Ile wydaliście na organizację wesela??

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna

Natalia1993

Żona, Warszawa

My liczymy około 30-35 tyś.  z poprawinami wesele na 80 osób ale wiadomo ktoś może odmówić. Cene za 1osobę / 120zł. a poprawiny 2500 zł.

gomandera

Żona, Warszawa

ja organizuje na 55 osób za 6 tyś,wiem ze pomyślicie ze to jest niemozliwe,i jestem skompiradłem-ale na wiecej mnie stac,a wiem że za tą kwotą z moimi pomysłami wyjdzie super

Awgusta

Żona, Warszawa

gomandera no czemu nie? Jak to będzie tylko mały poczestunek, poczestunek typu kawa. herbata + tort weselny i szampan powitalny to czemu nie? Tez uwazam, ze wesele sie robi za tyle na ile nas stać. Nie ma co sie zadłużać na ten jeden dzień.

Natalia1993

Żona, Warszawa

Sokri my płacimy 190zł. za osobę :)

marta_andrzejak

Żona, Warszawa

Ja ostatnio podliczyłam i na chwilę obecną wyjdzie nam ok. 50 tys. :/

Ale liczyłam w to wszystko! Salę, fotografa, filmowców, auto, ubiory, dekoracje, florystkę, prezenty dla rodziców i inne.

Gdybyśmy robili poprawiny kwota sporo poszłaby w górę. Będziemy mieli ok. 80 gości i za osobę płacimy 210 zł :) Ale mamy pewność, że nie będziemy dobierać jedzenia i dopłacać :)

fani1912

Żona, Warszawa

my mamy wesele na 130 osob bez poprawin przewiduje ze koszt wesela ze wszystkim 65-70 tys.. za osobę płacimy około 240 zł

martencjusz

Żona, Warszawa

Wesele na ok. 100 osób, bez poprawin, mam nadzieję, że zmieścimy się w 50 tys.

justys1

Żona, Warszawa

dość sporo mieliscie gosci ja o połowe mniej...

kasik1511

Żona, Warszawa

Marta_Andrzej, my placimy 150zl i mamy w cenie duzo jedzenia , tort, deser kodowy, owoce i pokrowce na krzesla :) wiem ze za te xene mamyu naprawde dobra jakosc jedzenia i duzo jego ilosc nikt gpodny nie bedzie ;) 

Nam wyjdzie okolo 40tys na +-90osob :)

ocalocfi86

Żona, Warszawa

patrząc na wasze komentarze, strasznie drogo wychodzą wesela. dla mnie to niestety są strasznie zawrotne sumy. mam takie pytanie, czy ktoś z was brał może kredyt na zorganizowanie wesela? 

Aquasef

Żona, Warszawa

Ocalocfi86 zaczynać wspólne życie z kredytem to nie jest najlepszy pomysł.  Może nazbierajcie część sumy,  a resztę z kopert, albo zamiast wesela obiad dla najbliższych po ślubowaniu

Awgusta

Żona, Warszawa

ocalocfi86 znam osoby ktore beda brac kredyt na wesele, bo wszystko ma byc najlepsze. Na zasadzie zastaw sie a postaw. Nie polecam zaczynać wspólne życie od długów.....

LadyWithCats

Żona, Warszawa

Ja liczyłam nasz kosztorys i wychodzi trochę ponad 20000 zł. 

Wesele na ok.70 osób. Muszę chyba przemyśleć sprawę i zrobić jakieś cięcia. 

Chciałam zamknąć się w kwocie 20000.

Ale kredytu na początek wspólnej drogi bym nie brała.

loveli

Żona, Warszawa

94 tys

Kasa93

Żona, Warszawa

ja wolę nie myślec 40tysiecy poszło jak...

lucky

Żona, Warszawa

A tak szczerze to na co poszły te pieniądze?

My chcemy się zamknąć w 25 tys max przy 60-70 osobach

ASSW89

Żona, Warszawa

u mnie jakieś 155 tys, z czego zwróciła się około połowa. Wesele robiliśmy na Zamku w Gniewie. Dziedziniec 100tys, zespół 12, obsługa foto - video z 8 i tak sie uzbierało.

Awgusta

Żona, Warszawa

Teraz koszt slubu malo komu sie zwraca. Zreszta im wiecej "atrakcji" tym wiekszy koszt imprezy. Mi by bylo szkoda wydac na jedna noc 50 tys. o wiekszej kwocie juz nie wspominajac....

LadyWithCats

Żona, Warszawa

ASSW89,chwalisz się, czy żalisz?

Nie wiem,czy mamy Ci zazdrościć, czy Ci współczuć. 

sweetP

Żona, Warszawa

LadyWithCats skąd ten jad? Napisała po prostu ile wydała. Raczej Ty masz z tym problem, a nie ona...

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: