Transport i przewóz gości weselnych busy autokary na wesele i wynajem limuzyny dla młodej pary

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa


GoBus.pl to najlepsze przewozy osób do ślubu, transport osobowy i przewóz gości weselnych z kościoła do sali i rozwożenie gości po weselu. Wynajem busów i autobusów na przewóz gości weselnych, busy na wesele, autokary na wesele i wynajem limuzyn dla młodej pary.

 

Tel. (22) 389-6866

 

Reme

Żona, Warszawa

Jeśli chodzi o autokar dla gości to wynajęliśmy firmę trans-prestige, Są bardzo solidni i punktualni a flotę mają nowoczesną, więc na wesele w sam raz :)

Daria Choma

Żona, Kraków

My z narzeczonym zdecydowaliśmy się na firmę https://www.primetaxi.pl/auto-do-slubu/. Długo szukaliśmy takiego transportu, który odpowiadałby nam obojgu, wiadomo jak jest :P. Jednak oboje chcieliśmy czegoś z wyższej półki. Godzinami szukaliśmy w internecie auta, które byłoby dla nas odpowiednie, aż trafiliśmy na primetaxi. Najlepsze jest to, że mają indywidualne podejście do każdego klienta, a ponadto działają na terenie całego Krakowa… Kolejną zaletą jest to, że zajmują się również gośćmi, więc problem transportu całkowicie odpada ;) można się już teraz zająć tylko i wyłącznie przygotowaniami do ślubu <3

Angela Ferency

Panna młoda, Warszawa

Teraz także Sawa Taxi oferuje usługę premium, w której można wynająć ekskluzywne samochody. Fajne jest to, że mają też busy dla 40 osób, idealne dla gości bez własnego samochodu: http://sawataxi.pl/

Olka Matoga

Żona, Wrocław

A my zastanawiamy się czy w ogóle wynajmować autokar, bo większość gości jedzie samochodami. Z drugiej strony nie chcemy, by ktokolwiek został "na lodzie". dlatego analizujemy wszystkie, opisane chociażby tutaj aspekty i zastanawiamy się co będzie najkorzystniejsze logistycznie i finansowo.

wiktoriapuga

Żona, Warszawa

Nam najbardziej podobała się oferta firmy transportowa http://przewozy-autokarowe24.pl/kontakt — bardzo atrakcyjne ceny,miła obsługa,ładne i czyste autobusy,kierowca również ładnie ubrany.

Sebastian Jankowski

Mąż, Nowy Dwór Mazowiecki

Moich gości przywiozła na ślub firma naprawdę godni polecenia fachowcy, podróż przebiegła komfortowo i bez zastrzeżeń, a cena była bardzo korzystna.

Ania Wolska

Gość na weselu, Olsztyn

My wynajmowaliśmy autokar wraz z kierowcą od firmy Emka Trans z Żyrardowa, obsługują całą Polskę. Autokar dobrej klasy, w dobrym stanie technicznym, kierowca miły, uprzejmy. Cennik mają w porządku.

Paulina Zdebska

Żona, Złoczew

Z kolei ze Szczecina dobra firma to Norbis. Mają nowoczesne autokary, dobrze wyposażone, kulturalnych kierowców i stawki przyjemne dla kieszeni. Dwa razy już korzystaliśmy z tej firmy i za każdym razem zadowoleni byliśmy z usługi.

Łukasz Dębicki

Gość na weselu, Mielec

Ja kojarzę jeszcze jednąfirmę, która ma busy 7 i 9 osobowe.
i często można trafić korzystne ceny ze względu na porę roku albo po prostu to, że wynajem jest na weekendzie.

Agnieszka Matlachowska

Żona, Mysłowice

My mieliśmy wesele w piątek, dzięki temu wszędzie mieliśmy jakieś zniżki i w sumie zaoszczędziliśmy tyle, że starczyło na podróż poślubną. Autokar zamawialiśmy tutaj http://www.autobuswynajem.pl/ i też dostaliśmy świetną ofertę :)

Sonia Kosiur

Panna młoda, Gdynia

Jeśli chodzi o parę młodą to z własnego doświadczenia polecam http://sklasadoslubu.pl/ piękne auto, przemiły kierowca :)

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: