Ile wydaliście na organizację wesela??

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

A ja robię na 40 do 60 osób  góra , wyjdzie mi pewnie około 20 tys. Więc szymsia Twoja suma nie jest taka duża , szczególnie ,że liczysz na 100 osób i  już poprawiny ...a mi wychodzi 20 tys. bez poprawin . Dokładnie nie wiem jeszcze ile wyjdzie może 16 tys... no nie wiem . Zobaczę jak już wszystko będę miała ustalone . 

Domiśka

Żona, Warszawa

Mi po wstępnych obliczeniach wyszło ok 12 tys za wszystko w Rzeszowie na 35-40 osób

focia87

Żona, Warszawa

my mamy jakies 35tys za 140 osob. na moje oko po tym co tu czytam nie tak zle :P

katherin19

Żona, Warszawa

My przy około 100 będziemy musieli wydac 50tys:( na niczym nie potrafimy oszczędzic, bo wydaje nam się że wszystko jest ważne. Nawet najmniejszy szczegół.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Katherin my wydamy mniej więcje tyle przy 60 gościach, niestety mamy podobnie - wszystko musi być naj :)

katherin19

Żona, Warszawa

a włąśnie, więc widze nie jestem sama.:) Tu już nawet nie chodzi o sale i nocleg bo to akurat wyszło nam mało, ale sama orkiestra wyniesie nas 5500zł fotograc 3500zł i kamerzysta 2000zł wiec jak ja mam na tym oszczedzic?????? ahh ale to jedyny taki dzien w zyciu i nigdy wiecej takiego nie przeżyje wiec niech sie dzieje co mi sie spodoba1?!:) i oczywiście mojemu narzeczonemu!!:)

focia87

Żona, Warszawa

Tak naprwde to i my sie nie oszczedzamy;) zamawiamy co nam sie zywnie podoba. za sama sale placimy 19500 za 140 osob i 15500 na reszte dodatkow. ciekawy czy sie zmiescimy w tej cenie... a jak nie to trudno, tak jak katherin19 pisala to jedyny taki dzien w zyciu dlatego warto wydac kazda zlotowke :)   a tak poza tym to ceny tez sa zalezne od wojewodztwa - rzeszow nie jest taki drogi ;)

joasia2502

Żona, Warszawa

A wliczacie już w te podane ceny swoje suknie, dodatki, makijaż itp? Czy to tylko cena " za gościa" plus kamerzysta, tort itp.;)

katherin19

Żona, Warszawa

ja mieszkam nad morzem wiec ceny nie sa takie tanie jakby moglo sie wydawac. za samych gosci z noclegami zaplacimy 23tys. a cene 50tys podałam juz ze strojami 50tys to MAX

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja tez wliczam wszystko, od wesela, przez noclego do obrączek. Na całość liczymy ok. 45-50 tys. i to tez jest nasz max.

katherin19

Żona, Warszawa

więc witaj w klubie aloha:)

joasia2502

Żona, Warszawa

Te ceny są olbrzymie...Mnie to przeraża.Ale mi też wyjdzie około 45-50 tys.a wcale nie mamy usług z najwyższej półki!Nie mamy jakiś super atrakcji...Ale jak wszytsko dodam wychodzi prawie 50 tys.za samych gości w restauracji 23tys.nie licząc noclegów..

katherin19

Żona, Warszawa

najgorsze jest to kiedy na mysl przychodzi ze to jest jakby nie było gdzies okolo 1/6 mieszkania, to aż mnie ciarki przechą, bo tak to by było o rok szybciej spłacony kredyt. ale to jedyny taki dzien w zyciu:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

U nas wychodzi ok.30 tysięcy (wesele+nocleg+poprawiny )no i wiadomo jeszcze kamerzysta i ubranie się od stóp do głów więc dojdzie jakieś 5 tysięcy jeszcze do całej kwoty.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Kasienka20 a na ile osób?

katherin19

Żona, Warszawa

Kasieńka to nie jest źle, co? ale jak mi rzucisz ilosc osób 100 to zwalisz mnie z nóg!!!! :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Katherin - a Wy na ile osób robicie ?

katherin19

Żona, Warszawa

My do 100osób. wszystko liczymy na 100, ale na liście póki co mamy jakoś 90-92os. Do czasu wypisywania zaproszeń może się lista jeszcze trochę zmienić:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

No to dość duże , ja zawsze chciałam mieć duuuże wesele , ale mam trochę za małą rodzinę :P mój R też ...nawet na siłę próbowaliśmy kogoś znaleźć i góra wyjdzie nam 60 osób  ,ale to jest naprawdę górna granica . Na razie wychodzi nam nawet nie 50 , ale doliczając kamerzystę , fotografa i zespół ... no i może jeszcze znajdziemy kogoś kogo warto zaprosić . 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Wesele będzie robione na 100 osób także myślę że wyjdzie gdzieś góra 35 tysięcy :)

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: