ja zrobilam to samo spedzilam weekend z najblizszymi znaomymi, bez zadnego szwednia i piskow po klubach, bo po prostu chcialam wypoczac :)

Ania_Loranty

Żona, Warszawa

Myślę że warto. Najlepiej dobrać pomysł do charakteru przyszłej Panny Młodej

Kingula21

Żona, Warszawa

My nie mieliśmy ani Kawalerskiego ani Panieńskiego

brakło nam czasu, świadkowie mieszkali baardzo daleko ... tu tamto

i tak zeszło ... zresztą nie bolejemy;D  nie jesteśmy typem"musimy się pożegnać z wolnością" hehe

choć jeszcze pół roku przed , myślelismy że będzie imprezka;D ..;D cóż;D hehe

robaczekk

Żona, Warszawa

dokaldnie to tradycja :)

loveli

Żona, Warszawa

Moja odpowiedz na pytznie zawarte w tytule psotu brzmi: WARTO :)

JagodaSzczecin

Żona, Warszawa

Pewnie, że warto! Ale nie trzeba się upijać w klubie do nieprzytomności, lepiej spędzić wyjątkowe chwile z przyjaciółkami w jakiś ciekawy sposób ;)

nicolla

Żona, Warszawa

Też jestem za panieńskim, ale takim gdzie panna młoda niczego sie nie spodziewa, więc trzeba mieć kreatywną przyjaciółke albo siostrę :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Miło widzieć, że nie tylko ja mam mieszane uczucia co do panieńskiego :) Czuję lekki obowiązek, bo byłam na kilku panieńskich moich koleżanek i jakoś mam wrażenie, ze się tego ode mnie oczekuje.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Moim zdaniem nie powinno rozpatrywać się tego w kategorii oczekiwań a bardziej czy same chcemy zorganzizowac taką mini imprezę dla znajomych,z reguły jest to fajna sprawa i luźna zabawa,więc czemu nie:)

Armenika

Żona, Warszawa

A ja Panieński będę miała nietypowy. Najpierw mam z przyjaciółkami sesję fotograficzną, a potem idziemy razem na późny obiad. Nie lubię alkoholu i hucznych zabaw, więc wolę spędzić z nimi fajnie czas. Foty zawsze się przydadzą, a obiad w mojej ulubionej restauracji na pewno będzie pyszny :D Dwie z moich przyjaciółek mają małe dzieci, reszta mieszka daleko, więc wydaje mi się że będzie fajnie i spokojnie. Nie trzeba szaleć, zeby dobrze się bawić.

Pani Ż

Żona, Kraków

Czy warto? Odpowiedź jest tylko jedna, TAK :). Nic nie zastąpi tych wspomnień. Nie trzeba organizować super drogiej imprezy. Wypad na cluby w zupełności wystarczy. Najważniejsze jest towarzystwo :)

Arieltel Arieltel

Panna młoda, Wałbrzych

xxx

lissa80

Panna młoda, Warszawa

Panieńskie jak dla mnie to wymysł kobiet, które oglądały zbyt wiele filmów z USA.

Olka Matoga

Żona, Wrocław

lissa80, 21 lip 2017 15:02
Panieńskie jak dla mnie to wymysł kobiet, które oglądały zbyt wiele filmów z USA.

Hahahah większej głupoty to dawno nie słyszałam. Wesele bez wieczoru panieńskiego to jak brak podróży poślubnej.

Kamila Oszewska

Żona, Gdańsk

A my miałyśmy panieński tylko, że Pani młoda poszła w bok z innym troche nismacznie ale cóż jej sprawa

http://trojmiastohydraulik.pl/

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: