Namiot weselny?

Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia

Malgosia24

Żona, Warszawa

Też korzystałem z takiego rozwiązania, a podłogę do tańca, krzesła itd. zamówiłem z firmy http://meblebankietowe.pl/ Są zdecydowanie najlepsi w swojej branży.

MMarlena

Żona, Warszawa

Zawsze marzyłam o weselu w namiocie, uważam, że to świetny pomysł!

Bibi

Żona, Warszawa

Słuchajcie, tak czytam dyskusję i zaczynam mieć obawy. Szczerze, nawet nie próbowałam wynajmować sali, bo czułam, że dostanę termin z kosmosu i nastawiłam się na namiot. Zresztą perspektywy estetyczne super: http://elmark-wynajem.pl/hale-imprezowe/ Własnie o takie coś mi chodzi - biało, nowocześnie, o upał się nie boję bo mam ślub jesienią. Tylko, czy pójdzie sprawniej i taniej niż przy wynajmie sali? Rozwiejcie moje obawy zanim obudze się we wrześniu bez miejscówy :)

DARIAMIKUS

Żona, Warszawa

Namiot weselny to tym bardziej teraz w sezonie rewelacyjna opcja! Poza tym superromantyczna w stylu brytyjskim :) Pomyśl tylko o dobrych i wygodnych meblach - my na ślub zamówiliśmy krzesła i stoły z meblebankietowe.pl

Hanka Lipiec

Gość na weselu, Łódź

W tym roku byłam na wspaniałym weselu na świeżym powietrzu. Moja przyjaciółka marzyła o takim 'niebiańskim klimacie'. Długo szukała sali i nic jej się nie podobało. Przegadała temat z przyszłym mężem i ostatecznie zdecydowali się na ślub w ogrodzie jego rodziców. Zamówili prześliczny namiot weselny u takiej firmy ze Zgierza vika.pl/produkty/namioty-eventowe/. Namiot był błękitny z drobnymi kwiatkami. Wszystkie dekoracje weselne, dodatki Pary Młodej były niebieskie. Wszystko to zbudowało wspaniałą 'niebiańską' atmosferę i poskutkowało ślicznymi zdjęciami. Wesele i ślub wyglądało perfekcyjnie eh… <3 myślę, że to wspaniała alternatywa do coraz brzydszych i kiczowatych sal weselnych.

Daria Nowicka

Gość na weselu, Warszawa

Dokładnie wiem, o czym piszesz, @Hanka Lipiec! My swój obiad po ślubie zorganizowaliśmy w namiocie ogrodowym od tej firmy. Sale nam się nie podobały (te wszystkie gołąbki i serca na ścianach zupełnie nie są w naszym stylu) poza tym był sierpień a teściowie mają piękny ogród. Namiot od firmy Vika spisał się na medal-ładnie wyglądał i spełnił swoje zadanie.

Elżbieta Muciek

Gość na weselu, Bydgoszcz

Zależy na ile osób chcesz wynająć namiot weselny. Ja wspólnie z narzeczonym szukaliśmy w internecie wypożyczalni namiotów. I tutaj mają niskie ceny- http://www.luxury-tent.pl/pl/24/wynajem-namiotow-weselnych więc polecam zobaczyć sobie bo mają też spory wybór namiotów weselnych. Wesele w namiocie to gwarancja niezapomnianych wrażeń oraz zachwycającego romantycznego nastroju pochodzącego z natury.

Mirosław 1203

Pan młody, Warszawa

Spotkałem się także z firmą, która świadczy usługi w temacie namiotów itd, ale oni nie mają weselnych namiotów. Mają za to rozwiązanie na poprawiny. Moim zdaniem taki namiot na poprawiny jest całkiem niezłym rozwiązaniem, chyba że ktoś ma już sale na drugi dzień w cenie. My tak nie mamy i dlatego szukam innego wyjścia. Co o tym sądzicie? A firma to grillteam

Karolina Sadlewska

Gość na weselu, Katowice

ja myslalam o zorganizowaniu wesela w takim namiocie ale po przemysleniach zrezygnowalam, zdecydowalam sie jednak na sale, tak tradycyjnie, swoja droga jesli ktos z okolic Wroclawia szukalby czegos na wesele to polecam sale slubna sarah w Kuklicach

Marta Wysocka

Żona, Skawina

Mi też sie marzył namiot! No, ale ślub był w maju, więc pogoda mogła być różna… A była naprawdę ładna, trochę szkoda, że się nie zdecydowaliśmy. No, ale własnie kto może przewidzieć rok wcześniej, jaka będzie pogoda :P

Kasia Kasia

Panna młoda, Łuków

Dokładnie, chociaż sam pomysł mi się podoba to nie zdecydowałabym się na niego, byłam na weselu w Albizji w Lemanach ostatnio i tam był całkiem miło w ogrodzie, można by w takim miejscu postawić jakiś namiot dla gości ale bardziej do odpoczynku na świeżym powietrzu, niektórzy lubię odejść na chwilę zza stołu i rozprostować nogi

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: