Ile wydaliście na organizację wesela??

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna

asiaipawel

Żona, Warszawa

u na wyszlo okolo 40tys na 110 osób

kasia-b

Żona, Warszawa

U mnie jeszcze wszystko w trakcie, ale juz wiem , że kwota wyjdzie spora niestety. Prowadzę za to grafik z cenami każdej jednej rzeczy, usługi itp. Więc na koniec będę znac kwotę co do złotówki :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

u nas trochę ponad 30 000 ze strojami, na 100 osób, bez poprawin w świętokrzyskim :)

Patka88

Żona, Warszawa

kurczę trochę zszokowana jestem Waszymi kwotami

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Patka88 - to niewiele jak na tamte okolice:) Ja na 85 osób bez poprawin miałam ponad 25 tys.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

nemi a gdzie miałas wesele w świetokrzyskim? To nie duzo Patka88 jak na Kraków i tyle osób.

juti

Żona, Warszawa

Faktycznie niezła kwota Patka. Nemi, u was trochę sporo!

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

To my chyba najwiecej zaplacimy. podliczylismy i  tak mniej wiecej wszystko wyniesie nas ok 50tys na 80-90 osob dwudniowe wesele. Ale i tak nie zaluje tych pieniedzy. bo mam to wszystko co chcialam :). i liczylam sie z tym , ze mozemy duzo zaplacic za ta przyjemnosc.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Kurcze, ale potem takie myślenie przychodzi: w jeden dzień tyle kasy wydanej.

Ale ja osobiście i tak nie żałuje, tak jak mówi aniusia:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

w koncu patinka taka impreza jest tylko raz w zyciu :) prawda??

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Prawda prawda:) Dlatego żałuję że jest już za mną...

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja tez bym wróciła jeszcze raz na swoje wesele;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

I byś pewnie skupiła się na większej ilości rzeczy, co? ;) Bo ja bym powtórzyła ten dzień i zapamiętała więcej zdarzeń.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Nie przejmuj sie mnie wesele wyjdzie ok 50tys w gorzowie na ok. 170 osob i niczego sobie nie zalowalam a co slub biore raz w zyciu hi hi

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Fiolka ja tez jestem z Gorzowa;) 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Czesc asiula83 jak ida Ci przygotowania bo ja nie mam jeszcze kamerzysty i fotografa i mam ogromny delemat tyle ich jest ze sie nie moge zdecydowac moze ty wiesz cos na ten temat a ceny masakra !!!!

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Fotografa mamy photo markowski i bierze on 1700, a z kamerzystą zaszaleliśmy i bierzmy takiego gostka z Międzyrzecza i on kasuje aż 4000, ale mam nadzieję, że film będzie wart tej ceny. Fajne zdjęcia na stronce ma też Rudniak i on kasuje chyba 2000.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Powiem Ci ze Ciekawe ma fotki podoba mi sie !!! Dobrze sie poradzic.

Asiula83 moze masz jakies namiary na dobrego dekoratora sal

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Fiolka sama szukam dekoratora do kosciola i zeby zrobil mi tez auto, bo strojenie sali mamy w cenie. W sumie ja chce zeby wszystko bylo udekorowane tulipanami, wiec na sale albo sama zamowie kwiaty albo zlece to hotelowi i oni reszte zrobia i ewentualnie dopalce im za te kwiaty, bo zalezy mi zeby bylo duzo tych kwiatow.

szymsia

Żona, Warszawa

U nas wesele na 100 osób = 32 000 zł za wszystko( czyli: ubiór, talerzyk gościa z poprawinami, kamerzysta, orkiestra, fotograf, auto, kościół itp........... )

dla mnie to spora kwota :/ bo całe wesele w pełni my jako młodzi finansujemy  ale uda się

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: