Poleć Firmę - obie strony korzystają!

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
z 12
Poprzednia Następna

Bulaga

Żona, Warszawa

Jeśli zastanawiacie się nad fotobudką na swoje wesele, zdecydowanie polecam fotobudkę fotozabawy.pl

Panowie są z okolicy Krakowa. Zapewnili bardzo profesjonalną i miłą obsługę, zdjęcia były perfekcyjne.

kyms

Żona, Warszawa

Polecam tą agencję ślubną z Warszawy -  Konsultantka jest przemiłą osobą. Widać, że zna się na rzeczy, ponieważ podsuwała nam masę wspaniałych pomysłów. Razem z mężem byliśmy zadowoleni ze ślubu i wesela. Koszta organizacyjne nie były małe, ale byliśmy tego świadomi, ponieważ wesela nie są tanie - ostatnio mój kolega z pracy wydał prawie 60tyś na wszystko ;)

Mojsze

Żona, Warszawa

Nowożeńcom i osobom planującym ślub i wesele w Szczecinie polecam kwiaciarnię Agnes. Największy wybór pięknych kwiatów, bukietów, oraz dekoracji ślubnych. A wszystko to w bardzo  atrakcyjnych cenach, a także miła, fachowa i profesjonalna obsługa.

Więcej informacji  znajdą Państwo na stronie:  http://www.kwiaciarniaagnes.pl/

Gorąco polecam

wesolygosc

Żona, Warszawa

Osobiście wszystkim polecam wynajęcie fotobudki na swoje wesele - nie jest to może tanie ale biorąc pod uwagę wszystkie koszty to już nie wygląda to tak źle - a WARTO :)

U nas goście bawili się niesamowicie, wszyscy z chęcią zakładali śmieszne gadżety :) generalnie super śmiechawa :) a na koniec każdy miał na pamiątke pasek ze śmiesznymi ujęciami :) a my wszystkie fotki wklejone do fajnie zrobionej księgi gości wraz z życzeniami od wszystkich bawiących się :) także pamiątka niesamowita :) fajnie się to ogląda już po wszystkim :) Fotobudek jest sporo do wyboru, ale myśmy skorzystali z fotobudka4all.pl - głównie ze względu na green screen i super tła do wyboru :)

BialaKotka

Żona, Warszawa

DO WROCLAWIANEK:

Polecam z calego serca:

1. Lovesick - para robiaca filmiki weselne. Sa orginalne, nieoklepane, niestandardowe, nie sa lzawo romantyczne i mdle. Muzyka jest idealnie dopasowana do ruchow, obraz i ujecia nieprzypadkowe. A do tego sa tak przemili, kulturalni i inteligentni ze az zal ze tylko zwykle raz sie ich widzi :)

2. Sensor - zespol na wesele. Graja tak ze cala sala tanczy. Wokalista zaspiewa wszystko od Mydelka Fa, przez Michaela Jacksona po Tine Turner - ma taki glos ze mozna stac i sie gapic tylko jak on spiewa.

3. Milocin - piekne miejsce i fachowa obsluga.

Moniczka_Rz

Żona, Warszawa

Ja ze swojej strony mogę polecić ten hotel na wesele - http://www.parkhotellyson.pl/. Mają tam bardzo ładne wnętrza, wszytko jest na wsyokim poziomie. Warto zorganizować swoje wesle właśnie tam. Polecam!

Mojsze

Żona, Warszawa

witam

Ja już jestem po swoim weselu i szczególnie chciałbym polecić usługi florystyczne i dekoratorskie Kwiaciarni Agnes w Szczecinie http://www.kwiaciarniaagnes.pl/

Na nasze zamówienie zrobili najpiękniejsze bukiety kwiatowe i dekoracje ślubne, takie jakie sobie tylko mozna wymarzyć. Moja żona, świadkowie i wszyscy goście byli zachwyceni. Wszystkim osobom biorącym ślub w Szczecinie gorąco polecam tę właśnie kwiaciarnię.

UroczaDekoratorka

Żona, Warszawa

Ja mogę polecic tę firmę- numerki. Jeśli chcecie zamówić oznaczenia miejsc na sali weselnej, albo chcecie w jakis sposób oznaczyć sam lokal, bo bywa, że w jednym miejscu jednocześnie odbywa się wiele wesel, możecie sprawdzić tę stronę. 

jagódka11

Żona, Warszawa

korzystaliście przy okazji organizacji ślubu z usług konsultantki ślubnej? warto? bo się zastanawiam a nie chcę stracić pieniędzy na coś, co mogę sama sobie zorganizować?

igaa90

Żona, Warszawa

Jeśli mieszkacie w Kłodzku lub w okolicach Kotliny Kłodzkiej i szukacie samochodu na ślub, to mogę polecić Panów. Można wynająć u nich zarówno sam samochód (chyba BMW 3 2015), jak i auto z kierowcą.

poczytna

Żona, Warszawa

Ja chciałam polecić firmę transportową. Mój narzeczony jest obecnie w Szkocji, bo tam pracuje, więc bardzo często krążymy na linii Wyspy-Polska. Ostatnio zaryzykowałam i nnie wykupywałam sobie bagażu w samolocie, tylko wysłałam go kurierem i chcę Wam powiedzieć, że nie mogłam zrobić lepszego interesu. Nie dość, że podróż bez 30 kilogramowego bagażu to czysta przyjemność to jeszcze zaoszczędziłam trochę pieniędzy. Same plusy. A pan kurier odebral torbę od moich drzwi i postawił ją pod drzwiami mojego faceta. Dlatego z czystym sercem, polecam 

jagódka11

Żona, Warszawa

Polecam Zespół Format z Łukowa. Ceny naprawde mają konkurencyjne, a ich repertuar jest szeroki. Przy ich muzyce goście na pewno nie będą się nudzić :)

Mojsze

Żona, Warszawa

Osobom szukającym pięknych kwiatów i bukietów na ślub i wesele polecam Kwiaciarnię Agnes ze Szczecina. Zawsze świeże kwiaty, a kompetentne i doświadczone florystki pomogą Państwu dopasowac i wybrać najbradziej pasującą wiązankę. Ponadto można tam też zamówić udekorowanie Kościoła na czas uroczystości ślubnej oraz sali bankietowo-weselnej. 

Polecam tę firmę.

Ewa717

Żona, Warszawa

Długo szukaliśmy kamerzysty, który mógłby zrobić to co sobie zaplanowaliśmy, a tu pod nosem "urzędował'' w Lublinie  Pan Krzysztof:) Wysłuchał Nas i nie zawiódł:) Współpraca wzorowa. Kapitalny montaż, świetne ujęcia, genialne pomysły-lepiej niż mogliśmy sobie wymarzyć:)Polecamy wszystkim, którzy chcą, żeby ich wesele było nagrane profesjonalnie, ciekawie, wesoło i bez najmniejszej nudy!:) Jaki jest Pan Krzysztof? Punktualny, słowny, twórczy - jego praca jest sztuką a nie rzemiosłem. Jak go spotkacie to zobaczycie, że jest człowiekiem godnym zaufania. Nasz film jest robiony w trakcie i juz Nas zachwyca - ujęcia, montaż, muzyka dodawana pond nasz gust i pomysłowe wstawki od siebie. Pełen profesjonalizm. Bardzo starannie dobieraliśmy obsługę naszego wesela - Pan Krzysztof jest jednym z najmocniejszych punktów. Film jest nagrywany profesjonalnie - ostry i barwny obraz, świetne kadry i dobry dźwięk. Można też wszystko wcześniej dokładnie ustalić w zależności od upodobań. Chyba najlepszą reklamą będzie fakt, że po zobaczeniu naszego filmu inne pary też będą chciały mieć niezapomniany, po prostu dobry film. GORĄCO POLECAMY!
Pozdrawiamy i życzymy udanego wyboru.

MonikaBor

Żona, Warszawa

W czerwcu bierzemy ślub. Impreza weselna odbędzie się pod namiotem. Firma sprawdzona u dobrej znajomej, jej też ktoś polecił, więc tradycje ślubne mają i wiadomo, że się sprawdzają :) 

Reme

Żona, Warszawa

Organizacja wesela, po pierwsze masz mniej na głowie a po drugie wiesz ze wszystko bedzie zapiete na ostatni guzik ,tak jak sobie to planowalaś, my mieliśmy konsultanke i była swietna 

biedroska

Żona, Warszawa

Jeśli nie macie jeszcze fotografa to sprawdzcie Dominikę Tatoń, która robi bardzo ładne zdjęcia i nie tylko slubne ale i piekne portrety 

igaa90

Żona, Warszawa

Jeśli poszukujecie smaochodu do ślubu w okolicy Kotliny Kłodzkiej, to moge polecić Panów. można u nich wynając białe BMW serii 3, także z kierowcą.

Imniona

Żona, Warszawa

Polecam firmę z Bydgoszczy. Byłam bardzo zadowolona z organizacji mojego wesela

Marta112

Żona, Warszawa

Serdecznie, gorąco polecam Video-Kadr z Radomia dobry wybór, świetny efekt. Sympatyczni ludzie, którzy znają się swojej pracy i potrafią stworzyć piękny film i zdjęcia. 

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
z 12
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: