Poleć Firmę - obie strony korzystają!

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
z 12
Poprzednia Następna

knaim

Panna młoda, Warszawa

... a ja polecam firme u której kupilismy zaproszenia na ślub i Panią Małgosię za cierpliwość :) z www.naette.pl Wybralismy zaproszenia "Janette" - na zdjęciach dobrze wyglądają, ale w rzeczywistości CUDO !:)

agul86

Żona, Warszawa

Ja gorąco polecam Galerię mody ślubnej w Zduńskiej Woli. Moja siostra z mężem brali ślub w październiku i właściwie ubrali się tam obydwoje ;) Ja raczej też zdecyduję się na ich usługi ;) Ostatnio wystartowali ze stroną na Facebooku https://www.facebook.com/pages/Galeria-mody-%C5%9Blubnej/194625273924804 więc na bieżąco widzę co nowego w sklepie :) 

simonka

Panna młoda, Warszawa

Sedecznie polecam fotografa! www.inlovestudio.pl

Robi świetne zdjęcia :)

teren Poznania i calej wielkopolski

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

www.fkstudio.pl fotograf super zdjecia :]

tarrantulla

Panna młoda, Warszawa

mnie się spodobały dekoracje stołu proponowane na tej stronce - http://congee.pl/pol_m_WESELE-SLUB_DODATKI-699.html## sporo tam zresztą dodatkow jest w dziale wesele i ślub, myślę, że jak ktoś szuka pomysłu na tanie zorganizowanie wesela i szuka ciekawych pomysłów na dekoracje to znajdzie tam coś dla siebie. 

Luiza_Eliza

Panna młoda, Warszawa

Witam, Odstąpię termin przyjęcia weselnego 01.09.2012 Hotel Gala Rudnik k. Krakowa. Sprawdzone jedzenie, przystępne ceny, zdjęcia można zobaczyć na stronie http://www.hotel-gala.pl/pl/wesela.html, tel 501 259 329. Koszt 1000 tyle wynosiła zaliczka, która oczywiście jest odliczana od kosztu przyjęcia.

martadom

Panna młoda, Warszawa

Polecam zespół nawesele www.kramersband.pl

peek92

Panna młoda, Warszawa

Polecam barmanów...

www.imprezazbarmanem.pl

oprócz kompleksowej obsługi barmańskiej zapewniają fontanny różnego typu a także carving- rzeźbienie w owocach i warzywach!

glorioza

Żona, Warszawa

polecam fotografa Adama Trzcionkę i florystyczno- dekoracyjne  usługi Groszki i róże z Krakowa! Beę miała ja i miała moja kuzynka, koleżanka robila tez u nich całość kwiatów- wyglądało pięknie, dlatego odkąd wiem , że bedzie ślub

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja polecam Galerie Agatani tym , którzy szukają wyjątkowych zaproszeń:) są romantyczne i bardzo eleganckie , wspołpraca z właścicielką idealna:) polecam

ameska

Panna młoda, Warszawa

A ja szczerze polecam firme ciasteczkowa z Kedzierzyna - Kozla. Zamowilismy tam ciasteczka jako podziekowanie dla gosci - REWELACJA! www.puszkaciastek.pl

kaziunia

Panna młoda, Warszawa

Fajna sprawa to polecanie firm można dużo się dowiedzieć po doświadczeniach innych par.

Ja również pragnę gorąco polecić jedną firmę

Chodzę z moim narzeczonym na naukę tańca bo chcemy zatańczyć pierwszy taniec z fajną choreografią i znależliśmy szkołę tańca Bailando w Poznaniu

podaję link dla zainteresowanych www.bailando.com.pl/kursy/pierwszy-taniec

Nauczyciel jest świetny i co najwaźniejsze ma pomysły ale też potrafi wysłuchać czego para oczekuje nie mówię już o tym że jest bardzo miły i wesoły co sprawia że możemy się zrelaksować podczas tych zajęć i choć na chwilę odpocząć od gorączkowych przygotowań do ślubu

ilona25

Żona, Warszawa

my polecamy obrączki w Rzeszowie, duży wybór i miła obsługa, a najważniejsze przystępna cena:) 

tu link na ich strone na ślubowisku

http://slubowisko.pl/firma/savicki-bizuteria-slubna,11733

pozdrawiamy

Gabriella

Panna młoda, Warszawa

A ja polecam, www.zawojka.pl, Grupa Zawojka. Zorganizowali nam świetne wesele! Sprawili, że goście mieli co wspominać! Oboje z mężem jesteśmy z gór, marzyło nam się takie wesele, jak mieli nasi dziadkowie, ale żeby pobawić się mógł każdy. No i było ;) Świetne !! Kapela góralska, a w przerwach był DJ, super fajne!  Komptentni ludzie ;)
Zajęli się nie tylko weselem,  ale i miejsce na nocleg i cudowną oprawą ślubem! Mogliśmy zwrócić się z każdą sugestią, dostosowali się, do tego wspierali nas! Świetni!
Mąż wyhaczył ich na jakiejś imprezie, bez problemowy kontakt, obsługa i cena też niczego sobie!  

Gorąco polecmy, 

Gabriella i Paweł.

magda22113

Panna młoda, Warszawa

Nie znam wszystkich danych zespołu, żeby polecić go przez formularz dodawania firm, ale chciałabym polecić zespół muzyczny Klezmer. Mnie się bardzo podobają, a w szczególności zachwyca wokal wokalistki! Jak dla mnie super!!!

Ich strona to www.klezmers.org

Pozdrawiam

P.S. zapomniałam dodać, że są z Warszawy :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja polecam http://www.zatrzymacchwile.com/fotografia-slubna/

Fotograf Ślubny Kielce :) pozdrawiam

empressia

Panna młoda, Warszawa

Polecam bardzo serdecznie profesjonalną firmę Fotom z Sosnowca zajmującą się wideofilmowaniem oraz fotografią ślubną.

kasia_88

Panna młoda, Warszawa

Z Rzeszowskich fotografów polecam Marię Olbrecht-Wojnowską - bardzo miła, ciepła osoba, robiła zdjęcia u mojej siostry na ślubie, zdjęcia są piękne, więc polecam :)

www.olbrechtwojnowska.pl

moses1969

Panna młoda, Warszawa

Witam,

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie www.qform.com.pl w zakresie realizacji sesji zdjęciowych uroczystości ślubnych, komunijnych, wizerunkowych.

Mariusz

burman69

Panna młoda, Warszawa

Ja teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam w Beauty for You. Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Właściwie zwróciło mi się już po 2gim zabiegu! Jako jedyna firma prowadzą szkolenia z 17 metod przedłużania, zagęszczania i nie chirurgicznego uzupełniania włosów. Osobom, które odbyły kurs przedłużania włosów przysługuje wysoki rabat na włosy Beauty-for-You, a co za tym idzie można później w atrakcyjny sposób oferować swoje usługi w kosztach naprawdę interesujących, stąd mam właśnie dużo klientek. .Może spróbujesz tego? Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz dyplom w języku polskim i angielskim oraz zestaw startowy (50 pasemek włosów słowiańskich, cążki do zaciskania ringów, szydełko z zapadką). Można u nich dostać potem rabat na włosy i to aż 40%, wtedy mam spory zysk dla mnie! No i na początku byłam po kursie zdezorientowana, nie wiedziałam co dalej, ale dobre jest to że oni pomagają Ci, służą radą, uczą też jak zdobyć klientów!  Teraz zastanawiam się nad odbyciem kursu na instruktorkę, oczywiście również w Beauty for you. Na pewno dostanę rabat:) Nie będę już więcej pisać. Zajrzyj sobie na ich stronkę beauty-for-you. Pozdr !

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
z 12
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: