Fotoksiążka czy album?

Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia Następna

jagodka87

Żona, Warszawa

My rowniez dostaniemy fotoksiege od fotografa a zwykly album zrobie sama. Kiedys bardzo mi sie nie podobaly te fotoksiazki zwlaszcza te gdzie na jednej stronie jest po 5 zdjec i kazde jest w inna strone w innym rozmiarze i kolorze wszystko takie pomieszane itd jak dla mnie to wyglada malo estetycznie ,ale zmienilam zdanie kiedy zobaczylam fotoksiege naszego fotografa zrobiona z gustem i ze smakiem a nie kiczowata i juz sie nie moge doczekac tej naszej:)

Savanah

Żona, Warszawa

my wybralismy najpierw album ( w sumie ja sie uparłam) ale potem zmienilismy na fotoksiążkę , a album zrobię sama :) kupię piekny akórzany album, wywołam fotki i powklejam i gotowe :) będę miała i to i to :)

keep_smiling

Panna młoda, Warszawa

ja jednak jestem za fotoksiążką, można tam wiele fajnych projektów wykonać. Tradycyjny album niestety nie daje nam takich możliwością. Ja taką fotoksiążkę zrobiłam w fotobistro, wyszła rewelacyjnie :) pamiątka na całe życie :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

my fotoksiążkę dostajemy od fotografa, a album już taki ładny dostalismy i później jak już będę miałą wszystkie zdjęcia to sobię je wywołam i albumik zrobię sama

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Marzena 2210 ja tez bede robila albymy dla rodzicow tylko nie mam zadnego konkretnego pomyslu. Czy moglabys mi cos doradzic :)

magdaimarcin

Żona, Warszawa

my od fotografa dostalismy fotoksiazkę a album zrobilam sama, wywolalam zdjecia ze slubu wesele i sesji :) w sumie mam 4 albumy, ponad tysiac zdjec:D

UsAgI917

Żona, Warszawa

Ja jednak wole albumy. jakos tak maja cos w sobie.  foto książki zrobimy naszym rodzicom;)

magdaimarcin

Żona, Warszawa

niby tak, ale w albumie masz zdjecie pod zdjeciem a w fotoksiazce mozesz ulozyc naprawde piekne kolaze:) zreszta wiadomo kazdy bierze to co mu pasuje.

UsAgI917

Żona, Warszawa

ale jak zdjecie pod zdjeciem?... my bedziemy miec jedno duze zdjecie na 1 strone. i tak okolo 50 zdjec z ceremonii, slubu, przygotowan, i okolo 100 z sesjii. i zadne zdjecie nie zaslania 2 , ani tez nie jest zaraz 1 pod drugim;) zdjecia sie po prostu do niego wkleja;) 

magdaimarcin

Żona, Warszawa

no wlasnie o to mi chodzi ze jest jak dla mnie 'monotonnie':) w fotoksiazce mam zdjecia ok5-6 na dwoch stronach czasem jedno i jest tak plynnie ulozone :) podkład np zdjecia z pleneru a na to z delikatnym przejsciem nasze kolejne i tez nie zaslaniajace nas:) my w fk mamy 110 zdjec z przygotowan blogoslawienstwa slubu i wesele, teraz zamowilam z setka zdjec z pleneru a w albumach mam 1000zdjec przerobionych z calejgo dnia plus plener:) a z drugiej strony zal mi wklejac zdjecia do albumu dlatego mam tradycyjny slubny dziurkowany:D 

UsAgI917

Żona, Warszawa

No też racja, ale jak kto woli;)

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

Z wesela miałam album, ale później już robiłam w zasadzie wyłącznie fotoksiążki. Tzn. dalej zaczynałam od albumów, ale to jest pozbawione sensu z wielu powodów. Przede wszystkim albumy zajmują zbyt dużo miejsca, a w fotoksiążce A4 mieścimy na prawdę mnóstwo fotek, dobrze to wygląda, jest funkcjonalnie. A koszty są groszowe — w sumie zawsze kiedy to zamawiamy, to Empik Foto ma jakieś tam promocje.

Kasia Woźniak

Żona, Warszawa

My mamy album i fotoksiążkę. Album to zdjęcia z wesela, a fotoksiążka to plener. Muszę przyznać, że fotoksiążka prezentuje się imponująco! Byliśmy bardzo zadowoleni z naszego fotografa. Był niedrogi, a zdjęcia mamy rewelacyjne. Znalazłam go na http://www.fotografia-slubna.pl . To bardzo fajny portal z ogłoszeniami fotografów ślubnych. Można tam znaleźć oferty z całego kraju, nie trzeba szukać po całym internecie. ;)

Kamil Koziński

Fotograf, Warszawa

Każdy lubi co innego. Dobrze że na rynku jest wybór m.in.:
— fotoalbumy z twardymi kartami
— fotoksiążki na miękkich stronach
— tradycyjne albumy z wklejanymi zdjęciami
Każdy z tych produktów ma swoje wady i zalety. Ja dla swoich Par Młodych przygotowuję głównie fotoalbumy ze względu na ich znaczącą trwałość.

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

Fotoksiążki macie w Empik Foto — w bardzo niskiej cenie i właśnie je polecam. Wiadomo, że kwestia taka, czy macie odpowiednią liczbę zdjęć, macie odpowiednio wiele czasu. Jeśli tak, to na spokojnie wszystko ogarniecie. To bardzo dobry i praktyczny pomysł na prezent.

Sebastian Sadlej

Fotograf, Częstochowa

Myślę, że fotoksiążki powoli wypierają tradycyjne albumy ślubne. Mają wszystkei zalety poprzedników: piękna oprawa, druk wysokiej jakości, przyjemność z oglądania zdjęć w formie tradycyjnej, a ponad to są bardziej trwałe — zdjęcia się nie odkleją i nie pogubią. Polecam to rozwiązanie.

Filip Dąbrowski

Mąż, Zielonki

Mi się bardziej podobają fotoalbumy. Dla mniej zorientowanych – tutaj można przeczytać artykuł o różnicach między tymi dwoma albumami printologia.pl/fotoksiazka-fotoalbum-wybrac/

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

Bardzo lubimy fotoksiążki przede wszystkim dlatego, że są praktyczne i można w nie wrzucić zdecydowanie więcej fotek niż do normalnych albumów. Przynajmniej takie są nasze doświadczenia.To na Empik Foto kosztuje śmieszne grosze. Coś takiego doskonale się sprawdzi pod prezent — wielokrotnie takie się robiły i to się sprawdzało.

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

Wiele razy kupowaliśmy fotoksiążki i za każdym razem one w roli prezentów się znakomicie sprawdzały. Koszt niewielki, Empik Foto wykonuje je porządnie, a po prostu — one się w takiej roli doskonale sprawdzają. Zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż klasyczne albumy i chyba tak jest po prostu lepiej.

Marta Wysocka

Żona, Skawina

Ja mam fotoksiążkę ze ślubu, to się może o niej wypowiem — wydruk zdjęć w ok jakości, trzeba tylko jakoś z sensem je poustawiać na stronie, albo na jednej dawać tylko jedno zdjęcie, żeby się miszmasz za duży nie zrobił. W Kserkopie można sobie wszystko ustawiać na stronie internetowej, i to całkiem wygodne, nawet dla tych o ograniczonych zdolnościach plastycznych jak ja :D Wybierzecie porządną gramaturę papieru, wtedy kartki są takie ciężkie jak w tradycyjnych albumach.

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: