Zespoły muzyczne na wesele - woj. podkarpackie (leżajsk, rzeszów)

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
z 10
Poprzednia

monaIZ

Żona, Warszawa

ja szukając zespołu na wesele korzystałam z portalu oferia.pl. Jeśli chodzi o województwo podkarpackie to jest do wyboru kilka zespołów (http://oferia.pl/wykonawcy/organizacja-imprez/oprawa-muzyczna/woj-podkarpackie )
Jak wybrać zespół na wesele? – uwagi praktyczne
1. Finanse Ile przeznaczymy na zespół w dużej mierze deprymuje wiele kwestii z nim związanych, takich jak np. ilość osób, z których zespół się składa (im jest ich więcej, tym cena wyższa, gdyż każda osoba musi być opłacona), z ilu instrumentów członkowie zespołu korzystali. Pamiętajcie przy tym, że więcej, nie zawsze znaczy lepiej i czasem kameralna grupa lepiej sprosta Waszym wymaganiom, niż kilkunastoosobowa kapela.
2. Doświadczenie. Wybierając zespół na wesele warto postawić na ten, którego członkowie mają duże doświadczenie nie tylko w graniu i śpiewaniu, ale również obycie w prowadzeniu wesel. Rola zespołu nie ogranicza się jedynie, do wykonywania piosenek, jedna po drugiej. Zadaniem jego członków jest m.in. zaproszenie Pary Młodej do pierwszego tańca, namawianie gości do wznoszenia toastów, zabawy na parkiecie, wypicia „gorzkiej wódki”. Zespół powinien też wchodzić w interakcję z uczestnikami wesela, przechadzając się między stołami, śpiewając przyśpiewki, prowadząc zabawy, a wśród nich tę najważniejszą – oczepiny.
3. Repertuar Bardzo ważne jest to, abyście już na wstępie poszukiwań najlepszego zespołu weselnego, określili, przy jakim rodzaju muzyki, chcielibyście się bawić najbardziej. Zespoły weselne często są już sprofilowane na określone style muzyczne. Oczywiście niektóre będą w stanie dostosować się do Waszych wymagań, ale nie macie gwarancji, na ile udane będą te próby. Dobrze jest więc szukać kapel poruszających się w obszarze konkretnych, wybranych przez Was stylów muzycznych. Pamiętajcie jednak, aby dokonując takiego wyboru, nie kierować się egoistycznie jedynie własnym gustem i upodobaniami. Pomyślcie, jakiego rodzaju muzyka, mogłaby przypaść do gustu także Waszym gościom. W końcu na weselu chodzi również, a może przede wszystkim, o ich dobrą zabawę.
4. Demo/port folio Najpopularniejszym obecnie sposobem zdobywania informacji na temat zespołów weselnych, są strony internetowe. Spośród kapel, które umieściły na nich swoje wizytówki wybieracie te, które świadczą swoje usługi w miejscu, gdzie będzie odbywało się Wasze wesele. Następnie kontaktujecie się z nimi telefonicznie lub mailowo i w ten sposób przeprowadzacie wstępną preselekcję. Kolejnym krokiem jest osobiste spotkanie się z członkami wybranych zespołów weselnych. W trakcie rozmowy, którą przeprowadzicie, każdy z zespołów będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Ale o tym, który zespół weselny będzie warto zaangażować świadczą nie słowa, ale jego dokonania, to, co muzycznie sobą reprezentuje. I tu pojawia się słowo – klucz: „portfolio”, czyli nagrania obszernych fragmentów wesel, w takcie których dany zespół pełnił rolę mistrza ceremonii. Ważne jest, aby nagrania były obszerne, a nie stanowiły jedynie kilkusekundowych fragmentów, gdyż tylko dłuższe sceny mogą Wam dąć dobrą wizję tego, w jaki sposób zespół wywiązuje się ze swoich zadań i prowadzi zabawę weselną. Portfolio jest faktyczną weryfikacją pracy kapeli i posiada je każdy, profesjonalny zespół weselny.

Konrad Krawczyk

Gość na weselu, Jarosław

Witam

Nie polecam zespołu Family Power ze Sieniawy. Niestety wieloletnie doświadczenie nie przerzuca się na jakość imprezy. Zespół nie zabawiał przy stołach. Nie zniósł toastu dla Państwa Młodych. Prowadzenie wesela bez elegancji w burackim stylu. Przemówienia w stylu zapraszamy do kółeczka młode dziewczyny i dziewice, zaczepianie ludzi na podłodze na pewno klasy zespołowi nie dodało. Dużo piosenek śpiewanych z playback. Z czystym sumieniem nie polecam, Współczuje Państwu Młodym takiego zespołu.

Ula Gołota

Panna młoda, Katowice

Na moim weselu był zespół partyband ,który na prawdę nieźle poprowadził imprezę do białego rana. Goście bardzo zachwalali ich sobie zwłaszcza gre na saksofonie i głos wokalistki. Nigdy się tak nie wytańczyłam jak przy nich. Profesjonalizm w czystej postaci ! http://www.partyband.com.pl/ są godni polecenia :)

Urszula Fogiel

Żona, Rzeszów

Zawsze istotne jest pierwsze wrażenie, a zespół Focus Live zrobił piorunujące, bo byli gustownie ubrani, żadnej żałoby za paznokciami i elokwencja. To był dopiero wstęp, bo potem dopiero był prawdziwie huczna zabawa z pięknymi piosenkami. Mają talent i wygląd, a to ważne. Polecam!

Antoni Dunin

Gość na weselu, Rzeszów

Mam już swoje lata i sporo wesel w życiu widziałem i wszystko się nawet w tej dziedzinie zmienia. jednak podczas lipcowego wesela bawiłem się na weselu, gdzioe grał Focus Life, który prezentował dobry styl a piosenki same wpadały w ucho. była to świetna i spontaniczna zabawa a za to, ze zespół nie korzysta z playbecka duży plus. ogólnie dobry zespół w starym stylu. polecam!

Otinde Otindemm

Panna młoda, Poznań

:)))))))

Mirosłąw Woskowski

Gość na weselu, Paprotnia

Z mojej strony mogę dorzucić Focus live, który grał na weselu na którym byłem kilka dni temu. Bardzo fajnie wykonują piosenki z gatunku biesiada, disco polo i światowe szlagiery. Ujęli mnie też sympatycznym podejściem i pomysłowymi konkursami podczas wesela. w każdym razie się świetnie ubawiłem przy ich muzyce.

Karolina Wulkiewicz

Panna młoda, Sieradz

Pozwolę sobie polecić tutaj zespół Focus Live. Jest absolutnie niezwykły. Zabawny i profesjonalny a przy tym bardzo kulturalny. Bawili gości w sposób w jakim widać było do nich szacunek a jednocześnie poczucie humoru niezwykłe.Zespół ten zasługuje na najwyższy szacunek i stawiam jemu najwyższą notę.

Jasrag Jasrag

Panna młoda, Wolsztyn

hej

Frydsin Frydsin

Panna młoda, Kołobrzeg

hej

Helena Bizon

Gość na weselu, Paprotnia

Dorabiam jako kelnerka przy obsłudze wesel i co weekend mam doczynienia z niwym weselem i już naprawdę nie jedno widziałam. Gdybym miała polecać komuś zespół, to postawiłabym na Focus Live. Bardzo podobało mi się ich profesjonalne podejście do pracy, jak dokładnie przygotowują osprzęt, wszystko sprawdzają i robią próby. Najważniejsze, że cudownie śpiewają, a wokale są czyste i nie fałszują.

Igaiggi Iggi

Panna młoda, Rzeszów

Napiszcie jeszcze coś więcej o Focus Life!

Igaiggi Iggi

Panna młoda, Rzeszów

Ostatnio byłam na weselu, gdie grał super zespół Nie Ma Mocnych. Są kompletnie pozytywnie zaskakujący i pozytywnie nieprzewidywalni. Bardzo kulturalni. Zabawa z nimi, to najlepsza na jakiej byłam. Z żadnymi innymi weselami nie da się porównać tego, na którym teraz byłam. Było zdecydowanie najlepsze!

Magda Stanisławska

Panna młoda, Łódź

Kochani polecam zespół Morele Cover Band- są świetni, byliśmy na weselu gdzie grali i zrobili robotę https://www.facebook.com/sylwiaa.krason/posts/937479669738963 ❤️
Nie wkleił się link :) https://www.facebook.com/sylwiaa.krason/posts/937479669738963 https://www.facebook.com/sylwiaa.krason/posts/937479669738963

Magda Czerniawska

Gość na weselu, Rzeszów

Zespół Focus life jest absolutnie ekstra. piszę z pozycji gościa weselnego. Mnie się bardzo podobali. Mają super rytm i super wokal.

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
z 10
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: