winietki potrzebne czy nie?

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8
z 8
Poprzednia Następna

pantera83

Żona, Warszawa

No nie czarujmy się kazdy chce siedzieć koło swoich i się dobrze bawić a nie z obcymi.. Poza tym jest też często biesiada przy stole więc tak czy siak, ale spędza się przy nim troszkę czasu... Może biesada przy stole nie jest najnowowcześniejsza i najbardziej elegancka ale ludzie jednak dobrze się bawią przy czymś takim i czasami jest sporo śmiechy więc raczej z tego nie będziemy rezygnować

jasia

Żona, Warszawa

pantera my też nie będziemy z tego rwzygnowac :D

jest to w pewnym sensie polska tradycja :D

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

nie lubię takiego podejścia, że coś jest fajne, ale nienowoczesne, niemodne, nieeleganckie. Skoro wszyscy się bawią przy biesiadzie najlepiej to dlaczego z tego rezygnować? ;)

jasia

Żona, Warszawa

dokładnie! 

tak samo czemu mam rezygnować z disco polo skoro przy tym ludzie się bawią :D

kwartet smyczkowy jest elegancki ale do kotleta - nie do tańca:D

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Jasia haha myślę dokładnie to samo ;) Kwartet smyczkowy to sobie można na romantyczną kolację wynająć (co i tak uważam za głupote ;P) ale jak wygram miliony w lotka to będę codziennie na kolacji z kwartetem smyczkowym haha :D

Ale na weselu nigdy w życiu, ludzie będą tylko myśleć żeby dosiedzieć do półcony bo wcześniej nie wypada wychodzić

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Chyba, że grupa mozzarta będzie grała na skrzypcach disco-polo :D

jasia

Żona, Warszawa

omonika, haha no tak :D

Sanabii

Żona, Warszawa

U nas stoły będą w kształcie E i nie wyobrażam sobie bez winetek. Mój brtat na swoim weselu nie zrobił a my mamy dość spora rodzinę  w podobynm wieku i pomiedzy usiedli dziadkowie od bratowej przez co wszyscy młodzi się nie zmieścili i kilku musiało siedzieć przy reszcie dziadków a ci co siedzieli byli podzielenie bo oni ani nie tańczyli ani nie chodzili nigdzie więc nawet nie było jak przysiąść się 

jasia

Żona, Warszawa

SANABI, też miałam podobną sytuację :(

pantera83

Żona, Warszawa

Sanabii to jest właśnie nieciekawa sytuacja... i wtedy jednak jakaś określona grupa ludzi nienajlepiej się bawi.. Więc chyba lepiej te winietki mieć na stołach.. Przynajmniej moim zdaniem.

niebieski1820

Żona, Warszawa

U mnie też będą winietki , raz była akcja gdzie ich nie było i było straszne zamieszanie bo gdzie były wolne miejsca tam osoby obok zajmowali dla innych i ciężko było znaleźć odpowiednie miejsce . Ja chce aby młode osoby siedzieli z młodymi a starsze z rodzicami :)

jasia

Żona, Warszawa

my robimy tak, że po jednej stronie rodzina, a po drugiej stronie my, znajomi, świadkowie, druhny i drużba itd 

karajk

Żona, Warszawa

Jeśli masz dużą ilość osób to warto takie winietki ustawić aby każdy wiedział gdzie ma usiąść. W ten sposób też jesteś w stanie poukładać gości tak aby nikt nie czuł się źle gdzieś siedząc. Jeśli szukasz dobrego sklepu polecam probitus.pl nie mają dużych cen, zrobienie zamówienia nie zajmuje im dużo czasu a jest co wybierać .

charla

Żona, Warszawa

Ja u siebie nie miałam winietek, zaufałam intuicji gości i się na tym przejechałam :) Było u mnie podobnie jak u koleżanki kilka postów wyżej - zostawione pojedyncze miejsca i jeszcze dodatkowo para z jednej rodziny musiała usiąść z druga rodziną. Zeszło chyba z pół godziny z naprawianiem tego i przesuwaniem gości o jedno miejsce i każdego z osobna przepraszac za niedogosności... Jak byłam niedawno na weselu kuzynki, było widać, że wyciągnęła wnioski. W sumie bardzo ładnie wyglądały takie winietki na stoł weselny https://www.jdstyle.pl/3-winietki-na-stol ale przede wszystkim spełniły zadanie, nie było takich problemów z ustalaniem miejsc a po weselu każdy mógł sobie je zabrać na pamiątkę.

Aquasef

Żona, Warszawa

Jeśli wesele jest na dużą liczbę gości winietki to fajna sprawa :) Albo jesli rodzina jest skłócona i wiadomo to odgórnie albo jesli poprostu goście np. Panny Młodej się nie znają.

No i oczywiście wszystko przebiega szybciej.

Ale minusem jest, ze jednak dużo tego czasu trzeba poświęcic i usadzić wszystko tak, aby pasowało :)

Slubiweselle_pl

Żona, Warszawa

Moim zdaniem winietki to bardzo dobry pomysł,ponieważ dzięki temu unikniemy chaosu oraz zamieszaniapodczas gdy goście wejdą na salę. Wtedy kkażdy wie gdzie ma siedzieć,to poniekąd ułatwienie.

Karina Bon

Żona, Gdańsk

Ja również uważam, że winietki to ważna sprawa. Wprowadzają porządek, podczas siadania do stołu nie ma zbędnego bałaganu i chaosu. Ja winietki na swoje wesele zakupiłam razem z zaproszeniami oraz zawieszkami na alkohol na stronie moje-zaproszenia.pl, żeby to wszystko wyglądało ładnie i spójnie.

Melka2001

Żona, Warszawa

Uważam, że takie winietki są super. Bez tego mogłby być spiny kto gdzie ma siedzieć.

Eliza Eliza

Żona, Poznań

hej

Anastasia Bullfinch

Panna młoda, Warszawa

A co myślicie o winietkach na drewnianych podstawkach? Mi podobają się takie małe sztalugi https://www.zapi.pl/winietki-na-stol/159-winietki-kolekcja-eco-wg-18.html Co myślicie o nich?

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8
z 8
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: