Poleć Firmę - obie strony korzystają!

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
z 12
Poprzednia Następna

Giovanna00

Panna młoda, Warszawa

Ja również polecam firmę Savicki z Rzeszowa i potwierdzam, że mają ogromny wybór obrączek. Pracują tam sympatyczne Panie, które poświecją dużo czasu klientom. 

justinz

Żona, Warszawa

polecam www.studiofoto.org.pl

kate_k

Panna młoda, Warszawa

cóż mogłabym polecic?? może portal http://www.ogloszenieslubne.pl/ można tam znaleźć duzo ofert dotyczących zarówno ślubu, jak i wesela 

Natalyjka

Żona, Warszawa

A ja polecam :film-efekt.pl przepiękne nowoczesne filmy ślubne-cały mój ślubny film zobaczyc można na moim blogu tam są odnośniki-firma rzetelna i pana Kamerzysta otwarty na wszelakie propozycje i bardzo sympatyczny.

melbi

Panna młoda, Warszawa

osobiście polecam www.fotografslubnywarszawa.com sami niedano korzystaliśmy z usług tego fotografa. Rewealyjna robota... polecam

Miye

Panna młoda, Warszawa

Ja z przyjemnością polecę fotografa, pana Piotra Połoczańskiego (www.redwedding.pl). Genialne zdjęcia!

wi_ki

Panna młoda, Warszawa

z przyjemnością mogę Wam polecić fotografa z Warszawy - wystarczy obejrzeć galerię zdjęć a przekonacie się że robi dobre i ciekawe zdjęcia

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

A ja z całą pewnością mogę polecić firmę ReBeLu za catering i obsługę na moim weselu. Nie mają stronki internetowej, jedynie na facebooku się ogłaszają. Jak coś to pisać to podam dokładne namiary, kontakt do nich jeszcze chyba mam.

Super jedzenie i przede wszystkim super ofertę cenową posiadają.

nataleczka7777

Żona, Warszawa

czy ktos może polecić dobrego kamerzystę z okolic Krakowa ...chodzi mi o kogoś kto robi jakies takie nietypowe filmiki weselene, a nie takie oblatane jak z reguły wyglądają relacje z wesela....

greta

Żona, Warszawa

fotografia ślubna warszawa MM Photography - byli u mojego brata i kuzynki, a teraz ja ich zamówiłam :)

kaeni

Żona, Warszawa

zrobione :)

kaeni

Żona, Warszawa

zrobione :)

Atakataka_21

Panna młoda, Warszawa

A JA NIE POLECAM  -  DEKORACJE ANNY ZYCH Z BIAŁOBRZEG  -  UWAŻAM SIĘ OSZUKANA PRZEZ NIĄ. UMAWIAŁAM SIĘ Z NIĄ CO DO WYSTROJU SALI I KOŚCIOŁA.. POKAZYWAŁA MI I OBIECYWAŁA CUDA NA ZDJĘCIACH.. ZA NIE MAŁĄ KASĘ-3 TYS BEZ MAŁA. PRZED ŚLUBEM OKAZAŁO SIĘ, ŻE PANI WYJECHAŁA ZA GRANICĘ I PRZYSŁAŁA MI NA SALĘ SYNOWĄ, CÓRKĘ I JESZCZE JEDNĄ. PANIE NIE NADAJĄ SIĘ ZUPEŁNIE DO TEJ PRACY - A RACZEJ ZASTĘPSTWA, SĄ KŁÓTLIWE - SYNOWA PANI ZYCH KRZYCZAŁA NA MOJĄ MATKĘ JAKIES DWA RAZY OD NIEJ STARSZĄ. PRZEKRĘCAJĄ USTALENIA JAKIE BYŁY, PODNOSZĄ CENĘ - BO STWIERDZIŁY ŻE POKROWCE NIE BYŁY WLICZONE.. BANAŁ.. PANIE ZROBIŁY DEKORACJE PO DŁUŻSZYCH KŁÓTNIACH, ALE TAKĄ JA BYM SAMA ZROBIŁA GDYBYM MIAŁA CZAS. NIE ZROBIŁY POŁOWY Z USTALONYCH DEKORACJI - BO IM SIĘ NIE CHCIAŁO.. ALBO NIE UMIEJĄ.. DEKORACJA KOŚCIOŁA NIGDY NIE WYGLĄDAŁA TAK NĘDZNIE, PRZYKRO OPOWIDAĆ, A KWIATY NA STOLE NA SALI ZOSTAŁY PO PROSTU UCIĘTE I WRZUCONE DO WAZONU - BEZ ZADNEGO PRZYBRANIA! SERWETEK NIE ROZKŁADAJĄ - CHOCIAŻ PANI ZYCH SPECJALNIE KAZAŁA KUPIĆ TE GDYŻ Z TYCH ŁADNIE UŁOŻY.. ŚMIECH NA SALI.. A NAJLEPSZE, ŻE NIE BYŁO ŚWIECZEK PŁYWEAJĄCYCH NA STOŁACH - NA PYTANIE DLACZEGO USŁYSZAŁAM, ŻE SIĘ NIE ZMIESCIŁY NA STOLE... MOŻE BY SIĘ ZMIESCIŁY GDYBY DEKOROWAŁY STOŁY PRZED POSTAWIENIEM JEDZENIA JEŁOPY STRASZNE.. NIE POLECAM WIĘC BO SZKODA NASZYCH NERW..    ALE ZA TO PEWNIE ZAROBIŁY.. BO MNIEMAM, ŻE MAMUSIA BYŁA DEKOROWAĆ INNĄ SALĘ A NIE ZA GRANICĄ. NIE POLECAM RAZ JESZCZE!!!

hewansa

Panna młoda, Warszawa

Kurcze a do czego są te punkty potrzebne może mi ktoś wyjaśnić?

nataleczka7777

Żona, Warszawa

Cześć dziewczynki czy możecie polecić jakiegoś dobrego fotografa i kamerzystę z Krakowa?

kati2211

Panna młoda, Warszawa

Witam

Chciałabym polecic firme Ślubne fanaberie, mają też sklep internetowy www.slubnefanaberie.pl 

Robiłam u nich toczek z woalką na zamówienie. Wyszedł super!!!!!

Bardzo dziekuję za zaangażowanie, cierpliwość i niesamowity  efek. Mam zamiar tam wrócić ale tym razem po coś fikuśnego na sylwestra!

Miye

Panna młoda, Warszawa

Natomiast ja mam do polecenia genialną kwiaciarnię internetową laflora.pl - śliczne, świerze kwiaty z szybką dostawą i w inenajgorszych cenach.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Z przyjemnością polecam firmę Jubiler Savicki w Rzeszowie (Galeria Nowy Świat). Mają bardzo duży wybór pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych. Polecam :) www.savicki.pl

papa

Żona, Warszawa

Chciałem polecić, ale widzę, że już mają tu swój wpis w katalogu.

Ktoś, kto szuka fotografię z mazowieckiego - polecam NIEOBIEKTYWNI, mają swoją pozycję tutaj, stronę www.nieobiektywni.pl, wystarczy wejść i sprawdzić podejście do robienia zdjęć. ktoś korzystał już z ich usług?

brightsideoflife

Panna młoda, Warszawa

cała ekipa z flesh agency. Dj Maciej Wilkanowski, grał na moim wesele kilka miesięcy temu. Pełen profesjonalizm, zwłaszcza dla takich osób jak ja, które nie cierpią pijanych muzyków na imprezach i fuszerki. Sama szukałam podobnych opinii przed zgłoszeniem się do nich, także robię co mogę, żeby pomóc takim osobom jak ja. Warto przynajmniej sprawdzić temat!

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
z 12
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: