Poleć Firmę - obie strony korzystają!

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
z 12
Poprzednia Następna

sklepavola

Żona, Warszawa

Polecam sklep z zaproszeniami innymi niż wszystkie [spam] zapraszam do zobaczenia opinni naszych klientów na fb: AVOLA Zaproszenia Ślubne

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Polecam firmę wesele z klasą http://www.weselezklasa.pl/

smerfna

Panna młoda, Warszawa

ja polecam Hotel Mazuras w Ożarowie pod Warszawą, gdzie miałam tam najpiękniejszy, wymarzony ślub :) Świetna obsługa, sympatyczna i pomocna, sala weselna pięknie udekorowana, nasi goście byli zachwyceni. jedzonko pierwsza klasa, można wybrać z wielu dań.

Anndylka

Żona, Warszawa

Ja polecam:
- DRJstudio - fotografia i film - chłopaki pracują rewelacyjnie i z pełnym zaangażowaniem :))) 

- zajazd DUKAT pod Sochaczewem - jedzenie super smaczne i obsługa wzorowa; wyjątkowy klimat drewniany :)

- zespół muzyczny Dance4ever z Grójca - najlepsza oprawa muzyczna twojego wesela!!!! :D

anusia811

Żona, Warszawa

Zespół Dance4ever mogę polecić bo bawiłam się na weselu gdzie grali a wokalistę znam osobiście bo mieszkamy w jednym bloku:) są super i tak też grają:)

biedroska

Żona, Warszawa

ja mogę polecić firmę https://unibut.net/ :) mają świetne jakościowo buty, mega wygodne ;) 

jesica

Żona, Warszawa

"Bycze Filmy" - ekipa od kręcenia filmów, kamerzyści i fotografowie, świetne podejcie do pracy oraz do klienta, filmy ze ślubu i z wesela wyglądają jak normalne filmy, miło się ogląda, wietna pamiatka na całe życie :)

marika12

Żona, Warszawa

Na organizację wesela moge polecić restaurację Mekong w Krakowie juz parokrotnie tam byłam na różnych imprezach zawsze się sprawdzili. Do tego właściciele naprawdę potrafią wiele rzeczy organizacyjnych doradzić.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja polecam firme, ktora goscila na kilku imprezach w mojej rodzinie, wiec moge szczerze pwiedziec ze firma jest profesjonalna, to nie zadna reklama, sprobujcie sami ja zamowic i przekonacie sie, albo zapytajcie o Pania Agate w firmie czekomania.pl, sama zamierzam zamowic u niej dekoracje kosciola i fotobudke.

Kasikk9

Żona, Warszawa

A ja polecę www.fotoziemka.pl - najlepszy fotograf ever :))))) nasza sesją wypadła bajecznie, pamiątka do końca życia genialna. 

hannka

Żona, Warszawa

Fajny pomysł z tymi firmami, pozwoli to szybko zawęzić poszukiwania do kilku najlepszych firm

AgataGie

Żona, Warszawa

Gorąco polecam świetną atrakcję na wesele jaką jest FOTOBUDKA.

Jedno z takich urządzeń uświetniało nasze wesele, goście z chęcią się przebierali i pozowali do zdjęć, które były od razu drukowane.

Firma, którą wynajęliśmy to Fotobudka Cuda Wianki z Wrocławia.
Serdecznie polecam ich usługi! Znalazłam ich w Przewodniku Młodej Pary, można znaleźć ich także na [www]

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Polecam, pełen profesjonalizm i bardzo przystępne ceny : https://www.youtube.com/watch?v=rtfb3PXjHbA

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Polecam firmę www.retropojazdy.pl. Tanio i profesjonalnie załatwiłam na wesele zabytkowego mercedesa wraz z szoferem.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

polecam atrakcję na weselach dla Kobiet i dzieci

www.barman-wesele.pl

jagódka11

Żona, Warszawa

jeśli ktoś szuka sali w Krakowie sali to piękna jest w hotelu Best Western  http://www.bestwesternkrakow.pl/  mają cudne dekoracje, okrągłe stoliki (marzą mi się takie na własnym weselu!) menu jest tez bardzo dobre, nie jakieś standardowe tylko trochę bardziej wyszukane, ale znowu bez przesady. byłam tu raz na weselu i bardzo mi ise podobało, poza tym jak ktoś ma gości z dalsza, to jest blisko do a4 więc dojazd też bardzo na plus.

respberry

Żona, Warszawa

Witam a ja zapraszam na www.kraskastudio.pl

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja osobiście polecam Agencję Ślubną REVER z Lublina, zajmowali się całą organizacją naszego wesela, mają bardzo dużo fajnych pomysłów, w swojej ofercie posiadają do wynajęcia oraz zaoferowania bardzo dużo atrakcji ślubnych typu fontanny czekoladowe, alkoholowe, bańki mydlane, candy bary, animatorzy i wiele wiele innych. Wszystko zaplanowane oraz zorganizowane z wielką klasą. Można odwiedzić i zapoznać się z ofertą na www.rever-wedding.pl
Jakby ktoś był zainteresowany zapraszam do kontaktu na priv zawsze mogę bardziej szczegółowo opisać współprace z nimi, czy podesłać jakieś fotografie z naszego bajecznego ślubu.

Pozdrawiam Vanila :) 

janka102

Żona, Warszawa

Jeśli ktoś planuje ślub za granicą to polecam http://byczefilmy.pl/ . Kuzynka korzystała z ich usług i film wyszedł pięknie!

trilli

Żona, Warszawa

WITAJCIE:/ Zanim kupicie suknie w salonie MARZENIE we Wroclawiu wypytajcie sie o wszystko a NAJLEPIEJ NIE KUPUJCIE SUKNI SLUBNYCH W SALONIE MARZENIE WE WROCLAWIU - umowa jest zle sporzadzona- sprawdzalam ja z adwokatem i  zaden salon nie ma tak sporzadzonej umowy, kierowniczka salonu jest przemila poki nie wplacicie zadatku pozniej to ma pretesje o wszystko! Jak juz Wam sie podoba jakis model z salonu MARZENIE poszukajcie go gdzie indziej na prawde warto zaplacic troszke wiecej a byc normalnie obsluzonym a nie w ten sposob.

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
z 12
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: