gdzie wesele w Warszawie? pilne!

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

Dagmara Dopieroch

Panna młoda, Ruda Śląska

A Osada Augustów? Też bardzo ładne miejsce. Byłam tam zarówno na weselu jaki konferencji. Bardzo mi się podobało, obsługa jest bardzo sympatyczna i mają wprawę, wszystko jest na bieżąco donoszone, przygotowane. Naprawdę się spisują

Agnieszka Puzder

Panna młoda, Łowicz

Niedaleko Wawy bo w Łowiczu jest przepiekna super sala Mediolan http://mediolan-lowicz.pl/ gdzie wejdzie az 400 osób! To sala nowa idealna na wesele z wielką pompą! Obsliga staje na rzęsach by goscie byli zadowoleni a jedzenie pierwsza klasa :)

Monika Prawa

Panna młoda, Zgierz

Przygotowania do wesela to powazna sprawa.

Agata Sosnowska

Gość na weselu, Warszawa

Trudno nie zgodzic sie z ta opinia, przygotowania do slubu powinny byc rozpoczete conajmniej kilka miesiecy przed sama uroczystoscia. Nie zaszkodzi zrobic kosztorys, uwzgledniajac wszystkie potrzebne wydatki. Wszystko bedzie uwarunkowane tym ile osob chcemy zaprosic, jak ma wygladac menu i jaka lokalizacja nas interesuje. Patrzac na moich znajomych to wiekszosc z nich raczej stawia na chuczne wesela z duza iloscia gosci. Juz nikogo nie dziwia liczby rzedu 200 osob jednak to spory wydatek z jakim trzeba sie liczyc. Wlasciwie najdrozsza w tym wszystkim jest sala weselna i stroje pary mlodej. Obilo mi sie o uszy, ze niektorzy oszczedzaja na nich wypozyczajac je na czas slubu. Osobiscie to wolalbym zostawic sobie suknie jako pamiatke tego wspanialego dnia, zreszta niech kazdy robi wedle uznania :) Dobrym pomyslem jest porownanie jak najwiekszej liczby firm oferujacych uslugi zwiazane z jego organizacja. Kiedys czytalam poradnik na ten temat (nie pamietam dokladnie gdzie) i w nim wspominali o tej wyszukiwarce — https://www.weselezklasa.pl/ Moze warto bedzie skorzystac, a uda sie oszczedzic troche pieniedzy :)

Wanda Kraszewska

Żona, Warszawa

Organizowałam swoje wesele w Restauracji Ursus niedaleko Factory Ursus. Polecam, to bardzo ładna sala, jest kameralnie, elegancko i domowo jednocześnie, a do tego jest smaczne jedzenie, fajna atmosfera. No i ceny oferują niezłe jak na Warszawę. Jeśli ktoś organizuje małe wesele, takie na kilkadziesiąt osób, to moim zdaniem powinien być zadowolony z tej knajpy. :)

Yulianna Bondz

Gość na weselu, Kraków

Kiedy planowany jest ślub? Wybór lokalizacji może również zależeć od pogody. Ta liczba gości jest również ważna.

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: