Ile wydaliście na organizację wesela??

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna

Feminea

Żona, Warszawa

hm.... WSTĘPNY kosztoryś to tak 40/45tysięcy  :(

magdaimarcin

Żona, Warszawa

na 70 osob wyszło nam 30 tys plus jeszcze sporo malych wydatkow ktorych nie spisywałam juz.

niebieski1820

Żona, Warszawa

My chcemy przeznaczyć na ślub i wesele jakieś 35 - 37 tys . Mam nadzieje że się wyrobimy . Narazie mamy 1/4 tego . Może uda się i za 2 lata zostaniemy małżeństwem .

mojito2

Żona, Warszawa

70 tys.... z poprawinami i hotelem dla przyjezdnych gości. Wesele na 140 osób. Nie oszczędzaliśmy na zespole ani fotografach (oni razem ok. 10 tys.) - było cudnie.

Armenika

Żona, Warszawa

Sporo..... aż się boję o moje. Mam ogromną rodzinę

marcia122

Żona, Warszawa

My wydaliśmy na nasze wesele, ok. 30 tys. Ale nie żałujemy. Zaprosiliśmy ok. 100 osób, ślub w kościele, wesele  w pałacu. 

bozena89nz

Żona, Warszawa

Wesele dopiero w czerwcu na niecałe 70 osób ( jeszcze nie potwierdzone ile będzie dokładnie) i juz wiem ze na pewno nie przekroczymy 20 tys. 

Elenor

Żona, Warszawa

Z tego co mi wychodzi to jakieś 55 tys. całość. Wesele na 120 osób bez poprawin. Sama uważam że dużo, ale biorąc pod uwagę ceny dookoła przypuszczałam że tak będzie.;)

mmonikamm

Żona, Warszawa

Elenor - na podobną liczbę gości liczę około 38 tyś., również bez poprawin. 

Elenor

Żona, Warszawa

Wiem, że da się mniej ale foto z video wyniosło nas 6 tysi a dekoratorka 5 wiec juz mamy 11 i tak sie uzbierało ;) sama sala 20 tysiecy.Ale nie żałujemy. Mam nadzieje że wszysto bedzie tak jak zaplanowałam;)

Agusia77

Żona, Warszawa

Ślu biorę za 4 miesiące, planuję 85 osób i koszty wyliczyłam na 35 tys. 

Mam nadzieję że uda się zaoszczędzić i wydać 30tys

mmonikamm

Żona, Warszawa

Dużo pewnie zależy też od regionu Polski

halina11

Żona, Warszawa

Mnie wesele wyszło ok 30 tys zł, ale zwróciło się w prezentach, niewiele dołożyliśmy. Mieliśmy tez wynajętą ekipą pirotechniczną Click Pyro & Art, bo chcieliśmy zrobić trochę ciekawych atrakcji dla gosci, mieliśmy nie tlyko pokaz sztucznych ogni na zewnątrz, ale też na sali pokazy pirotechniczne i kilka ciekawych, dodatkowych efektów specjalnych, wyszło super

Awgusta

Żona, Warszawa

Wydalismy ok. 28 tys. zł na wesele z poprawinami, transportem i noclegiem dla gości.

KasiaiAdrian

Żona, Warszawa

My myślimy, że zmieścimy się w 40.000 ale jak będzie- zobaczymy :)!

magda94

Żona, Warszawa

My sie chcemy zmiescic w 60tys. Dlatego tak duzo bo za sama sale placimy 140 zl/osoba , a wesele na 250 osob

paulina56

Żona, Warszawa

My chcemy sie zamknąć w 25-30 tys na 110 osób .;)

madzia_P

Żona, Warszawa

my dopiero zaczynamy wszytko zamawiać i kupować ale już się troszkę nazbierało wydatków.. Dobrze że rodzice nam dokłądają :)

Awgusta

Żona, Warszawa

Pomoc rodzocow jest czasami nieoceniona. madzia_P na ile osob planujecie wesele i gdzie?

agunka21111

Żona, Warszawa

mi wyszlo 46tys a jak wyjdzie naprawde to zobaczymy. wesele na 180 osob. 

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: