Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Bardzo dobry pomysł;) My też często decydujemy się na to, że lepiej gdzieś wspólnie wyjechać niż dawać prezenty;P

wściekła

Żona, Warszawa

Czy na pierwsza rocznicę ślubu wypada zaprosić mlodych na tydzień do Krakowa i wyprawić uroczysty obiad w restauracji Mekong, słynie z dobrego jedzenia. A ja w te upały nie mam ochoty na stanie przy kuchni.

jagódka11

Żona, Warszawa

zbliża się pierwsza rocznica ślubu, akurat w podobnym terminie wypadają walentynki, myślałam żeby to jakoś połączyć i pojechać na jakiś romantyczny wypad, macie może jakieś propozycje gdzie warto się wybractrochę odpocząć?

Imniona

Żona, Warszawa

połączenie tych okazji to niezły pomysł, mozna przygotować coś bardziej wyjątkowego. jak szukasz miejsca, to polecam Młyn Klektoki na Mazurach. świetne miejsce, zakochacie się w sobie na nowo - i w tym miejscu też!

Awgusta

Żona, Warszawa

Ja polecam termy Uniejów :) Jestesmy z Mezem zakochani w tym moejscu :)

Elżbieta Muciek

Gość na weselu, Bydgoszcz

Z opinii wielu zaprzyjaźnionych osób wnioskuję, że najpiękniejszym miejscem na uczczenie rocznicy ślubu będzie Restauracja Akademia w Warszawie. Podobno szef kuchni potrafi tam udowodnić, że każde, nawet najprostsze danie, zasługuje na towarzystwo idealnie dobranego kieliszka wina Trudno się temu oprzeć dlatego sama zamierzam zorganizować małe przyjęcie w tym lokalu.

Renata Pąk

Żona, Alwernia

Może jakiś wspólny wyjazd, wypad? Co innego niż na co dzień, np. spa w jakimś ładnym podgórskim hotelu ;)

starma majkowska

Żona, Warszawa

My wybralismy się na rocznicę ślubu do Trójmiasta. Mąż dał mi cudowną bransoletkę: Pandory. Taką jak właśnie sobie wymarzyłam. Ja zafundowałam mu coś ekstra. A mianowicie skok ze spadochronem. Zawsze chciał spróbować tak więc postanowiłam spełnić jego marzenie. Sama bym sie nie odważyła na coś takiego ale on mówił mi potem,że wrażenia są niesamowite.
Powiem Wam,że taki oryginalny pomysł w postaci takiego wyjścia jest o wiele lepszy niż na przykład oklepany krawat albo bokserki.
Na stronie:
http://www.dziennikwarszawy.pl/skok-spadochronowy-pomysl-na-oryginalny-prezent/
Znajdziecie właśnie opis takiego skoku.

Sebastian Sadlej

Fotograf, Częstochowa

Papierowa! Gratuluje! Teraz już pójdzie z górki ;) Myślę, że najlepszy prezentem będzie wspólne spędzenie czasu. My np. wybraliśmy się na wspólną romantyczną kolacje, a później w domu obejrzeliśmy nasz film weselny i pośmialiśmy się z tego jak bardzo zmieniła się moda przez ostatni rok ;)

Natalia Nykiel

Żona, Poznań

Pierwsza rocznica powinna być wyjątkowa. Ja polecam Kraków, który jest po prostu najświetniejszym miejscem dla romantyków i osób, które cenią sobie historię. Ja osobiście jadłam w lokalu o nazwie Trattoria La Campana Trattoria La Campana https://lacampana.pl/ i naprawdę świetnie się tam bawiłam. Lokal ma cudowny ogród i zmieniającą się kartę dań.

Tim Frost

Mąż, Warszawa

Zgadzam się z tobą, że pierwsza rocznica związku jest ważna i ważne jest, aby zrobić specjalny prezent. Dałem mojemu ukochanemu romantyczną podróż. Poznałem jej wideoczat https://coomeet.com/index.pl.html i byłem bardzo szczęśliwy

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: