Ile wydaliście na organizację wesela??

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

WITAM:) ja miałam wesele na 200 ludzi z poprawinami. Tylko że na strażnicy i nie miałam żadnej firmy kateringowej tylko najnormalniejsze kucharki- jedzenie kupowalismy sami. I ze wszytskim zmieściliśmy się w 35 tysiączkach:) nie żałuje ani złotóweczki:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

pn18 - to baaardzo mało !! Jestem w szoku jak to zrobiłaś?

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

przede wszystkim jak już wspomniałam mieliśmy kucharkę,z którą cały piątek gotowaliśmy. Wiem, że dla niektórych- jest  to nie do przyjęcia żeby się uharować przed weselem- ale u nas to już chyba tradycja i nie wyobrażam sobie inaczej.  Potrzebowałam tylko 10osób a w sumie przyszło 25:) także robota szła jak z płatka;)

no ale wracając do sedna- przez to że sami kupiliśmy towar- jakość towaru była wybrana przez nas samych - zaoszczędziliśmy wiele kasy. Firmy kateringowe liczą sobie od osoby i to by mnie skończyło licząc na 200 gości po np. 130 zł. Wodkę też udało nam sie kupić w promocyjnej cenie- ale BROŃ BOZE nie od jakiegoś tajnego dostawcy- tylko normalnie w jednym z większych sklepów. Przy ilości 345 butelek wódki- zaoszczędziliśmy trochę jak była tańsza o 3 zł (na promocji). Ja jestem z południa- u nas wódki schodzi morze:P

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

asiunka - więcej informacji chętnie podam Ci na priv. :)  pn18@wp.pl

marlena33

Żona, Warszawa

OKOLO 38 TYS NA 85 OSOB

patatenka

Żona, Warszawa

u nas wyjdzie ok 15 tysiecy na 65 osob

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ostatnio pisałam na forum ile nam wyjdzie , ale z dnia na dzień suma rośnie ...więc nie wiem na ilu się skończy !! ;) . 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

U nas też ostatnio tylko rośnie i rośnie...  Ech

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Rośnie rośnie i dziewczyny tak będzie do samego wesela. Zobaczycie ile drobnych spraw jeszcze wyniknie!

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

No ja właśnie staram się liczyć te drobne sprawy , ale wiadomo , że zawsze coś jeszcze wyjdzie . 

asia1986

Żona, Warszawa

A ja na 120 osób w 25 tyś+poprawiny:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

my zrobiliśmy wstępne, przypuszczalne obliczenia, jak narazie wyszło nam koło 13 - 14 tys. na 50 osób

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

U nas gości będzie blisko 200, bo oboje mamy duże rodziny, wielu znajomych itd więc koszt będzie okropny:/

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Planujemy wesele na 130-150 osób. W zależności ile potwierdzi. I koszt to minimum (przy 130 osobach) 37500 (jeśli dopiszą wszyscy goście to 41000) Ale wydaje mi się , ze to podskoczy w górę o 1-2,5 tys bo o wszystkim się nie pamięta a niektóre rzeczy to pewnie przed samym slubem wyjdą. Oszczędzamy na czy się tylko da. Ale niestety cena sali za osobę jest nie do przeskoczenia.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

I to wesele jest jednodniowe. Poprawiny robimy w domu na ok 40-50 osób ale nie mam pojęcia ile to dodatkowo wyniesie

anna_hubert

Żona, Warszawa

Witam wszystkich

najważniejszy jest dobrze (czyt.realnie) zaplanowany budżet.

Wiadomo, że każdy chce mieć piękne wesele, ale wszystko musi być w granicach rozsądku i możliwości finansowych. Mam tu na myśli to, czy musze brać kredyt, żeby zorganizować wesele, czy mam odłożoną kasę, albo 100 % pewność, że w najbliższym czasie zarobię.

Moja górna granica to 40 tys zł na ślub i wesele. Jeżeli kogoś stać na więcej, to oczywiście nie ma problemu.

Realia są takie, że coraz rzadziej rodzice finansują wydatki, to młodzi sami płacą za większość rzeczy.

Nasz budżet jest zaplanowany na ok. 33 000 - 34 000 zł, wesele planujemy na ok. 110 osób bez poprawin, nie mamy zamiaru nie wiadomo jak oszczędzać, ale nie będziemy się też bardzo rozrzucać.

Pozdrawiam

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Półtora miesiaca temu pisałam o kosztach max 41 tys na 150 osób. Do wesela został miesiąc i trochę się zmieniło. Kwota zostanie przekroczona. Z przyczyn losowych będzie tylko 125 osób ale za to robimy poprawiny. (Pytaliśmy się wstępnie ile osób jest zainteresowanych i liczba jest prawie taka sama jak na wesele) Ale już metodą tradycyjną sala+kucharki. Co prawda w innym miejscu niż wesele ale też blisko:)

Mam nadzieję , że już zamkniemy się w 50 tys na 2 dni.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Nasz ślub będzie na max 70 osób i na czysto wychodzi nam 12 tyś :-)

Wesele odbędzie się na sali wypożyczanej specjalnie na wesela. Sama z przyjaciółkami będę ją stroić. Kucharki wraz z kelnerami są osobno "zarezerwowane". Orkiestra,fotograf i kamerzysta to nasi znajomi więc też poszło po kosztach :-)

Neyla

Żona, Warszawa

U nas narazie wychodzi ponad 20 000...

na 80 osób

dadara

Żona, Warszawa

jak to czytam to wydaje mi sie, ze zyjemy w roznych swiatach ;)

nam wyszlo 30 tys. na max. liczbe gosci czyli 55 osob, wesele 1-dniowe. moze dlatego tyle , ze wszedzie zalozylam maksymalne ceny. nie obraze sie jak koszty okaza sie nizsze:D

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: