Buty dla niskiej Panny Młodej

Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia

Sabinka

Żona, Warszawa

Mi się podobają te:

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Sabinka powiem tak jak mierzyłam rozmiar 37 (zazwyczaj mam taki) to troszkę mi pieta klapała że tak to ujmę i bałam się że będa mi te buty spadały dlatego wzięłam rozmiar 36 i są troszke ciaśniejsze i dzięki temu super sie 3mają na nodze także myślę że buciki mogą być bez paseczka byle by były dobrze dobrane rozmiarem oczywiście nie mogą być za małe to wiadomo pomierz sobie buciki jak mogę coś doradzić  te co wybrałaś sa śliczne też się nad nimi zastanawiałam :)

olavip1

Żona, Warszawa

Przepiekne buciki mozna znalezc na stronie deezee niestety nie w kazdym miescie maja sklep. Nie maja bialych, ale sa kolorowe i blady pudrowy roz np.

na super wysokich obcasach i platformach

katherin19

Żona, Warszawa

katherin19

Żona, Warszawa

ja albo te albo te;p choruje na te drugie ale sa ciezko dostepne a do warszawy ze szczecina raczej po buty glupota?;p

mareczowa

Panna młoda, Warszawa

Ciekawe kolekcje butów ślubnych oferuje sklep online - http://butyslubne.com.pl/  Są to polskie i włoskie projekty. Ja zamawiałam ze skóry naturalnej i but na weselu świetnie się sprawdził. Duży komfort, wentylacja, wytrzymały obcas. Sklep też działa stacjonarnie w Krakowie. Mają tam swój salon, także można podejść i przymierzyć but jak akurat ktoś ma blisko.

M natma

Gość na weselu, Warszawa

Zdecydowanie szpilki

Kamila Gwiazdowska

Gość na weselu, Warszawa

Moim zdaniem warto jest mieć dwie pary butów na weselu Pierwsze to buty pokazowe, te w których wchodzimy do kościoła. Jesli panna młoda jest wysoka, nie musi wcale nakładać szpilek na 12 cm obcasie, ale może te na niskim obcasie. Szczególnie, że obcas sprawia, że sylwetka sie prostuje a noga wyglada szczuplej. Drugie buty to wygodne buty na niskim obcasie, w których będzie nam komfortowo nawet jeśli nogi będą nas bolały z powodu obcasów.

Można się ewentualnie zastanowić nad szpilkami transparentnymi:
http://www.modny-but.pl/2019/05/17/szpilki-damskie-transparentne-do-czego-nosic

Jest to nowość w ostatnim czasie.

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: