impreza w ogrodzie

czekolada

Żona, Warszawa

nie planujemy tradycyjnego wesela, po ślubie zjemy obiad z rodziną, a na wieczór zapraszamy tzw.młodzież czyli naszych znajomych. impreza ma odbyć się w naszym ogrodzie. zastanawiam się, jak przystroić go, żeby było ładnie i nastrojowo. mamy działkę leśną, więc myślałam o zawieszeniu lampionów na drzewach. będziemy mieli grilla i nastrój będzie raczej niezobowiązujący, ale chcę żeby było widać, że nie jest to zwykłe gardenparty :)

macie jakieś pomysły?  

juti

Żona, Warszawa

Lampiony na drzewach koniecznie. Pomyśl o pochodniach wbitych w ziemię. Może do tego np. ognisko i taki mały powrót do przeszłości, dokiełbasek z patyka, do ziemniaczków z popiołu.... mniam....tak oprócz grilla oczywiście.

Możesz też np. kupić jakieś girlandy czy coś i przystroić drzewa lub ganek domu.

 

Zorientuj się czy np. o północy moglibyście razem z gośćmi wypuścić te japońskie lampiony które lecą w niebo. Tylko nie wiem, czy na to trzeba mieć jakieś pozwolenia.

madusia

Żona, Warszawa

dodałabym jeszcze do lampionów światełka choinkowe ale oczywiście jednego koloru:)

juti

Żona, Warszawa

A jak nie będzie można wypuścić lampionów, może pomyślicie o wypuszczeniu motyli.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Z tymi lampionami to świetny pomysł, może jakieś delikane dekoracje z kwiatów?

coyoti

Żona, Warszawa

Lampiony to fajna sprawa:) A jak macie jakies jedno ładne drzewko czy polozone w jakims reprezentacyjnym miejscu mzoecie go udekorowac np tak, moze byc mniejsze drzewko:

3kwiaty

Panna młoda, Warszawa

Taka impreza wymahga pzrede wszystkim dobrego oświetlenia oraz pogody,bo nie oszukujmy się: podczas deszczu będzie ona średnio udana.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

A może jakiś motyw przewodni, skoro mają to być sami znajomi, to np. przyjecie na plaży z palmami, pochodniami, ogniekiem i kwiatami. Dzięki temu przeniesiecie się na Hawaje.

Marysia Janik

Panna młoda, Warszawa

A jeśli chodzi o ozdobienie ogrodu?
Patrzcie na to - https://www.gardenowo.pl/sadzonki/rosliny-miododajne
Warto? Chodzi głównie o to, żeby to wyglądało atrakcyjnie w kolejnym roku. Ewentualnie — jakie jeszcze inne rośliny polecacie, żeby zrobiły fajne wrażenie?

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: