Najlepsze narzędzia kuchenne - tworzymy niezbędnik kuchenny!

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja mam blender bosh i uważam że to moja prawa ręka w kuchni. Robię nim dosłownie wszystko np. daje wszystkie składniki na placki ziemniaczane (nie osobno ziemniaki a potem reszta tylko od razu wszystko) i wychodzi mo gotowa masa i tylko samżę. Normalnie nie rozstaje się z nim w kuchni. Tak samo jak mam zmielić mielone na kotlety to odrazu wrzucam kawałki mięsa i resztę składników i tylko smażę także to moje kuchenne cudo ;) oto mój polecam go gorąco !!

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ojjj tak! Blender jest narzędziem absolutnie niezbędnym w kuchni! Ja np. robię nim owocową polewę na lody. Wrzucam do pojemnika świeżo zerwane z ogrodu truskawki, dodaję trochę cukru i gotowe :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Tak przeglądam i przeglądam i wygląda na to że dobrze zainwestowalismy z moim W kase bo to wszystko już mamy. W czasach jak już wiedzieliśmy, że to jest to, to co miesiąc coś kupowaliśmy wspólnie, takim to sposobem mamy wyżej wmienione rzeczy plus kilka innych, jak maszynka do mielenia mięsa wraz z jarzynarką, garnki Berghoffa i od tamtej pory nic nie przypalam, w tym miesiącu kupujemy gofrownicę Danzela. Jak przeprowadzimy się do własnego mieszkanka to częśc będziemy mieć. A resztę się dokupi.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ostatnio hitem w mojej kuchni jest nierdzewna patelnia stalowa. Jest bardzo wygodna ponieważ jest głęboka i ma fajną pokrywke więc idealnie nadaje się do duszenia potraw.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja uwielbiam patelnie teflonowe, dzieki którym mozna przyrządzać zdrowe posiłki bez dodatku tłuszczu, parowar też kocham:) Nie obedę się bez blendera, stolnicy, blaszek do ciast w różnych fajnych kształtach oraz sokowirówki:) I jeszcze młynek do pieprzu, bo uwielbiam świeżo mielony pieprz:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

noze bez nich obejsc sie nie mozna dzieki nim potrawy kroisz ha ha 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Przypomniała mi się historia z życia mojej siostrzyczki...

Otóż urządzała kuchnię całą od podstaw i wszystko chciała mieć z jednego kompletu. 

W narzędziach do kuchni nie było jednak tłuczka do mięsa. Ania tak się zafiksowała żeby wszystko było z jednej linii, że powiedziała że nioe kupi innego i tłucze schaby wazówką :D 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Mój ulubiony gadżet to ta foremka do pierogów ;) Kosztuje 1 zł a ułatwia życie :)

Ja na dzień kobiet dostałam zestaw do krojenia warzyw :DBardzo przydatny ;) Ma tylko jedną wadę, że tarcza do krojenia na plasterki nie ma regulacji grubości i plastry są bardzo cienkie

Milenka29

Żona, Warszawa

W mojej kuchni bardzo przydaje się robot kuchenny Zelmer ZFP1100B http://e-candy.pl/roboty-kuchenne/57289-zelmer-zfp1100b.html mam go od niedawna, ale już się przekonałam, że zupełnie inaczej wyszła mi masa na ciasto, niż jak do tej pory robiłam to ręcznie. Zresztą robie nim także zupy krem, też dużo szybciej :)

donatkowa

Żona, Warszawa

Zawsze miałam bałagan w przyprawach, któraś się wysypała z torebek , wywietrzała. Znalazłam w Duka takie pojemniki na przyprawy do szuflady http://dukapolska.com/zestaw-na-przyprawy-bialy-grill-duka-emsa-4009049320687.html . Rewelacyjne rozwiązanie jak dla mnie

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: