Ile wydaliście na organizację wesela??

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia

Himchan

Panna młoda, Warszawa

Pamiętam, że wtedy strasznie sie zapożyczyłam aby urządzić wesele.

Aia02

Żona, Warszawa

My będziemy mieć 100-110 osób  za talerzyk na dwa dni wychodzi 250 zł/os. Koszty ze wszystkim (nasze ubrania, obrączki itd) około 60 tysięcy.

Ulunia

Żona, Warszawa

Dziewczyny a czy któraś z was robiła intercyzę przed ślubem albo rozdzielność majątkową? Ja się grubo nad tym zastanawiam. Dobry adwokat w Warszawie szybko by mi to zrobił. Podobno to kwestia podpisania 1 papierka. Jak na to patrzą wasi mężowie?

lissa80

Panna młoda, Warszawa

Za 30 tysięcy ugościliście 160 osób ? Chyba po większej znajomości. Ja uważam że nie należy sadzić się i pożyczkować na ten dzień. Pieniążki przydadzą się na lepszy start :)

lissa80

Panna młoda, Warszawa

Za 30 tysięcy ugościliście 160 osób ? Chyba po większej znajomości. Ja uważam że nie należy sadzić się i pożyczkować na ten dzień. Pieniążki przydadzą się na lepszy start :)

Monika Wrońska

Panna młoda, Wrocław

lissa80, 14 wrz 2016 12:39
Za 30 tysięcy ugościliście 160 osób? Chyba po większej znajomości. Ja uważam że nie należy sadzić się i pożyczkować na ten dzień. Pieniążki przydadzą się na lepszy start :)

Dokładnie tak. My nie czuliśmy potrzeby organizowania wielkiego przyjęcia na kilkaset osób, z resztą było to niewykonalne i bez sensu bo rodzina po mojej stronie (na poziomie wujków) liczy kilkadziesiąt osób, natomiast po stronie mojego obecnego już męża zaledwie 15. Przyznam, że większość moich kuzynów kojarzę gdzieś tam z dzieciństwa więc nie widziałam sensu by ich zapraszać. Urządziliśmy sobie małe przyjęcie na 26 osób u nas w mieszkaniu. Było skromnie ale z klasą… ;) Pieniążki, które nam teoretycznie zostały przeznaczyliśmy na podróż poślubną.

Dziewczyny, jeśli same dekorujecie salę to zerknijcie na ofertę tutaj https://pomponislomka.pl/ Mają mnóstwo bardzo ładnej dekoracji.

Najwięcej pieniędzy w sumie wydaliśmy na katering, często zdarza mi się coś przesolić więc wolałam mieć pewność, że nasi goście będą mieli co jeść… :)

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: