Ile wydaliście na organizację wesela??

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna

aleksi

Żona, Warszawa

Sledze ten wątek poniewaz razem z narzeczonym sami finansujemy swoje wesele. Próbujemy odkładac ile się da chodz nie jest łatwo. Wspolnie podjelismy decyzje o finansowaniu wlasnego wesela poniewaz oboje pracujemy. Na chwile obecna nasze koszty kalkuluja się tak:

sala 135 zł/ osoba-  +/-120 osób -16.200

dj+wodzirej - 2300 zł

kamerzysta - 1200 (tu po znajomosci)

suknia - 1000 zł

przedłuzanie rzes+paznokcie +makijaż -150+60+80=290

obraczki -888 zł / (okazja z 1200 zł)

to są koszty ktore sa pewne wiec jak widac duzo nam jeszcze zostało: alkohol, zaproszenia, ksiega gosci, halka do sukni, dodatki do sukni, garnitur, opłacenie ślubu itp.

Mamy jednak nadzieje ze w 30 tys sie zmiescimy.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

cocolada napisze tak jak macie taka mozliwość że teściowie dokładają to ja bym skorzystała z takiej okazjii jak wiadomo nie kazdą rodzine na to stac by w jakims stopniu sponsorowac wesele dzieci.Ja mam oprócz siebie jeszcze dwie siostry i niestety nie mam takiej mozliwosci by cokolwiek dołozyli sie do mojego wesela. kicha jest pod tym wzgledem że wszystkie wydadki pokrywa mó jnarzeczony ale to on sie zoobowiazał bo ja chciałam cichaczem swiadki idziemy do koscioła i dowidzenia .Ale wiesz jego sis miała wesele na 60 osób i on też chce.robimy na 45 osób i koszt jest 15 tyś ale bez noclegów i fotografa wiec jak wiadomo przekroczymy te kwotę eh ale jak wiadomo wesele ma sie tylko raz w zyciu i kazda dziewczyna chciałaby to przezyć.

Ja nie zakładam że dostaniemy duzo kasy z wesela bo raczej wesela sie nie zwracaja co sie zadko zdarza noi tez w duzym stopniu zależy chyba od rodziny.Ja na zaproszeniach pisze kupony totka zamiast kwiatów i prosimy o kasę wiem że nie wszyscy to akceptują bo to bac takie wymuszanie .Ale mieszkamy razem i mamy wszystko wiec rzeczy są dla mnie zbedne a zmywarki której nie mam nikt mi napewno nie kupi <LOL>

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

A ja myślę że to fajny pomysł z tymi kuponami, albo z winem lub książkami jak ktoś lubi ;)

Ja na pewno nie licze na zwrot wesela i na niebotyczne sumy, ale koszt na małe czy na duże wesele zwraca się podobnie.

Mam też taki cichy plan, jeśli moje zamierzenia zawodowe się udadzą to mam zamiar spłacić pożyczkę, którą bierze Mama. Póki co jednak czeka mnie dużo nauki by zdać egzaminy  i rozpocząć pracę marzeń ;)

dadara

Żona, Warszawa

ja tez nie licze na to, ze wesele sie na zwroci. licze tylko na to, ze nie dostaniemy prezentow, a tylko kase ;) jestem zbyt wybredna i nie lubie niespodzianek. wolalabym sie nie rozczarowac posiadaniem 5 mikserow, bielizna poscielowa o zlych wymiarach czy innymi zaslonkami ;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Dadara heh to tak jak ja ....wolałabym dostac w kopercie nawet 50 zł niż 2 żelazka mikser itp....

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

my mamy zamiar wydać 40tyś na wesele i poprawiny na 120 osób:) i mamy nadzieję że tego limitu nie przekroczymy:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

my mamy zamiar wydać 40tyś na wesele i poprawiny na 120 osób:) i mamy nadzieję że tego limitu nie przekroczymy:)

sosin87

Żona, Warszawa

około 50 tys

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja miałam wydac 15 tyś na 45 a juz budżet przekroczony....

joseii

Żona, Warszawa

Ja mam nadzieję że zmieścimy się w 40 tyś przy weselu na ok 70-80 osób.

Spora część gości będzie przyjezdna dlatego też trochę kasy pójdzie na noclegi..

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

joseii u nas na nocleg pójdzie jakieś 3tys na 100osób za osobę nam wyszło 30zl od osoby a wesele mamy nad jeziorem:D

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

U mnie na 130 osób  ponad 50tysiecy.

nocleg dziś obliczyłam na ok.70osób 3.500 zł prawie.

Sala 24tysiące Nas wyniesie....  

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

inkaaa to tyle mniejwiecej zapłace za 120osób za sale- wesele nocleg i poprawiny(w tym mam jedzenie ciasta kawa herbata dekoracja sali i chyba to wszystko)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

chyba ok.30 tys. wyjdzie może troszkę więcej na ok 80 osób- za całość. Wesele będzie z poprawinami.

asiulla

Żona, Warszawa

U nas to będzie ok. 40 tysięcy na 100 osób.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ale wiecie co powiedzmy szczerze te koszty to jakaś masakra....

asiulla

Żona, Warszawa

Zgadzam się z tobą doti. Moja sąsiadka za taką kwotę postawiła dom w stanie surowym  ( oczywiście nie wliczam tych wszystkich pozwoleń itd. itp.) Fajnie jak jeszcze rodzice pomogą, a ja niestety na moją "kochaną" mamusię liczyć nie mogę.:(

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

U nas zrobiliśmy wczoraj podliczenie kosztów i powiem szczerze teraz nie daje mi to spokoju. Wesele ok 170-180 osób -> 72 tys. Dodam że wesele robimy sami, bez pomocy rodziców. A mamy dopiero połowę tej kwoty odłożoną... Mam tylko nadzieję że trochę zaokrąglaliśmy liczby i w praktyce wyjdzie mniej.

karmeloweciastko

Żona, Warszawa

U nas wyszło ok 47 tysięcy na wszystko związane z weselem. Samo 150 osobowe przyjecie z poprawianami 38tys. [od talerzyka, wódka, kwiaty,ciasto,owoce,zespół].

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

U nas za wszystko juz związane z weselem zapłacilismy około 30 tysięcy,wesele mielismy na 110 osób bez poprawin. Ale to bylo 3 lata temu:)

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: