Złuszczanie naskórka na twarzy

juti

Żona, Warszawa

Może to nie najmilszy temat, ale może Wy mi poradzicie. Ostatnio zauważyłam, że łuszczy mi się skóra nad nosem, tak między brwiami, Stosuję kremy, peelingi, maseczki... i nic.

 

Może macie jakieś sposoby?

szczesliwa

Panna młoda, Warszawa

Masz pewnie bardzo suchą skóre, musisz mocno nawilżać kremami i od wew tabletkami i powinnaś iśc też na zabieg-peeling taki profesjonalny w gabinecie, może to też jakiś dermatologiczny defekt. Idz najlepiej na konsultacje np do Centrum Malia (ale to W-wa) i tam mają dobrych dermatologów, moja koleżanka pozbyła się łuszczycy. Umów się na konsultacje i zawsze porofesjonalną odpowiedź dostaniesz :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Proponuje peeling a potem gruba wartwe oliwki. Nic innego mi niestety do glowy nie przyszlo, jesli nie pomoze to do dermatogola;)

fryz

Żona, Warszawa

Może spróuj peeling kawowy jest bardzo ostry, a później krem głęboko nawilżający np. LPR a jak to nic nie da to natłuszczający np. niebieska Nivea.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja odradzałabym peeling, zaś zalecała ciągłe nawilżanie, natłuszczanie itd. tego miejsca, bo po prostu przesuszyłaś sobie skórę w tym miejscu.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

W sumie myśle,że kermy nawilżające będą najlepszym rozwiązaniem.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja też mam taki problem i myślę że to problem wysuszenia skóry, dla tego na noc  nakładam sobie grubo kremu nivea i tak co wieczór :) widać że skóra nie jest taka przesuszona.

Katarzyna Nowak

Panna młoda, Kraków

Te peelingi dobrze działają
https://seaweed.pl/kategoria/peelingi/

Tomasz Zabłocki

Gość na weselu, Łódź

Z tego co słyszałem to naturalne suplementy dobrze działają na skórę. Ostatnio został udostępniony fajny artykuł na temat susz konopnego oraz wpływu kannabidiolu czyli CBD na organizm człowieka.

https://www.trafka.pl/cbd-info/jak-stosowac-susz-konopny/

Polecam zainteresowanym.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: