Ile wydaliście na organizację wesela??

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Masakra 270 tys zł na wesele..... sorry...... ale dla mnie to głupie. Faktycznie lepiej dom wybudować, do samochodu dołożyć i w ogóle. Nasze wesele nie powinno kosztować wiecej niż 20 tys zł. na ok 50-60 osób.

Judka

Żona, Warszawa

My planujemy na 90 - 100 osób wesele, bez poprawin i koszt szacuje się na 38- 40.000 już całkowicie ze wszystkim. Nawet biorąc pod uwagę wygórowane ceny, to napewno w tej kwocie się zmieścimy. Ja również uważam, że wydanie na wesele 270 tys. jest powalającą kwotą i nigdy nie wydałabym takich pieniędzy na wesele. Nie mam takich pieniędzy, ale nawet jakbym miała, to i tak wolę "nasze" polskie ceny.

katherin19

Żona, Warszawa

a no tak. 270zł masz w szczecinie mieszkanie 2-3 pokojowe. :P

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

40 tys. euro za wynajęcie calego hotelu na tydzień(  bo goście z PL zaczną przyjeżdżać już tydzień przed ślubem np. moi chrześni, Antonia rodzina, która nie pochodzi z Włoch  )  przed ślubem+ restauracja+ obsługa+ dania+ desery+ wybrane alkohole to jest dużo?

Poza tym gdzie ja miałam być ponad 200 osób pomieścić? I tak na razie mieszkamy u teściów, bo do naszego domu wprowadzić się jeszcze nie można.

A te ponad 60 tys. euro to i tak jeszcze nie jest wszystko, bo jeszcze tort nie jest zamówiony, dużo rzeczy nie mamy kupionych.

Ja uwazam, że jeżeli kogoś stać to jak najbardziej można tyle wydać na ślub i wesele  i tyle.

I od razu mówię nie chcę kłótni, że się tutaj wymądrzam, bo mam kase ;|

katherin19

Żona, Warszawa

no to dobrze, każdy robi na tyle na ile go stac.

Kasia_Skrocka

Żona, Warszawa

Póki co z kosztorysu wychodzi nam, że wydamy tak około 43 tys. zł. Niestety jak wyjdzie w praktyce to dowiemy się dopiero we wrześniu, bo póki co nie znamy dokładnej liczby gości i niektóre rzeczy liczymy tak na oko... ;)

Nati1989

Żona, Warszawa

Jejku ja ok 30 tys na 40osob!!!!

katherin19

Żona, Warszawa

Nam w zaokrągleniu wyszło 70tys;) na szczęście 10tys wyszło mniej:P zawsze to już np. na nową sypialnie:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Czytam i zaczynam się zastanawiać jak to jest, że jestem z podkarpackiego a to taki "niby" biedny region, a boje się że mi się koszt wesela zamknie w 40 tysiącach na 120 osób bez poprawin. Lokal wychodzi jakieś 175 zł za osobę (w tym jest część dekoracji, tzw. "swojska chata" i zamiast kolacji będzie grill, który jest droższy). do tej pory wydawało mi się, że to nie jest wygórowana cena, ale jak czytam szczęśliwców którzy wesele zrobili za 25-30 tysięcy i z poprawinami to czuje się jak frajer. 

Tym bardziej, że u mnie dużo pójdzie prawdopodobnie na koszt dekoracji (żywe kwiaty, świece) i myślałam o paru atrakcjach (pewnie lampiony i może coś jeszcze). Dodatkowym kosztem będzie też chór i szkrzypce na ślubie. Poza tym nie wiem czy coś będę kombinować bardzo. 

Aloha? A na jakie usługi w związku z weselem się pokusiłaś ? 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Cocolada ja tez nie wiem, co zle robie, ze wychodzi mi taki koszt, a innym o polowe mniejszy!!! Zwlaszcza, ze wiekszosc gosci to rodzina z mojego rodzinnego miasta. Nie powiem, ze robimy, by bylo jak najtaniej, ale nie robimy tez mega luksusowo, a wyjdzie miedzy 45-50 tysiecy na 80 osob z poprawinami.

Jedyne ekstrawagancje to kareta do slubu za ktora zaplacilismy 2 tysiace i smoking narzeczonego kupiony u jego ulubionego projektanta. Reszta to wydatki normalne typu za osobe, zespol, fotograf. A nalepki na wodke i winietki moja mama sama recznie robi. Kurcze, dziewczyny, poradzcie jak Wam sie udaje zmiescic w 20 - 25 tysiacach???

Nati1989

Żona, Warszawa

ja jak na 40 osob 30 tys niewiem na co poszla taka kasa!!!?????

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

U nas wstępnie wychodzi ok. 48-50 tysięcy na 120 osób + poprawiny.

katherin19

Żona, Warszawa

to się tylko tak wydaje ale tutaj coś tutaj też i wychodzi

ja za samą orkiestre daje -5500zł, fotografa 3000zł i już mamy prawie 10000zł

a potem zdziwienie skąd?:P

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Masz racje. Jak zorientowalam sie, ile orkiestry sobie licz, to az mnie glowa rozbolala!!! Ponizej 3 tysiecy to tylko dwuosobowa (klawisz plus spiew)!!! A pozadna tak jak mowisz miedzy 5 a z 7 tysiecy!!!

katherin19

Żona, Warszawa

a własnie, strasznie graja ci tansi, coś o tym wiem, a ze orkiestra nie moze denerwowac młodej fałszem:P:P:P to wybralismy taką co nie fałszuje, niestety sie cenią :P

Nati1989

Żona, Warszawa

racja to tu to tam i sie uzbiera ale co tam raz w zyciu mozna sobie pozwolic:)

katherin19

Żona, Warszawa

pewnie, my tak ostatnio myslimy, że kurcze te 60tys to mozna było włożyc na mieszkanie, ale z drugiej strony mowimy ze i tak mieszkanie bedzie a wesela drugiego nie, a jakby miało byc- czego obydwoje nie planujemy :) to i tak by już nie było takie huczne jak to jedyne pierwsze na zawsze:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Te koszta są przerażające!! My na wesele na ok. 170 osób (chociaż wiem, że jak będzie 150 to będzie dobrze;) ) planowaliśmy na początku przeznaczyć 40 tys. zł. Teraz wiem, że jak zmieścimy się w 45 tys. to będzie cud! A dodam, że robimy wesele bez poprawin:/

katherin19

Żona, Warszawa

no raczej, 170osób, to na prawde by trzeba było przyciąć ,a menu albo sama nie wiem na czym..

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
z 13
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: