Buty dla niskiej Panny Młodej

Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia Następna

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Wiem , wiem te już dodawałam już kilka razy:)

świderek

Panna młoda, Warszawa

no buty maja czasami fajne, sama bym cos zamowila ale.. za kazdym razem jak zamawiam przez internet to nie trafie z rozmiarem.. a jak mam sie bawic w odsylanie i placenie znowu za wysylke kolejnych to wole za te same pieniadze w sklepie kupic i miec pewny rozmiar..:) wczoraj na allegro jak szukalam tych butow to zachorowalam na takie czerwone buciki..:) i tanie sa bo w sklepie bym musiala duzo wiecej zaplacic ale znowu nie trafie z rozmiarem pewnie wiec pozostaje mi patrzenie na obrazek..:)

katherin19

Żona, Warszawa

oj nie podobają mi się, a te drugie joanna są straszne według mnie, nigdy bym takich nie założyła, ale pewnie większości by się podobały- nie moj styl;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Jak dla mnie to te wygrywają ;)

http://cn1.kaboodle.com/hi/img/2/0/0/16a/5/AAAAAkvH5MoAAAAAAWpUXw.jpg?v=1225154743000

/coś nie chciało się załadować

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Rzecz gustu katherin19 a o nich sie niedyskutuje.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Piękne te butki tylko może pomyśl troche o wygodzie. Akurat na ten dzień lepiej kupić coś wygodnego żeby się świetnie bawić

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Właśnie, buty piękne o ile jesteś przyzwyczajona do wysokich obcasów w ciągu dnia bo jednak całe wesele w nich spędzić to jest wyczyn ;) ja bym nie dała rady dla tego będę wybierać niskie.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

www.slubnestylizacje.pl  tutaj sa pięne buciki ale dorgie mierzyłam niektóre z nich. Oko można nacieszyć :)

LiiiDka21

Panna młoda, Warszawa

A takie?Miałam je ale zwróciłam bo były za duże. były za to bardzo wygodne bo trzymały się na pięcie. Co do tych przesądów o pełnych to nie słyszłam i nie chcę słyszeć, bo tez planuję mieć podobne tylko ecru.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

bardzo ładne na prawde

bagiettka1987

Żona, Warszawa

Mnie bardzo podobają się takie-firma Witt... ale cena to ok.350zł :(

bagiettka1987

Żona, Warszawa

Jestem niska, a przyszły mąż wysoki, dlatego zdecydowałam się na takie-obcas 10cm... ;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja tez jestem niska mam 156 cm więc nie za wiele, ale w takich butach bym nie wytrzymała całe wesele i wybrałam takie z mniejszym obcasem.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

To ja też się pochwalę swoimi bucikami :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Wiec ja również sie pochwale swoimi :D Są wygodne , nie za wysokie i nie drogie:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja też należę do niskich - mam 158 cm a Mój 173 :) lubię jak On jest wyższy ode mnie o tyle ile tylko się da, ale nie lubię też niskich butów więc zdecydowałam się na obcas 8 cm, myślę, że to tak w sam raz będzie...

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

karo sliczne mamy bardzo podobne :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

kalifornia88 no faktycznie buciki całkiem podobne :) Twoje tylko troszkę lepsze bo wyższe ja już takich nie znalazłam :( moje mają 7cm

Sabinka

Żona, Warszawa

karo, a nie wypadają z nogi przez to że nie są zabudowane z boku? Bo mam na oku bardzo podobne ale troszkę się waham.

aga_ms

Żona, Warszawa

Sabinka ja mam takie buty niezabudowane z boku (tylko nie ślubne) i nie spadają ze stopy. Bardzo dobrze się trzymają, nie narzekam :)

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: