Atrakcje weselne

Strona
1 2 3 4 5 6 7
z 7
Poprzednia

Magda Czerniawska

Gość na weselu, Rzeszów

U nas były cudowne szczudlate anioły, które nadawały naszemu weselu niesamowitego szyku i elegancji. wyglądały przepieknie w swoich białych strojach, tak że my na atrakcje weselne proponujemy Wam wszystkim aniołki na szczudłach z firmy Klaun Polska!

Karolina Wulkiewicz

Żona, Maków

Wkrótce mam powiedzieć TAK:). Podczas przysięgi małżeńskiej i na weselu będą z nami szczudlate anioły. To będzie coś cudownego i już nie mogę się doczekać.

Annusia Pisarek

Gość na weselu, Warszawa

U mnie był pokaz sztuczek piłkarskich prezentowany przez Dawida Krzyżowskiego. Bardzo nam się to podobało jak i zarówno gościom. Dawid doszedł do 1/4 mistrzostw świata we freestyle football więc to co wyprawiał z piłką było niesamowite. Muzyka i cały występ — super.

Karolina Wulkiewicz

Żona, Maków

Jestem już po ślubie. Bajecznym ślubie i bardzo udanym weselu. Anioły, które wynajęliśmy, to elegancja sama w sobie!!! Jestem szczęśliwa!

Zosia Dłużewska

Żona, Warszawa

U nas na weselu była między innymi fotobudka i to też świetny pomysł na atrakcję weselne, dużo śmiechu zawsze jest dzięki temu a jak wspaniała pamiątka :) Ogólnie było super, był pieczony dzik też, wesele mieliśmy w Albizji - znanej i polecanej przez wiele osób z okolic Szczytna

Marianna Kosek

Żona, Warszawa

Zosia Dłużewska,
O taak, chociaż fotobudka to już wyświechtany pomysł, to my z przyszłym mężem też się na nią zdecydowaliśmy. Każdy przynajmniej będzie miał pamiątkę z naszego ślubu :)

Izka Franczak

Żona, Bydgoszcz

Robilismy wesele w Restauracji Paradise w wadowicach i poszlismy w klimaty typowo goralskie takie jak sama karczma ;p W kazdym razie i muzyke i catering oparlismy sie o scenerie spojna z koncepcja. A o polnocy razem z tortem na sale wjechali prawdziwi gorale z pseudo strzelbami ;p bylo mega glosno, ale zdjecia z tego momentu sa nie do powtorzenia ;)

Maria Migalska

Żona, Ełk

U nas będą anioły na szczudłach. Miałam okazję je widzieć rok temu na weselu u przyjaciółki i u mnie też musowo będą. Wiem już, że będzie ekstra i elegancko!

Magdalena Goździk

Gość na weselu, Włocławek

Ostatnio byłam na weselu w Płocku, lokal o nazwie Amore. Ogólnie bardzo udana impreza była i miejsce urokliwe. Z atrakcji dużym powodzeniem cieszył się bar lemoniadowy i bufet piwny, fajnie to pomyślane. Pierwszy raz takie atrakcje widziałam na weselu. Dzieci zabawiał animator, to też super pomysł uważam.

Wojciech Jankowski

Mąż, Sieradz

U nas anioły na szczudłach towarzyszyły nam podczas ślubu i pierwszego tańca. Żonie się tak podobało, że przystałem na to i potwierdzam, że było pięknie!

Wojciech Jankowski

Mąż, Sieradz

U nas też były szczudlate aniołki. Fajna sprawa. ładnie wyglądały i fajnie bawiły się z gośćmi. Uczestniczyły podczas ceremonii ślubnej a potem na poprawinach.

Marta kulebiak

Mąż, Zduny

Atrakcja weselna nie może przyćmić całego wesela. Szczudlate anioły to bardzo piękny ślubny pomysł.

Dorota Woźniak

Panna młoda, Zielona Góra

Z atrakcji fotobudka to fajna sprawa. Na naszym weselu mieliśmy i super się sprawdziła. Smove Fbox to był, porządna fotobudka, mnóstwo zdjęć mamy na pamiątkę. Goście też się cieszyli bo teraz mało kto na weselach sam robi zdjęcia a tak mieli od razu ze sobą.

Annusia Pisarek

Gość na weselu, Warszawa

Na moim weselu będzie pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego. Był on u mojej przyjaciółki na weselu i taki pokaz na prawdę się sprawdził. Goście byli zadowoleni, dlatego zdecydowaliśmy się też na taką atrakcję. Tutaj masz namiary kojakfree.com może też skorzystasz :)

Renata Mikrus

Żona, Olecko

na moim zdecydowanie będą szczudlate anioły. Termin już zaklepany:). Muszą być po prostu!

Magda Walewska

Żona, Kraków

kurczę, ale taka impreza sama w sobie jest atrakcją, czy naprawdę jest sens az tak kombinować? na naszym weselu będzie chyba tylko budka do robienia zdjęć, bo świetnie się sprawdziła u naszych przyjaciół

Renata Mikrus

Żona, Olecko

NAJLEPSZA ATRAKCJA, TO PIĘKNA I DUŻA SALA, A DO TEGO COŚ CO NIE PRZYĆMI CAŁEGO WESELA, A MIANOWICIE ANIOŁKI ANGEL.

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7
z 7
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: