Ile wydaliście na organizację wesela??

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna

SłonkoiMiś

Żona, Warszawa

Własnie lepiej sobie w kosztorysie założyc troche więcej, żeby potem nie zabrakło. Bo skąd potem nagle wyciagniemy te pieniądze? A tak na spokojnie zbierajmy kwote większą. Co zostanie, przyda się na nowa droge życia.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Na 100osób z poprawinami na 30osób, aktulanie obliczyliśmy, że w 22 tys się zmieścimy;) Koszty zminimalizowały się, bo suknia z wyprzedaży (ok 1200zł taniej) kucharki i zespół bliscy znajomi, samochód do ślubu znajomych, ponieważ dekoracja sali i bukiety u jednej firmy to też dostalismy niezły rabat. Obrączki dzięki targom ślubnym 360zl taniej. Och oby tak dalej szło;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Z wstepnego kosztorysu wychodzi mi ze zmiescimy sie spokojnie sie w 20 tysiacach na 70 osob z poprawinami ;)  wyliczyłam 18 tysiecy ale zostawiam 2 tysiace na niespodziewane wydatki ;)

martyna_p

Panna młoda, Warszawa

U nas po dokładniejszych przeliczeniach wyszło ok. 45 tysięcy na 85 osób... dużo... szczerze gdybym wiedziała, że tak dużo wyjdzie to nie wiem czy bym się zdecydowała na robienie wesela;/ najgorsze w naszym wypadku są noclegi dla gości, bo na te 85 osób co najmiej 50 trzeba przenocować i to ciągnie koszty w górę. A wiadomo, że jak juz się zdecyduje robić wesele to nie chce się na wszystkim oszczędzać, żeby to jakos ładnie wyszło... eh, no ale mam nadzieję, że chociaż wszyscy będą się dobrze bawić:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

u mnie też holtelik, ale dla około 40 osób, a poniewaz mieszkam w małej miejscowości to wiadomo ceny o wile mniejsze i po rabacie wyniesie nas całośc ok 2000tys

SłonkoiMiś

Żona, Warszawa

Warto czasem zamiast hotelu poszukać w internatach albo akademikach, ale to tylko w wakacje. Zawsze coś taniej wyjdzie.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

gdyby w mojej miejscowości były internaty czy akademiki to bym na pewno wpierw tam szukała, ale moja rodzinna miejscowośc to 6-tysięczne miasteczko i z 3 hotelików pozostal jeden bez konkurencji.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja nocleg mam zapewniony dla gosci na swojej sali ;) pokoj dla pary mlodej juz w cenie a dla gosci płace 700zł za 6 pokoi a z kazdym chyba po trzy łozka ;) duzo dalekich przyjezdnych nie mam ale zdecydowalismy sie na tą dodatkową usługe noclegową ze wzgledu na mojego dziadka i babcie noi na dzieciaki ;)

martyna_p

Panna młoda, Warszawa

no u mnie w miejscowości akademiki są, ale oddalone spory kawałek od miejsca wesela. więc trochę to by gościom utrudniło życie, więc musimy się zdecydować na hotel w centrum:) dla grupy 50 osób to nawet spory rabat dostaliśmy, ale i tak kwota jest spora;] ale niestety w naszym przypadku nie ma takiego miejsca w polsce, gdzie dałoby się zrobić wesele z mniejszą ilością przyjezdnych gości - cała rodzina nam się jak na złość strasznie rozjechała:>

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

I  już po:) Wydaliśmy sporo mniej niż zakładaliśmy:) Łączny koszt wesela to 42 tys:) Było tak : wesele 117 dorosłych i 13 dzieci. Poprawiny prawie 80 osób+ dzieci

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

orginal_flower gratulacje:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

We Włoszech przeliczenie na euro tylko sukienkę kupowałam w PL.

Jak na razie z tym co już mamy, i tym co jest zamówione, zarezerwowane to : 67140 tys. euro.

Dużo,ale i wesele na dużo osób.

W tym 40 tysięcy euro wynajęcie całego hotelu+ restauracji w tym samym miejscu na 270 osób z dziećmi, ale i tak rabat mieliśmy,bo to mojego męża ciotka ma ten hotel.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Matko kochana :O 40 tysiecy EURO za hotel :O zszokowałaś mnie Gruzłowa . Oczy mi wyszły dosłownie na wierzch :O

I koszt całkowity 67140 tys euro? Powaznie ? :O

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Czyli w sumie wychodzi jakieś 270 tysięcy polskich złotych. Nieźle. Dzięki Bogu my płacimy "troszkę" mniej :))

katherin19

Żona, Warszawa

masakra hahaha, w szoku jestem!!

cayn

Żona, Warszawa

Wesle na max 100 osób juz dziś wiemy że będzie pewnie gdzieś ok 90) ale bierzemy te wygórowane sumy pod uwagę. Poprawin brak. Nocleg tylko dla kilku gości połacamy. Przewidywany koszt 30-35 tys. PLN (a'propo tych powyższych kwot w euro). Sporo drobiazgów staram sie zrobic sama (zawieszki na butelki, winietki, wkładki do zaproszeń ) -Suwałki woj Podlaskie :)

PS. Oczywiście nie podniewam się jak wkota będzie mniejsza niż zakładana ;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja jeszcze nie wiem ile wydam, wesele na 100 osób i niektóre rzeczy po znajomości a więc po koszach, wstepnie zakładamy z ubraniem itd około 30tys, ale obawiam się, że to wzrośnie

katherin19

Żona, Warszawa

my na 100osób ze wszystkim mamy 60tys zł.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja na szczęście pochodzę z małej miejscowości gdzie ceny są niższe niż gdzie indziej, gdybym robiła w mieście mojego narzeczonego to byłoby jak u katherin19

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja do tej pory szczeki z podłogi nie moge podniesc :O

270 tys na nasze polskie :O To dom bym wolala wybudowac :O sory ...

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: